RAFONIX POTWIERDZA ŻE ZAWALCZY NA FAME MMA 6!! zdradza przeciwnika


⚡ Serwer xLajtHC.pl startuje już 8 listopada o godzinie 18:00. ⚡ Adres serwera: xLajtHC.pl ⚡ Tryb serwera: Wojny gildii w Minecraft (MediumHC) ⚡ Strona serwera: ⚡ Wersja gry: BlazingPack 1.8.8 ⚡ Strona klienta: ⚡ TS3 serwera: ts.xlajthc.pl ⚡ Fanpage serwera: ⚡ Discord serwera: CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: BUSINESSES / COOPERATION: SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) RAFONIX POTWIERDZA ŻE ZAWALCZY NA FAME MMA 6!! *zdradza przeciwnika* WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota. #famemma #rafonix

Ostatnio komentowane:


Chcę zakupić olej mannol 15w40 superoil do c330 c360 c360 3p w najbliższym czasie
Myśle że wybór trafiony...
Zobacz »
Nie można tak dociskac peelingu kawiyacyjnego, że zbiera naskórek, wgl powiedziałaś, że są tam resztki makijażu to nie robisz tego na oczyszczoną skórę? On działa poprzez pęcherzyki A nie mechanicznie. Zobacz »
Nie jestem poetą
Nie piszę wierszy
Wkurwia mnie to że każdy pisze ----->"pierwszy"
Nie jestem pierwszy i huj mnie to obchodzi
Zobacz »
I znowu będzie pełno komentarzy "początkujący terrorysta" zamiast "terrarzysta" Zobacz »
I mam jeszcze jedno pytanie czy tym płynem do dezynfekcji „tribiotikiem” czy coś, co można nim dezynfekować, pędzle czy co ?✨ Zobacz »
Hello there

Btw wiśnia jest jedynym youtuberem którego znam i rozmawia z widzami na odcinku jakby byli to jego przyjaciele od urodzenia oraz jakby byli przy nim. +500 do youtuberostwa
Zobacz »
"złośliwość rzeczy martwicy" kłapołuch ale sayori wciąż żyje i obiecała że zmusi cie aby nagrać pomarańczowy Wietnam na modern Day. Zobacz »
A ja może lekko odchodząc od tematu, są szanse na strimka w tym tygodniu czy dopiero po powrocie z "wolnego"? Zobacz »
Śląski lektor powinien zagościć w branży gier na stałe :D
Pan Niklaus w roli głównej :)
Zobacz »
Hantaa, w tym banku nie przechowuj więcej niż 2550 geo, bo je stracisz, a i te czarne bariery będzie można później przedashować ale póki co nie masz pozwalającej na to umiejętności. Zobacz »
Napisz w komentarzu #tatuaż a przypnę ci ❤️
Instagram: @seba_terniz
Zobacz »
Panie Krzysztofie, najlepszy program. Zawsze czekam na pańskie przeglądy, zarówno mediów jak i prasy. Serdecznie pozdrawiam. Czołem wielkiej Polsce! Zobacz »
Popieram!!ale czy to nasz rzad czy my juz zyjemy w okupowanym kraju i tylko nazwa zostala???!!czemu nie robi porzadku z takimi nieudacznikami ministrami??!! Za co im sie placi z naszych podatkow??!! Zobacz »
for our friends germans: germans will talk about freedom of speech and thought - when merkel has made germany to statlins gulag!!! Zobacz »
bardzo nie lubie czaskowskiego ale o dudzie pisałem juz dawno , Duda to POZER i KOMIK mógłby zastapic chaplina, to osmieszenie wszystkich Polaków , ZOBACZCIE JAKIEGO MACIE PREZYDENTA, nikt nie zna Bozych Planów Zobacz »
Hej zrobisz recenzją Huawei Y5P i Huawei Y6P są to telefony z niskiej półki cenowej chciałbym się dowiedzieć czy warto je kupić ? Zobacz »
Hi, I previously wrote a comment that you are a scammer, but I decided to check if your store is really authentic. It turned out that it is. I am very sorry and thank you for the account :) Zobacz »
Ogólnie oglądam Cię od bardzo dawna chyba od party hard A nigdy mi nie przychodzi że nagrałem odcinek lub Jest live A tak wogule obejrzałem raz dla the spire i sam zacząłem grac Zobacz »
Fajnie by było zobaczyć jakiś filmik jakie macie zapasy na aktualke, coś typu tego co Casablanca(?) zrobiła :) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=a1AIMgEN3JA


WallThis ciekawostki

WallThis ciekawostki

Historia kanału WallThis zaczyna się w dniu 2009-06-12 15:27:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 201 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51310535 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 151000 użytkowników.