Piątka Bąkiewicza! Wielka zbiórka STOP 447! D.Kita o...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Fot. MN

Najlepsze komentarze:

Danuta ... hist.ref.szkolnictwa i usuniecie ze szkol dzieci zw.niepełnosprawnymi hist.protestow a min.kultury i edukacji min.ustawa sejmowa.
Danuta ... Strajki nauczycieli i podwyzki placone z budzetu gmin?
kosztem stowarzyszen.?
hist.tzw.budzetowki i minister kultury i edukacji.
Luki Ko... To nam powinni zapłacić, że ich broniliśmy a nie my im..
Roman K... Gdzie zbierane są podpisy w Krakowie?
Mick US... Bakiewicz to UBek WSI Bolek=Marsz niepodlegloscowy pod kontrola zdrajcow,447 juz jest dawno zaklepany zdrajcy z PiSu nawed nie protestuja=Polin= Polacy to niewolniki.???????????????????????????????????????????????????????????????????
Nina Ko... podajcie linki na strone z petycja, nie mozna jej znalezc na internecie
Ewelina... Czy można gdzieś znaleźć jakiś link do druku i czy gdzieś można odesłać listę z podpisami?
Andrzej... IZRAEL prowadzi taka sama politykę zakłamanej prawdy historycznej jak III RZESZA i tylko ślepy nie widzi zagrożenia i prawdziwego wroga Polski , który przez syjonistyczny PIS jest przedstawiany jako sojusznik to są ZDRAJCY a za zdradę jest szubienica !
Bogdan ... Tak jak kocham moją ojczyznę tak wkurwia mnie gadanie że KK to tylko przez komuchów był zapchany agenturą która miała go niszczyć od środka.Kosciol Katolicki zgodził się na rozbiory Polski,zgodził się na gnębieniu naszego narodu i przez wieki byliśmy niszczenia przez tą organizacje.Ide na marsz ale nie mam zamiaru równać KK z naukami Chrystusa.Oprocz Ruskich to chyba tylko KK wybił najwięcej ludzi.
Zygmunt... Zebrałem sporo podpisów,niebawem wysyłam pod wskazany na formularzu adres. Ludzie obawiają się ujawniać swoich danych osobowych,niestety. Liczyłem na dużo więcej.
Jacek S... w Warszawie zbieraja na patelni.
Jozef F... Będzie Sabaton!
Jaki Ta... Panie Krzysztofie!
Cenimy sobie Pana audycje. Dziękujemy. Potrzebujemy Pana!
Tadeusz... Myślenie Polaków kończy się na 500+Tak jest im dobrze a co będzie z Polska ich nie interesuje
Mata Ha... Żydowscy lokaje z PiSraela wyrzucą te podpisy do kosza tak jak było z aborcją ! i co im zrobimy ?
Piotr C... Projekt ustawy STOP 447 do poprawki !!!

Jeżeli, po uzyskani wymagalnych podpisów złożycie go w sejmie - SKOMPROMITUJECIE SIĘ, bo to BUBEL PRAWNY.
Mariusz... Proszę redaktorów wR24 aby na wizji dali do podpisu p. Ziemkiewiczowi projekt ust. anty447. Jemu i jemu podobnym gościom spod pisowskiego koryta. Niech się tym jasno opowiedzą po polskiej stronie lub po przeciwnej. Niepokoi mnie przy braku chorego J.R. Nowaka, który walił prawdą o zydach bez ogródek, stała już obecność p. Ziemkiewicza jako niemal jakiegoś ideologa naszego środowiska, który swoimi wynurzeniami spycha nas na "prawilne", żydopisowskie tory myślenia. Niepokoją również notoryczne, zbędne przecież zapewnienia red. M. Roli, że nie jest antysemitą i bardzo szanuje żydów. Oby nie za bardzo Panie Redaktorze.
Ps. Jak by bycie antysemitą było czymś nagannym... Czy ja nie mam prawa ich nie lubić po tym co robili i co robią wobec naszego narodu? Mam ich za to szanować? Nigdy!
Prawdzi... Ja się podpiszę w pierwszej kolejności pod ustawą zabezpieczającą Polskę przed grabieżą ze strony watykańskiej.
w?odzim... Jakie porozumienie,co za porozumienie?Ze złodziejami się nie rozmawia.!!!
Dariusz... Jak zaznaczałem w kilku wpisach Konfederacja mniejsze zło, co to za wybór Żydówka, czy Żyd na następnego prezydenta Polski?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DMTxq6kVeSI


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.