KTO CHCE SKŁÓCIĆ ZJEDNOCZONĄ PRAWICĘ?


KTO CHCE SKŁÓCIĆ ZJEDNOCZONĄ PRAWICĘ? O Trybunale Konstytucyjnym i Zjednoczonej Prawicy rozmawiają goście Edyty Hołdyńskiej: Marcin Fijołek wPolsce.pl i Józef Orzeł, Ruch Kontroli Wyborów, szef Klubu Ronina. Oceny obu panów zdają się być rozbieżne...

Najlepsze komentarze:

Jozef K... PANI DUCH ODWARZNA UCZCIWA KOBIETA----UCZCIWY POLAK JEST Z PANIA----SZCZESC BOZE
Jozef K... NAJBARDZIEJ PRAWICY SZKODZI KONFEDERACJA UDAJACA PATRIOTOW--- MIKE PUPIL PUTINA
Kazimie... b.dupka;)
Civic F... Zjednoczeni Socjaliści.
No Piotrowicz nie przeszkadza wyborcom pis, bo to swój komuch.
Piotr W... Najciekawsze w tym jest to, że partyjna przeszłość Piotrowicza najbardziej przeszkadza byłym komunistom. Pozdrawiam.
PROMUJC... GW, TVN, TOKFM, Rzeczpospolita, Newsweek, itd.
jan kow... Popatrzcie na Czarzastego ile on wysiłku wkłada w to aby utrzymać spójność lewicy. Nie jest to moja bajka ale bez wspólnej pracy, porozumienia,rozmowy mogą dojść do takiego punktu z którego nie będzie już odwrotu i zakończy się to oddaniem władzy na lewo.
Wojciec... Dobra, przyznaję się, między innymi to ja chcę skłócić polskojęzyczną wspólnotę rozbójniczą administrującą Polską od 1945 roku (od PZPR do POPiS). Uważam, że układ magdalenkowy/okrągłostołowy powinien zostać zniszczony.
Wies?aw... Zjednoczona Prawica uprzątnie lewacki chlew popaprancy spłyną do szamba tam jest ich miejsce polsko jezyczne papugi
Konrad ... Ten starszy pan trochę bredzi
Konrad ... PiS to nie jest prawica,
Ludzie! Zobaczcie na socjal jaki wprowadzają!
megamis... Zjednoczona Prawica, oni tyle mają wspólnego z Prawicą. Co te lizo dupcy Pisowskie, "wPolsce.pl" z dziennikarstwem.
Krzyszt... Zjednoczona kurwica sama się skłóci.
monika... Red.Holdynska to tez dobry nummer , pamietam jak przedwczoraj ...bronila zydostwa w jednym z programow jak nowy ambasador wyrazal sie zle o Polsce ! Chce tylko dodac , ze glosuje tylko na PiS !
Red.Fiolek ....chyba zwariował ze swymi tezami o Gowinie , a tu zgadzam sie zdecydowanie z panem Orlem , choc wiele razy w innych sprawach go krytykowałam .
monika... Swietna trojka kandydatow ! , a pan Piotrowicz po przejsciu na wlasciwą strone , dlatego jest tak atakowany , poniewaz od potrzewki zna komusze postepki i to ich boli najbardziej ha ha ha ha .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=W_8Ef43Oysg


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.