Miłość nie tylko ekranie. Kulisy Sławy Tamary Arciuch i...


Poznali się na planie filmowym i zaiskrzyło. Ale, jak twierdzą, wcale nie, dlatego, że ich role wymagały częstego całowania się. Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski ona była panną młodą w jednym z najgłośniejszych filmowych wesel, on ma na koncie liczne role komediowe. Więcej reportaży tutaj: Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn pt g. 19.50. Sb nd 19.45. Subskrybuj: Skontaktuj się z nami:

Najlepsze komentarze:

Leo x... Fajna para❤super Ludzie?
Nicolas... Pasują do siebie ?
PROMUJC... O, ks. z Rancza.
Iwon bb... Lubię głos pani Tamary ?
Tomasz ... Zacznijmy może od pewnych ciekawostek i nazwijmy rzeczy po imieniu.
Czym jest bieda,bezdomność i uzależnienie?
Bieda to pojęcie opisujące brak dostatecznych środków materialnych na zaspokojenie potrzeb jednostki.
Jak podaje Wikipedia Ubóstwo stanowi zagrożenie dla realizacji celów lub zadań życiowych.
Bezdomność natomiast w ujęciu socjologicznych to problem społeczny (zjawisko społeczne), charakteryzujący się brakiem miejsca zamieszkania (brakiem domu).
Uzależnienie – nabyty stan zaburzenia zdrowia psychicznego lub fizycznego, który charakteryzuje się okresowym lub stałym przymusem wykonywania określonej czynności lub zażywania psychoaktywnej substancji chemicznej.

Termin „uzależnienie” jest stosowany m.in. w odniesieniu do takich zaburzeń psychicznych, jak uzależnienie od narkotyków (narkomanii), leków (lekomanii), alkoholu (alkoholizmu) czy papierosów. W szerszym rozumieniu termin „uzależnienie” stosowany także w odniesieniu do wielu innych przymusowych zachowań, m.in. kompulsywnych zakupów, oglądania telewizji, sexu, masturbacji, korzystania z gier hazardowych lub komputerowych czy też nadmiarowego korzystania z internetu.


Te trzy punkty często się ze sobą wiążą.
Skąd u was pojęcie że bezdomny to alkoholik?
Bo widzicie alkoholików pod sklepami żebrzących na piwo? Owszem ...zgodzę się z tym że alkoholicy to bezdomne osoby ale czy aby na pewno bezdomny musi być też alkoholikiem czy też narkomanem?
Jeśli bezdomny pracuje i wynajmuje pokój ...skąd u was takie twierdzenie że nie jest on bezdomnym?
Bo kupuje on tylko obecność w postaci wynajętego pokoju lecz nie ma on własności?
Czy człowiek który nie ma stałej pracy jest osobą leniwą? Przecież pracuje on to tu to tam... skąd takie stwierdzenia z waszych ust że jest on leniwy lub że nie chcę się jemu do pracy pójść?

Tak prostym jest odpyskować ... nie radząc niczego by człowiek stanął na nogi...

