Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.

W PUNKT KS. S. MAŁKOWSKI NIE NAM OCENIAĆ KTO PÓJDZIE DO...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

Danajan... wielki szacunek dla ks. Małkowskiego, pizdrawiam serdecznie obu Panów
bozenna... Nasze polskie prawo jest kompletnie zniszczone przez jego "tfórców" takich jak Andrejew, jest tak stalmudyzowane, ze w ogóle nikt się w tym nie rozeznaje a "nadzwyczajna kasta" pływa jak rybki w wodzie. Czy ktoś zbadał źródła pochodzenia majątków sędziowskich i prokuratorskich? Przecież tam nie było dekomunizacji, ta banda jest całkowicie bezkarna. Sprawy ciągną się najdłużej chyba w świecie. Sądownictwo w Polsce trzeba zaorać.
VeganVo... Ooooo, jak witam Księdza... – Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus... Niedawno – legendarny – Ks. Małkowski, legitymizował swoim wizerunkiem targowicę na kanale YT „wRealu24”; objawioną dziś w Sejmie RP jako Konfederacja. Mój komentarz o tym, pod:
„DZIENNIKARSKI POKER CZ. 1 - DR JERZY TARGALSKI: BRAUN ROZPOWSZECHNIA RUSKĄ PROPAGANDĘ”: https://www.youtube.com/watch?v=HJHCu-hl688&lc=UgwJ5aJ_U9s2Wr85BIF4AaABAg
i tu – tam gdzie o chrześcijaństwie i polskim umieraniu po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=VnsH_WK1I-A&lc=UgxeYMPTHm6tLnBtTzx4AaABAg
Tadeusz... skoro nie oceniacie człowieka nawet w sprawach zasadniczych to wasza nauka dla ludzi jest pusta i nawet zwodnicza wręcz niby niepotrzebnie ograniczająca i za ciężka - szczególnie gdy uwzględni się tu działanie lewicowej perfidnej propagandy antyludzkiej - bo niestety powodujecie razem z nimi takie synergicznie wzmocnione spustoszenie i zwiedzenie pozorną/naiwną pokorą swoją.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JMFl0nstlKo