Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.

Rogaska: dzięki min. popularności patostreamów, powstało FAME...


Gościem Iwony Kutyny w "Onet Rano." była Karolina Rogaska, Onet Kobieta. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Damik10... Pani obejrzała Magicala i Rafatusa, po czym wydała opinię na temat streamingu, brawo, bardzo rzetelnie. Wpadły inteligenty na to że dzięki Fame MMA, właśnie Ci "patostreamerzy" których tak naprawdę na gali było może dwóch, odchodzą od "patologii" a zaczynają trenować, odstawiają alkohol itp. ?
Inmemor... Telewizja 24 godziny na dobę wyświetla reality TV show, damy vs wieśniaczki, paradokumenty pokroju dlaczego ja, trudna prawda, itd. celebrytów pokroju Wiśniewskiego... a potem się dziwią skąd ta patologia w społeczeństwie i jak jej zakazać prawnie. O tempora, o mores!
Kpt. St... UWAGA! Patostreemerzy w komentarzach!
Hubert ... Patostreaming zaczął się od stremowania gier? xD xD xD Pani ekspert która uczy się technologii od 10latków. Patostreaming zaczął się gdy pokolenie Pani Kutyny siedziało i oglądało m.in. BigBrother (2001 rok) a dzieciaki oglądały to razem z rodzicami. Teraz wielkie zdziwienie i szok, "Skąd to się wzięło? Dlaczego?". Oglądali rodzice to trudno żeby dzieciaki robiły co innego. Media wykreowały tego potworka, nie gry. No ale cóż... dobrały się dwie kobiety i rozmawiają o temacie o którym nie mają pojęcia. Amatorka.
Bahtez... Tak wszyscy internetowi twórcy to patologia ehh
fertyna... To jest wina Fenicjan niepotrzebnie wymyślili pieniądze stąd patologia wszelaką.
Mr. Que... Pozwólcie, że wyjaśnię sprawę Fame MMA, ok?
Jest to gala freak fight, na której walczą znane postacie polskiego internetu. Jasne do tej pory było tam kilka osób znanych z patostreamingu ale te osoby na ten czas starają zmienić swój styl życia oraz funkcjonowanie na sportowe. Między innymi, Bonus BGC który jest kojarzony z nagannym stylem życia, po kilku walkach na Fame MMA zrzucił 30 kg i wziął się za MMA na poważnie. Ten człowiek zaczął żyć sportem dzięki federacji.
Zdecydowana większość osób walczących na Fame MMA to youtuberzy znani z dostarczania rozrywki dla odbiorców (mówię tu o ciekawostkach,gamingu oraz branży popularno-naukowej) oraz sosny występujące w Tv między innymi Big Brother, Ex na plaży itp.
Owszem są wyzwiska i emocje na konferencjach ale idzie to w świetnym kierunku. Boxdel oraz Wojtek Gola dbają oto aby z odsłony na odsłonę było to coraz lepsze widowisko SPORTOWE.
Sprowadzanie Fame MMA do walk patostreamerów jest krzywdzące. Dlaczego? Bo ta gala promuje sporty walki i daje ludziom możliwość do zmiany życia.
Jak dla mnie zbyt pochopnie została oceniona ta gala.