Powiedzmy też że zmuszanie do życia w bezdomności powinno być karane lub jest karane.
Czy ignorancja urzędników i brak odpowiedniej pomocy urzędów może jednocześnie przyczynić się do zmuszania ludzi by żyli jako bezdomni?
Ile było przypadków w których telewizja np uwaga w TVN że pracownicy socjalni czy też urzędy nie pomagały ludziom do momentu gdy telewizja się problemem człowieka zajęła?
Czy z tego tytułu taki bezdomny może otrzymać odszkodowanie od rządu za brak pomocy w firmie mieszkania dla bezdomnych?
Mówicie że bezdomni sami dokonują wyboru czy aby na pewno?
Jeśli nawet sąd lata wstecz uznał że można człowieka exmitować za nieposłuszeństwo wobec ojca który w oczach młodzieńca jest mordercą młodzieńca matki, czego też nieudowodniono z powodu braku dowodów chodź sam on widział dowód tego feralnego dnia.... i zeofilem której to sytuację widział na własne oczy przez przypadek?...czy ta sytuacja nie wpływa na życie człowieka który chce żyć i ponad połowę życia walczy o przetrwanie?
Czy nie widać że człowiek walczy o własne życie chcąc żyć bez patologii?
Jako dziecko i młodzieniec nie miałem wyboru i w tych warunkach się wychowywałem.
Pytam więc jeśli chodzi o ten akurat przypadek kto miał wybór w tej sytuacji?
Czy ta sytuacja nie pokazuje że doszło do zmuszenia przez władze do życia w bezdomności przez exmisję jakoby władza dołożyła mocy prawnej by człowieka zmusić do życia w bezdomności? ... bez żadnej konfrontacji psychologicznej na linii ojciec syn... a nóż wyszedł by wówczas temat jego czynu.
Czy za to można dostać odszkodowanie że sąd wydał wyrok exmisji?
Dalej idąc czy brak odpowiedniej pomocy pomimo napisanych pism lat później i ignorancji ze strony urzędów może też przyczynić się do tego by zmuszać do kontynuowania bezdomności?
Czy za takie sytuację człowiek bezdomny może dostać odszkodowanie od rządu? W Końcu to państwowe instytucje..
Czy może on dostać odszkodowanie za zniszczoną psychikę w związku z sprawą w której jest oskarżony jako człowiek który nawoływał do szturmu na władze Polski niekonwencjonalnymi metodami między innymi mówiąc o samospaleniu.
czując całym swoim sercem że jest dobrym człowiekiem z ambicjami i marzeniami założenia rodziny... ale z powodu braku perspektyw czy możliwości przyczynia się do zainteresowania śmiercią...
Czy też przez zainteresowania polityką by jeśli będzie trzeba burzyć system by ubodzy dostali mieszkania i mieli to światełko nadzieji na normalne życie ... czy taki człowiek może dostać odszkodowanie za to że stał się wrogo nastawionym w trakcie całego swojego życia do władz...przez bezdomność do której został zmuszony i walczy o łyk powietrza?
Robi coś przez całe życie by przeciwdziałać atakom na jego życie...

Kto podejmie się takiej prawnej batalii by walczyć prawem o ludzkie życie...

Jestem prowokatorem dla rządu i przeciwny władzy do czasu gdy autentycznie dojdzie do zmian... by ludzie bez meldunku go dostali.
By owi politycy dostrzegli problem i zaczęli odpowiednio działać na krzywdę ludzką tego systemu.
Oto odpowiedź na pytanie dlaczego tu jestem i krytykuje władze.
Jeśli mamy rząd który pomaga ubogim ludziom to gdzie on jest?
Czemu nie pomaga on biednym ludziom?
Czy to jest sprawiedliwością że człowieka spotyka ciągłe nieszczęście w postaci ciągłego braku meldunku i mieszkania?
Gdzie biały orzeł ?
Gdzie instytucje które wspierają bezdomnych i które zakwaterowują takich ludzi?
Dalej idąc już pominjając mój przypadek w którym też jestem niepełnosprawną osobą czy ludzie bezdomni mogą dostać odszkodowania za brak adekwatnej pomocy od urzędów miast?
Gdzie są instytucje pomagające ludziom na całej linii ich problemów życiowych w których podobnie jak ja niewidzac ani perspektyw ani możliwości przez złe zarządzanie urzędów i państwa w postaci wymogów które są niemożliwe do spełnienia aby chodź postarać się o socjalne mieszkanie.... a co dopiero dostać takie mieszkania co się wiąże z cudem z powodu ich braku.

Gdyby zaczęły się odszkodowania od rządu i instytucji państwowych dla bezdomnych ...rząd zacznie przychylnie patrzeć na ubogich ludzi i zacznie działać ku ich lepszym warunkom.
Ale w pierwszej kolejności ten temat trzeba podnieść na skalę europejską ponieważ pomimo iż mówi się że Prawo i sprawiedliwość wspiera ludzi programami w przeciwieństwie do innych państw europejskich to w każdym kraju europejskim są bezdomni i rośnie ich liczba.
Nie widać żadnej pomocy ze strony władz czy to polskich czy zagranicznych by zmniejszyć skalę bezdomności do minimum i nie mówię tutaj o alkoholikach.

Pytam się kto podejmie się takiej walki w obronie życia?
Malgorz... Świetna para, pozdrawiam.
Xene No... Fajna para z Was!
Pary? A... Miło popatrzeć na pogodnych, szczęśliwych ludzi :)
TheSAAH... Cudowna para.?
Anna Go... Tamara przytyła. On też. Lata lecą.
Patryk ... Czy tylko ja piszę?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j_itcamB8N8


Uwaga! TVN ciekawostki

Uwaga! TVN ciekawostki

Historia kanału Uwaga! TVN zaczyna się w dniu 2011-09-20 16:02:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 181464028 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 249000 użytkowników.