Przeprosiny | Z Dvpy vs Olejnik | Granie ról na YouTube BRUTAL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1Mre2lSzJEMNajlepsze komentarze:

Seia ko... Tam chyba kruszwil powiedział, że to było na potrzeby filmu, jednakże NIE WIEM, GÓWNA NIE OGLĄDAM XDD
Karolek... Statystyka
Morderi... Jedyne co mi przychodzi do głowy to James w roli AVGN'a,
Andrzej... Świeżak chyba nieźle cię rozjebał i zapomniałeś dać hasztag
natek t... Wesi się pierdolnij w łepy ale porada życiowa z twoją
Poradą mogę się potnoć nuteelom i skoczyci z łóżka na dywan
TheRobi... gratuluje zdobycia zajebistego skina do orisy
NowyKol... ale pierdolisz głupoty,ten pierwszy nołnejm Hassi skillsowo najlepszy,ze wszystkich,a ty pierdolisz jakby nic nie zrobili. xd okulary se kup za ten hajs z jutuba . Mini majk słaby psychicznie? w ktorym momencie to wyczules? Jesteś jakims niedowładem xd
Fan Roc... Lepiej zapytaj co ludzie myślą o tobie bo żałosne jest to co ty gadasz sam mini majk powiedział że kruszwil spełnił jego marzenie
Fan Roc... Jebany hejter
Fan Roc... Ale go dupa boli
Micha? ... Pacze i niewierze, Brutal o FameMMa. Myslę, kurła on tez? Zasięgów brakuje? Pojedzie na FAMEje? No i dupa, dałem łapke w górę. Pierwszy Jutuber z którym zgadzam się w 100%. Te ich wszystkie "role" To mnie tak rozkłada, ale cóż poradzić 8-12 latki na takie pierdoły zawsze nabierzesz. i jeszcze z tym oglądaniem na przyspieszeniu. Te wszystkie ameby, tylko tak da sie oglądać, mimo montażu, tego na normalnej prędkości nie da rady oblukać.
Pejs Le... Komentarz dla rozwoju
Pospoli... Szczerze szkoda mi było Tomka. Z jego wyrazu twarzy można było łatwo odczytać jak bardzo żałuje tego, że znalazł się na tej nieszczęsnej gali i najchętniej uciekłby do domu. Odnoszę przykre wrażenie, że Kruszfonc wraz z Człowiekiem Torbą namówili go do wzięcia udziału w tym cyrku. Wydaje mi się, że jak Olejnik zdał sobie sprawę z tego w jaką kupę wdepnął, to było już stanowczo za późno, bo wiązał go kontrakt, za którego zerwanie zapewne poniósłby spore konsekwencje finansowe. Tak więc płynął z nurtem, bo wyboru za bardzo już nie miał.
Pawe? M... Dzięki za przypomnienie mi, że FameMMA istnieje :V
Co do kanałów odkrywających pewną rolę - tak z teraz do głowy mi przychodzących to wymieniłbym quaz9 w swoich recenzjach, rzucając ogromem sucharów czy przebierającym się za postacie z omawianych przez siebie gier. To jest faktyczne odkrywanie pewnych ról, dzięki czemu jego materiały są unikatowe i bardzo dobrze się je ogląda, jeśli nie ze względu na omawianą produkcję to ze względu na to, jak prowadzi on swoje materiały. A jeśli jakiś sponsor zgłasza się do niego z reklamowaniem czegoś, to robi się podwójne złoto.


A, no i jest jeszcze G. F. Darwin, ale oni to zupełnie inny poziom napracowania, jak to swego czasu Rock powiedział w swoim materiale "Rock szanuje" - "Jest to prawdopodobnie najlepszy kanał na YouTube. Nie tylko w polskim, a ogólnie" (zastrzegam sobie prawo do strzelenia gafy w tym cytacie, nie będę teraz jeszcze raz tego oglądał :V). Zgadzam się z tym, chociaż mam przeczucie, że gdzieś na tym globie znajdzie się jeszcze jeden tak świetny kanał z ekipą, po której widać pasję. Nie wiem jednak jak to się ma do odgrywania jakiejś roli, drodzy komentujący, bo produkcje Darwinów można już do pewnego stopnia nazywać krótkometrażowymi filmami i bez żenady puszczać w telewizji w jakiejś ramówce.

A, no i ostatni narcystyczny Brutal to było też złoto, tak szczerze. Widać było po tej małej rólce zaangażowanie i pasję płynącą z ciśnięcia po osobnikach umieszczonych niżej w skali ilorazu inteligencji :V
BlueFir... Kiedy "Brutal does everything"?
TPrex... Nie no stary wszystko git i wgl ale, właśnie to jedno ale, zasada jest taka że nie czepia się dziewczyny kogoś innego po prostu to nie fajne i tyle nawet jak jest to dla żartu serio nie robi się tak wybrała sobie kogoś takiego to wybrała i tyle( To nie hejt i wgl tylko ogólnie moja ocena:))
PaVcIoo... food emperor gra role xd
robix M... Kiedy Brutal czyta hejty 5 !?
VeniM V... piękny film, do obiadku jak znalazł
S?awomi... FameMMa nie wiem to jest jakaś kolejna rozrywka jak patostrimy i niby spoko rozumiem że jest cała rzesza odbiorców ale jest takie wewnętrzne rozczarowanie. Swoją drogą na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się tyle pojawiło tyle nowości ale i również nowych zagrożeń jak bańka technologiczna, samoświadomość się zaciera. Lubię posłuchać co masz do powiedzenia gdzieś tam w tle czasem się nie zgadzam ze wszystkim ale na tym to polega mieszanie światopoglądów starcie opinii. Internet to wspaniałe, miejsce można tu dowiedzieć się ciekawych rzeczy, rozbawić, zrelaksować a jakość nagrań jest teraz naprawdę wybitna. Można sobie obejrzeć filmy grotołaza który chodzi po jaskini hien czy katakumbach, nowinki o kosmosie . Każdy może znaleźć tu coś dla siebie to potężne narzędzie o gigantycznych zasięgach najpotężniejszy atrybut obecnie w rękach ludności. Tak też jak inni często korzystam z tego atrybutu w celu oglądania filmików z kotkami czy kompilacji wypadków i tak dalej bo można się przy tym czasem rozerwać. Jestem ciekaw co na przestrzeni tych lat które mi jeszcze zostały ujrzą moje oczy lub w czym wezmę i czyny udział. Ta cała gala dla mnie była czymś w rodzaju kopi wstlingu, próby przedstawienia tego w innej formie przy czym tu jest to bardzo jak dla mnie słabe jeśli ktoś to lubi ok spoko nigdy zbytnio nie kręciły mnie mecze ani sport więc morze też i dla tego albo po prostu, no to do mnie nie trafia, jeżeli to ma być rozrywka to w żaden sposób mnie to nie bawi a ni też nie relaksuje a co do kategorii rozwoju na tryliard procent nie rozwija tych ledwo żyjących szarych komórek.
BRUTAL ciekawostki

BRUTAL ciekawostki

Historia kanału BRUTAL zaczyna się w dniu 2010-03-20 20:12:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 299 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 18090717 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 125000 użytkowników.