Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Historia kanału Staszek iGRAszkowski zaczyna się w dniu 2014-05-20 18:42:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4003 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 43311202 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 108000 użytkowników.

Tangle Tower PL 6 | Czy Poppy i Fitz mają... romans? :o


Tangle Tower gameplay PL // Tangle Tower po polsku Czołem ludziska! Zapraszam na serię z Tangle Tower, detektywistycznej gry point & click, w której musimy zbadać sprawę zabójstwa Freyi Fellow. Okazuje się bowiem, że głównym podejrzanym jest... obraz :o ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Wesprzyj na YouTube! ► Albo zostań Patronem! ► ► Playlista: ► Kup grę: Splątana pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Kurator Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ WWW:

Najlepsze komentarze:

Rust Sl... Żółty ptak wyglada jak roślina, do tego żółta farba, która nie została użyta, aby tego ptaka domalować - szkic wyglada jak siedzący w klatce ptak. Freya nie zdążyła go domalować, bo ktoś ja zabił ;)

Takie moje przemyślenia.
B?a?ej ... Fiona fellow to chyba fifi
Natka X... Na drzewie genealogicznym spójsz nie na człąków rodziny tylko na obraki zobaczysz cos niesamowitego
I przyjrzyj się przerwaniu na zdjęciu tam też jest coś ciekawego ;)
Pa Lek... 8:54 "poklikam aż wyjdzie" - znowu robienie czegoś w trudniejszy sposób? Wcale nie widać, że przyciski na dole, w które klikasz przedstawiają dokładnie to samo co w tych krążących kółkach metronomu. Szczególnie, kiedy już masz dwa z nich nałożone na siebie. Wcaaaale. Poklikam dalej, aż wyjdzie. Ech... :)
Dusia 1... @Staszek tak można zemdleć od dźwięku. Pisałam o tym pod poprzednim filmikiem. Teraz natomiast zastanawiam się nad strychem, bo detektyw patrzył przez szczelinę co jeżeli.... ten ktoś zamordował Freye za pomocą kuszy, łuku czegokolwiek takiego? A może to Penny napisała tą kartkę z płatkami róży do poppy bo dowiedziała się o romansie w ogrodzie i przez to się pokłóciły poza tym Staszku czy dziadek Frei nie mógł mieć romansu i tak oto narodziła się później Freya poza tym jakby nie patrzeć to Poppy jest z głównego rodu więc może penelopa jest o nią zazdrosna? ( za błędy przepraszam pisze na telefonie ^^)
Grinch ... Ja po tym odcinku mam smutną teorię dotyczącą Tangle Tower.
Ukrywam ją za "pokaż więcej", żeby nie rzucała się w oczy

i żeby każdy kto chciałby ją zobaczyć, robił to na własną odpowiedzialność.
Chociaż nie wiem do końca czy ma ona coś wspólnego z morderstwem Freyi, mogła mieć jakiś wpływ na nie.
Moja teoria:
Te kraty w wodzie, przypominają pręty kontrolne.

A co jeśli Tangle Tower to była elektrownia atomowa/ośrodek badań jądrowych i wszyscy jej mieszkańcy cierpią na chorobę popromienną.
Mnóstwo mieszkańców nie żyje lub znikło z wieży, a reszta ma problemy zdrowotne.

