MisjaEsport Polkowski, bejott i jcob o FIFA20 i Ekstraklasa Games


W dzisiejszym odcinku Misja Esport tematem przewodnim będzie #FIFA20 i Ekstraklasa Games. Jakub "#Jcob" Weber, Bartosz "#bejott" Jakubowski i Kuba #Polkowski porozmawiają o zmianach względem poprzedniej wersji gry i ubiegłorocznej edycji największego turnieju FIFA w Polsce. Dowiecie się ciekawych rzeczy na temat trybu FUT, rozwoju esportowego FIFY i perspektyw na kolejny rok. Jak zawsze startujemy o 17:00.

Najlepsze komentarze:

Dar cio... Gdyby Pro Evolution i Fifa się połączyli to mielibyśmy gięte marzeń ?
Sinedd... WIDZĘ ze dla panów FIFA 20 to idealna gra i w ogóle sielanka ?
Hokkey... Misja Esport w której 2 osoby cokolwiek wiedzą o środowisku to jak zaprosić Szpakowskiego do programu o gotowaniu i kazać mu robić wykwintne dania ala Gordon Ramsay. Dno totalne, albo robić coś dobrze albo wcale. Godzina programu a zero wzmianki o tym, że Jankos, Polski zawodnik w League of Legends jedną z dwóch może trzech najpopularniejszych tytułów esportowych zagra w finale Mistrzostw Świata. Kogo obchodzi Fifa? Rozumiem porozmawiać o tym przez kilka minut, albo zrobić osobny materiał, ale żeby niemalże cały materiał. Matko Bosko, toż to gra w której każdy gra podobnym, najlepszym schematem który umożliwia gra. Współczuje Bejottowi bo chłop ogarnięty, ale przy takich laikach ani za dużo nie może powiedzieć tylko przytakiwać o tym jakie do karty nie są dobre bo ile to on nie ma overalla, bla bla bla. Szkoda. Bo potencjał jest ogromny, ale marnotrawiony przez zapraszanie osób które o tym że będą gadać o esporcie usłyszały 10 minut przed nagraniem.
Emperor... Fifa to gra dla idiotów. Zresztą spójrzcie na twarz tego w białej marynarce.
Sympaty... PES> Fifa dla mnie od czasów Iss Pro Evo i Fifa 2000.
freZZch... Fifa 20 to najgorsza Fifa od lat. A Volta to takie badziewie, że szok. Zawodnicy prowadzeni przez konsolę nie pokazują się na pozycjach, faceci i kobiety zachowują się tak samo na boisku fizycznie i technicznie, kariera w Volta to jakiś żart. Gameplay pływa i jest mocno zbliżony do 19 stki, która już była fatalna. Pierwszy raz w tym roku wygrał Pro Evolution 2020 i to z ogromną przewagą.
HadesX0... A co mają powiedzieć że co roku wychodzi "najlepsza" fifa Ciągle powtarzają się błędy latami. A Fut to maszynka do zarabiania dobrego siana i tak co roku.... Nic dziwnego przy ich dochodach stać wykupić licencję a na tym traci Pes i fifa..
El Nino... tak jaka ta fifa dobra o jacie xDDDD . Szkoda że nikt nie poruszy tematu że ta gra to jeden wielki gniot , renifery z kanady z roku na rok nic się nie uczą a serwery gemplay i cała otoczka woła o pomstę do nieba . FIFA 17 była ostatnią fifą którą kupiłem
Fan Mas... Misja Fifa! Biorę w ciemno.
MarasHD... IKSDE
Ludi91... Podania nie ida tam gdzie chcesz, chujowa zmiana zawodnika itd najgorsza Fifa
micky78... Nie mental decyduje tylko jakość Internetu. Słaby Internet wpływa na EI zawodników którzy nie grają w obronie nie wychodzą na pozycję w ataku itd. w Polsce jest masakraczny net. Poza tym serwery są w Niemczech.
Andrzej... Fifa fut szkoda że nie wspominaliście o pieniążkach które trzeba wydawać że by sobie kupić tych swoich ulubionych zawodników.
R myerS... Tevez, dobrze mi sie nim grało
Janusz ... Ibarbo, legenda mojego klubu, w czasach gdy Fifa była gra piłkarska a nie na tricki :D
TheLude... Jankos w finale mistrzostw świata a tu gadka o fifie. Good job Przegląd Sportowy.
Szymon ... Świetny materiał i goście to prawdziwi mejweni fify. Dla osoby która ledwo ogarnia futa kapitalny filmik. Sam się sporo rzeczy dowiedziałem.
Andrzej... Cristiano Ronaldo - technika , szybkość , strzał z dystansu , gra głową , daje się nim praktycznie strzelić bramkę z każdej pozycji .
SolariS... Leo messi techniczny zawodnik który w moich oczach pokazuje naleprze sztuczki nawet we fifie piłka klei się do nogi pozdro
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AxUoqNaf6T8


Przeglad Sportowy ciekawostki

Przeglad Sportowy ciekawostki

Historia kanału Przeglad Sportowy zaczyna się w dniu 2012-01-18 16:57:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2456 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 160289286 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 271000 użytkowników.