Wystrzałowe niespodzianki POP POP HAIR CANDYLOCKS Lalki Zabawki...


Subskrybuj z dzwoneczkiem a nie ominiesz zaskakujących niespodzianek Instagram: www.instagram.com/marivoiwona TikTok: MarivoIwona 10 000 łapek w górę = Nowe niespodzianki!!!! O nie! Moje włosy! Co ja z nimi mam zrobić??? Jak ja się pokarzę! Dlatego właśnie otwieram najnowsze niespodzianki z włosami??!! Candylocks to niespodzianki z laleczkami i pięknymi dłuuuugimi włosami. Otwieram też nowe POP POP HAIR SURPRISE które mają akcesoria do włosów z super włosami kolorowymi! Dodatkowo rozdaje niespodzianki które znalazłam. Zostawcie komentarz jeśli chcecie je wygrać! Zobacz kolejne odcinki z ciekawymi zabawkami Na isntagramie trwają codzienne rozdania Nie przegap i wygraj super zabawki! Instagram: www.instagram.com/marivoiwona Tu Marivo! Na tym kanale znajdziesz najnowsze zabawki, ciekawostki, niespodzianki i co najważniejsze śmieszne i zabawne bajki. Jeśli nie chcesz ominąć nowych odcinków Subskrybuj nasz kanał i kliknij na dzwoneczek Adres do wysyłki Marivo Skrytka pocztowa nr.6 09 407 Płock #włosy #niespodzianki #surprise

Ostatnio komentowane:


Myślałam ze moje buty są drogie bo kosztowały 300 zł a torebka za 10000 ? Wtf XD skąd lidzie maja na to hajs haha Zobacz »
Jak zniszczysz skrzynię nie otwierając jej przy Piglinach to cię nie zaatakuje , serio chce pomóc więc lapkujcie żeby zobaczył :c Zobacz »
3:51 Orków! 6:49 I syreny! Zobacz »
PIS ogłupia ludzi głupich. Wyzyskują ciemnotę, która myśli, że pieniądze rosną na drzewie. Słyszeliście o zakonnicach, które fałszowały wybory głosując za ludzi niepełnosprawnych? Zobacz »
Z tym Niezadowoleniem od frakcji to może być spowodowane tym że jest to niekorzystny klimat dla orków. Zobacz »
Kiedy złożysz nam życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ? Jeśli mówisz że mamy grudzień Zobacz »
Pokazujesz tylko zabawę. Pokaz inną stronę życia na Krecie, jak się znęcają nad zwierzętami i jaka bieda tam jest. Zobacz »
No i kolejny odcinek z tej gierki. Nie mogłem się doczekać! Zabieram się do oglądania. Miłego dnia życzę wszystkim ? Zobacz »
@ZMASLO Co sądzisz o thinkapdzie e14-are (3500zł) Fajnie było by nagrać taką recenzje jeśli oczywiście będzie dostępny (bo przez lockdown niestety jego premiera się opóźniła) Zobacz »
Oglądam produkcję walaszka praktycznie od samego początku ale tego jakoś nie kojarzę, z drugiej to nawet dobrze bo strasznie nieśmieszne Zobacz »
Jak ja kocham dziesięciolecia Mrs Scarlett skąd ty masz takie fantastyczne pomysły pozdrawiam ❤️ Zobacz »
7:43 włączcie szybkość 0,25... WTEDY TO JEST NIENORMALNE (samo w sobie to jest nienormalne lol) Zobacz »
ej czy zauważyliście że większość filmów Remka trwa 7:47 Zobacz »
Banki żądają podania miejsca urodzenia bo nie wypłaca pieniędzy i zablokuje konto osobiste . O tym informuje tylko ustnie konsultantka i to ma nam wystarczyć. Zobacz »
Panie Prezydencie !! Na co pan czeka? jaka witek ,pon jest legalnym prezydentem ,dlaczego pan nic nie robi tylko gada ,NIERO ZUMIEM ,kogo sie pan boi? Zobacz »
dlaczego tak pózno jest to publikowane? dlaczego od razu nikt nie wystąpił przed wyborami i nie ogłosił tego żeby w końcu zniszczyć tą szajkę pisowską. Zobacz »
Chciała bym mieć szansę wrócić do kraju ale nie mam do czego ?, samotne matki nie mają tak różowo i musiałam emigrować . Pozdrawiam Zobacz »
Cześć ariowit jestem druga komentarzu ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie ariowit ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️ Zobacz »
Weźcie zmieńcie tę kobietę, bo oglądać się tego nie da, musiałem to wyłączyć. Nie dosyć, że po polsku nie mówi, to jeszcze po chamsku z promptera leci. Zobacz »
hejo gaborełu czy mozesz mnie dodać na steam to muj kod 1027034247 nick polecam wwwlody owocowe prosze :[ Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MNLb3tsICW4


Marivo ciekawostki

Marivo ciekawostki

Historia kanału Marivo zaczyna się w dniu 2016-08-31 11:12:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 434 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 143336268 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 371000 użytkowników.