Flora wygląda na staruszkę a ma tylko około 50.
Fitz ma gigantyzm, Fifi karłowatość i problem z oczami, Penny może mieć faktycznie "skrzydła", a Poppy mieć jakieś zmiany skórne i dlatego ukrywa się w ciemnościach i makijażu.
Te unikalne ptaki wyginęły, bo nie mogły się rozmnażać również przez chorobę popromienną.
Kuchars... Teoria co do tego żuka może żuk (jakoś) swoim dźwiękiem ogłuszył freye a morderca był w jej pokoju(dokładnie na górze) ale miał założone te słuchawki które są dzwięko szczelne a potem jak upadła to ją zabił przez dziurę która jest na strychu
?ukasz ... A co jeśli ta żułta farnba była po to żeby pomalować to pióro ale po tym jak została zamordowana ktoś pomalował to jej krwią
Sebat... Według mnie sama "scena" ogrodu przypomina mi relacje Fitza z Poppy... Żaba z słuchawkami to Poppy, która patrzy na Fitza, który podlewa kawiaty (w tym oczku wodnym są tak jakby kwiaty) i ma na języku pióra, które symbolizują Penny, którą przez to raczej nie lubi. To tylko moje spostrzeżenia.
Towarzy... To Fifi (Fiona to Fifi) dziedziczy zamek więc nie chce opuszczać Tangle Tower bo wtedy zostałaby wydziedziczona i straciła by prawa do Splątanych wierz. Więc najpewniej to nie ona zabiła Freyę ponieważ wtedy też zostanie wydziedziczona.
Marcin ... może z tą kartką z płatkami róż jest związana Penny bo ona na tym małym biurku ma niezapisaną książkę z wyrwaną stroną
Error 4... Detektyw Grumłar (Nie chce mi się sprawdzać jak to się pisze) jestem na tak.
Fellipp... Wiem że pomysł może wydawać się głupi ale może kaset da się osłuchać od tyłu.
W sumie jest tam guzik cofania w normalnym tempie
Lageros... Lord Fellow miał dwie żony ? To tak jakby Felicia Fellow (matka martwej Freyi) była bękartem.
Kolejną rzecz jaką zauważyłem to że aktualni spadkobiercy wieży to Fiona Fellow (Fifi) oraz Poppy Pointer oraz nieznany Richard Remington z czego wydaje mi się że on ma największe prawa do tej wieży bo jeśli by ją przejął to tylko Ród Remingtonów by zamieszkiwał tę wieże.
1.Teoria: Możliwe jest że albo żadna osoba zamieszkująca wieże nie jest mordercą albo jakaś osoba współpracuje z właśnie nieznanym Richardem Remingtonem aby wywalczyć sobie prawa do wieży, mógł on się mścić za to że jego siostry zamieszkały w tej wieży a on nie, przez co mógł próbować zamordować Florę bo to ostatnia osoba z wieży, która jest z czystej krwi Remingtonem.
2.Teoria: a co jeśli ktoś zamordował Freye z powodu że po prostu nie pasowała do tego miejsca, bo jakby spojrzeć na to drzewo genealogiczne to ona najmniej tam pasowała, a mogło dojść do sytuacji że ktoś się bał że uda jej się zaprzyjaźnić z Florą (bo wychodzi na to że ona z nią czas spędzała jako jedyna bo reszta jakoś nie chciała) przez to ktoś obawiał się że Flora po śmierci może przypisać to na Freye.
xxxszyn... I hate the misfitz
Miss Ar... Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w pomieszczeniu gdzie jest Penelope jest kałamarz. Czy ona napisała ten list? A może karteczkę z groźbą?
A jeśli chodzi o tego ptaka z książki i tego żółtego z klatki, to może jest on krzyżówką tego ostatniego osobnika i jakiejś innej rasy? Przecież jest wspomniane, że Penny szczególnie chroni te trzy ptaki w klatce, więc żółty musi być cenny.
Inx Ini... (Teoria) To pióro miało być żółte skoro miały być użyte wszystkie kolory z palety. Freya chciała namalować to pióro ale nie zdążyła więc ktoś domalował to tak żeby wyglądało na nóż. Ktoś kto ją zamordował musiał mieć słuchawki a one są zostawione w ogrodzie, w którym dostęp jest od pokoju Poppy i Fitza (moim zdaniem ktoś próbuje wrobić Poppy jest za dużo śladów na nią:róża, słuchawki, zdjęcie dziewczyny w słuchawkach, kasety itd.). Jedną z osób, której zeznanie z drogą do miejsca morderstwa się nie zgadza, jest Pointer, który mówił, że z kimś innym idzie niż mówili o tym chyba Fitz i Poppy. I ktoś mówił, że wychodził z pokoju Fitza. Może wcale nie ukradł mu nikt robaka tylko go schował i wynają detektyw żeby mieć alibi i wcześniej już to planował.
Sertana... Mam teorię, że za zniknięciem nieprzeciętnych ptaków stoi Fifi. W laboratorium pod ogrodem przeprowadza na nich badania (być może genetyczne aby móc rozmnożyć ptaka z czerwonymi plamami na piórach).
Eyva Ri... Teoria: A co jeżeli Freya zaplanowała swoje samobójstwo tak żeby wyglądało jak morderstwo?

Może razem z Poppy zdały sobie sprawę że nie mogą opuścić wierzy (może z powodu jakiejś klątwy) i Freya zdecydowała się zabić, o wszystkim wiedziała Poppy która pomogła swojej przyjaciółce dokonać żywota… Albo obydwie miały się zabić razem ale Poppy w ostatniej chwili się wycofała (może ze względu na Fitz’a?)

Tak czy siak uwielbiam twoje odcinki Staszek i pozdrów Szynkę :D
Havok I... 3:52 no prawie. Fonetycznie, shit jest przez krótkie "i", a sheet jest przez polskie, długie "i". Acid i pyramid z Noity pozdrawiają :v
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=g8nR4NkQxYw