Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein Kiersten White | KONKURS |...


To wcale nie jest taka prosta sprawa opowiedzieć na nowo jedną z najpiękniejszych powieści grozy, która zmieniła oblicze literatury. To nie takie proste opowiedzieć na nowo „Frankensteina” czy Kiersten White udała się ta sztuka w jej „Mrocznych dziejach Elizabeth Frankenstein”? WIELKOBUKOWY KLUB KSIĄŻKOWY: REGULAMIN KONKURSU: Organizator: Olga Kowalska i Wydawnictwo Kobiece. Konkurs trwa: Od 5 listopada 2019 do 30 listopada 2019 do godz. 23:59. Zwycięzcy: Zwycięzca zostanie wybrany po 30 listopada 2019. Uczestnikiem konkursu zostaje osoba udzielająca odpowiedzi na pytanie konkursowe, w formie pisemnej, w komentarzach pod tekstem. Koszt nadania nagród ponosi organizator. Termin zgłaszania się po nagrodę to 10 dni od podania wyników konkursu, po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nie wysyłam nagród poza granice RP. Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj. Film powstał we współpracy z Wydawnictwem Kobiece.

Ostatnio komentowane:


Bardzo fajny odcinek? Doroti kup więcej zdrapek droższych bo tam się kryją fajne wygrane❤❤ Pozdrawiam cieplutko i pogodnych wakacji?? Zobacz »
No zaraz - czy oni obniżyli sobie pensje, czy nagrody wypłacili?
Stawiam na nagrody. I podwyżki.
Zobacz »
Powiem tak co do 1vs5 to nie da się tak wygrać a poza tym kiedyś łatwiej było wygrywać nafeedowaną postacią. Zobacz »
Tą grę można podsumować dwoma zdaniami... Czy ktoś to w ogóle tetował?! Twórcy powinni zapierdalać na galerze i wiosłować opakowaniami z tą grą. W tedy może nauczyli by się robić porządną fizykę. xd Zobacz »
XDDDDD ale Ty kurwa smieszny jestes. Dostales na pizde od mastera i wyzywasz go od psow po czym reportujesz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Zobacz »
A jest ktoś kto ma problem z przetłuszczaniem na tle hormonalnym? No przysięgam, nic nie działa na te skórę głowy ? Zobacz »
Szkoda ze koniec czemuuu??:( A odc git i łapa jest i suchar dobry,znam 1:03?. Zobacz »
Mega maraton i super ciekawe książki, mój klimat. Respekt za kolejny czytaton i tak długi czas czytania Zobacz »
Nvidia quadro! WOW it's really powerful. But this autumn nvidia presents new "Ampere" architecture graphic cards. So You may wait a couple months for a new high-end solution ☝️ Zobacz »
Super odcinek bardzo przydatny?narzędzia zakupione i juz dotarły tylko muszą przejść kwarantane przed żoną ?Dużo Zdrowia Życzę Mistrzu???? Zobacz »
7:42 * Adaś Miauczyński, a nie Jaś ;P Zobacz »
Jesteś świetna! Uwielbiam Cię oglądać, poprawiasz mi humor. No, ale twoje testy są czasami straszne...???niebezpieczne, bolesne i wogóle...Uważaj na siebie ??Pozdrawiam ?? Zobacz »
Very easy trick , its called svengali cards, if i am not mistaken one of the oldest methods anyone into magic know about it Zobacz »
piszę magisterkę na Twoim wydziale. Dzięki temu filmikowi mogę sobie spokojnie prokrastynowac kilkanaście minut dłużej. Dziękuję ??? Zobacz »
Pomysł na odcinek
Zrób odcinek gdzie będą widzowie wymyślać historię i najlepsza historia wygra
Zobacz »
Ja: Nie idzie zarobić 2 razy na tej samej piosence Cypis: Potrzymaj mi koksu 5 gram Zobacz »
Tak. Biegam już trochę ale nie myślałem o maratonie. Przekonałeś mnie Jacek. Miłego weekendu życzę.
Pozdrawiam
Zobacz »
Hah skończyłem giere w tym samym momencie co ty? Bardzo dobra gra która kończy obecną generację konsol Zobacz »
? Kiedy kapłan Donald Tusk zacznie sìę lansować w moherowym berecie ?
?? Tak, czy Owak w ulu Siedzi Nowak ??
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=viYNnqc-E6I


Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1218 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3497706 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21400 użytkowników.