Do do patostreamingu zgadzam się! Takie treści na YT są nieodpowiednie dla młodego odbiorcy niestety... Ale koniec końców młody odbiorca odejdzie do tego czego chce i obejrzy rzeczy +18 czy to patostream czy erotyka. (Click* Tak mam 18 lat) i po krzyku.
Myślę że tylko edukacja i zapoznanie tematu może coś tu zdziałać.
Pozdrawiam ?
ckppm... Kilka sprostowań. Po pierwsze patostreamy nie zaczęły się od żadnych gamerów. Patostreamy były od dawna. Choćby produkcje typu Big Brother. TO jest ten sam mechanizm, zmienia się medium. Jak "Frytka" zdobyła popularność? Uprawiając "seks" w Big Brotherze. Stała się popularna, zaczęła być obiektem marketingowym. To samo jest z patostreamingiem. A dlaczego ludzie oglądają takie rzeczy? Bo są kontrowersyjne, bo pozwalają ludziom je oglądającym poczuć się kimś lepszym od innych. Co do samej gali Fame MMA, niech sobie będzie ale niech organizatorzy zapraszają odpowiednich ludzi. Jeśli promują patostreamerów to niestety przykładają rękę do całego procederu. Mnie to nie jara ale nie widzę problemu jak ktoś chce zobaczyć jak AdBuster okłada się na pięści z Kramerem. A głownymi winowajcami popularności patostreamów są pieniądze, platformy streamingowe, które nie reagują bo PIENIĄDZE
PROMUJC... Trzeba zakończyć tą patostreamową patologię z jeszcze głupszą gala Fame MMA.
MCJoker... Dla mnie to skomercjonalizowana patologia, odwoływanie się do najprostszych instynktów i zaspokajania potrzeb rozrywki. Żałuję, że to w ogóle ma miejsce w Polsce. Czepianie się krytyki tego zjawiska przez tu komentujących, tylko potwierdza, że włożono tym materiałem kij w mrowisko. Widzę, że standardy etyczne upadają co raz szybciej.
Patryk... Prócz tego ze jest ładna i seksowna to kompletnie nie ma wiedzy na temat FAME MMA
Alexis ... Studentka co ledwo podstawkowe skończyła a wypowiada się na tematy jej nie znane...
Niekuma... świetny pomysł zakazać wszystkiego bo wszystko co w internecie i z internetem związane jest złe czym różni się walka dwóch sławnych osób od gali MMA w której udział biorą sportowcy? po za tym że jedni sławni a drudzy są sportowcami to niczym więc zakażmy transmitowania gal sztuk wali w telewizji bo to propaguje przemoc. A co do patostremów to czasami paradokumenty przebijają je jeśli chodzi o poziom patologi więc nie widzę potrzeby aby cokolwiek regulować można takich ludzi opodatkować bo na to pozawala prawo, ale nie można zakazać ludziom płacić za rozrywkę. Idę do kina i płacę za bilet na film, idę do teatru i płacę za to aby aktorzy grali na scenie, oglądam patostrimera i płacę mu za to żeby rozbił sobie butelkę na głowie. Rozrywka to rozrywka.
?ukasz ... Jak zawszę lubię posłuchać onetu tego jakoś nie potrafię przetrawić, mam wrażenie że z marginesu społecznego którym są patastreamy robi się jakieś niesłychane zagrożenie, dodatkowo widzę całkowity brak zrozumienia praw internetu i tego jak działają trendy na YT, to że ci "twórcy" są teraz popularni nic nie znaczy z jakiś rok nikogo to już nie będzie pewnie w ogóle interesować, a tworzenie teraz jakiś na prędzce jakiegoś prawa które ma temu niby przeciwdziałać to kompletna głupota taka ingerencja państwa w niezachwianą wolność internetu może się skończyć tylko źle szczególnie przy totalitarnych zapędach obecnej władzy. A już tak całkiem na marginesie to przypadkiem nie telewizja wypromowała prekursora Patostreamingu jakim był Big Brother?
Marcin ... Pani zapomina chyba o pierwszym i najważniejszym etapie rozwoju patosreemingu. Mianowicie o patologicznych programach reality show takich jak B.B. Wszystko zaczęło się od tego i od promowania celebrytów z tego typu programów. To jest dokładnie ten sam mechanizm jaki mamy dzisiaj w tzw. czarnej stronie internetu.
thomas ... BOXDEL wypromował tę całą patologie, a teraz jest właścicielem gali fame mma
HIHo qw... Naj bardziej irytujące jest generalizowanie czyli przypisywanie słowa "Pato" yutuberom to tak jak bym powiedział że wszyscy dziennikarze są źli bo jest grupa dziennikarzy która nierzetelnie pisze artykuły tj redakcja wprost, a dlaczego bo wszystko to co tam jest napisane zostało zrobione metoda kopiuj wklej nawet daty i liczby może odbiegają od rzeczywistości.
Frizis... brzydka nie jest ale jednostronna, zero wiedzy na temat streamingu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kTL5xZDOibo