X TIERY DO ROBIENIA WN8 World of Tanks Singing Toddlers - Kids Songs


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cFyl68XQtVoNajlepsze komentarze:

Mariusz... Multi co to za mod na HP ? Pozdrawiam
Litvin1... od jakiegoś czasu coraz więcej mam znikających pocisków
The Sus... do jakiego folderu zainstalować ten mod na wn8
Janusze... No to fajnie 4k bitew z tego 1,600 na TD a 400 na artach -_-
wilu... zagraj czołgami na 1 miejscu w tej tabeli
Lukacju... o Paziu 100k gratki
Burger ... facking kliker DIE!
Robert ... ..te wueny i wuery doprowadziły do patologii wotowskiej...;
tom_fed... Ogarnij perki na 113 i pomaluj - bo znow bede sie czepiac :-)
Greku K... Ściągnij sobie moda "live wn8", będzie Ci w bitwie na bieżąco pojawiało jakie masz wn8
figo fa... fajnie dzięki
Pan Pik... no i jak zwykle super odcinek :)
Jan Kow... Niestety, jeśli chodzi o mausa, nijak ma się to do rzeczywistości. Leżał mi w garażu w zasadzie od premiery gry (poszedłem w niego, nie is7), nieużywany, z okazji buffa i zachęt ze strony jutuba uznałem, że może rzeczywiście warto spróbować. Pierwsza bitwa - Erlenberg, 4 arty. Dostałem spota na dojeździe, do bitwy wszedłem mając 1k hp. Druga bitwa - Malinovka - 2 arty. Na capie za dużo nie nastrzelałem, bo bitwa się skończyła w 4 minuty. Trzecia - klasztor, jadę wodą, cały team przeciwnika pojechał drugą stroną, zanim się wróciłem był stan 10:0 i na naszym capie stało kilku przeciwników. Czwarta, piąta, szósta - to samo. Ani razu Himmla, czy innej małej mapy miejskiej. Nie wyobrażam sobie na tej kupie robić fajne wyniki. A piszę to nie jako jakiś żółtek, mimo że bardzo dużej wagi do wn8 nie przywiązuję, ten recent 2.5k - 3k staram się jednak trzymać.
Piotr K... strv gram tym zawsze prawie sam???
Jacek... kurna multii nie wiem jak jeszcze w tą tępą grę możesz łoić:) ja po 18000 bitew odpuściłem wiem wiem youtuber jesteś to musisz męczyć :) pozdrawiam:)
Adam N.... Gdzie to polecialo?? Kolego takich znikajacych pestek na full skupieniu mam co jakies 4 strzaly ,takie tam lekkie dymanko przez WR,ale jak wku.....a
Janek K... Multi , do serii "Wyzwania w WOT" zagraj jakimś lightem albo szybkim medem na najniższym ustawieniu tempomatu. Dodatkowo nie wolno się zatrzymywać, jedynie manewrować kadłubem.
IMPERAT... Multi z okazji 100 000 tys. subów mógłbyś wstawić jeden z Twoich pierwszych filmików . Gdzieś parę mc temu yt naprowadził mnie, gdzie jeszcze jako totalny paździerz grałeś na karelii. W zestawieniu z tym co obecnie reprezentujesz widać jaki skok milowy poczyniłeś w prowadzeniu swojego kanału - gratuluję :)
Artur Q... Poszło - działa :) Dzieki.
Adrian ... 20:15 Jeszcze raz to napiszę, zainwestuj w celownik serwerowy. Nie raz i nie dwa miałem tak, że obracam wieżę w lewo a celownik obraca się w prawo, bo serwer i komputer oddzielnie sprawdzają, w którą stronę bliżej i pojawią się takie kwiatki.
Śpiewające Brzdące - Piosenki dla dzieci ciekawostki

Śpiewające Brzdące - Piosenki dla dzieci ciekawostki

Historia kanału Śpiewające Brzdące - Piosenki dla dzieci zaczyna się w dniu 2013-09-04 09:17:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 146 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1166489792 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 971000 użytkowników.