Bonson X Filipek Wierzysz w Miłość? BraKe Blend


BraKe na instagram: #bonson #zlamane #serce #kochalem #tylko #raz #lovesong #sad tekst: Bonson: Stare Vansy a po wczoraj jeszcze mówią o nas w telefonach fotek znów od groma patrzę w oczy jej i chyb chciałbym czuć co ona ale a po wczoraj jeszcze mówią o nas na mnie to nie działa już tak długo, szkoda a po wczoraj jeszcze mówią o nas a następni na dno pójdą po nas i znów od nowa przeorany w kółko slogan że żyję tutaj jakbym miła jutro skonać a po wczoraj jeszcze słyszę głosy papierosy wsiąkły w moją skórę i jej włosy tak jak my w to miasto pewnej cichej nocy kiedy podałaś mi dłoń po to by sie stoczyć i nie jest ciężko mi z tym wiedziałaś co robisz, no to pierd* wstyd podobno wiesz co robisz: no to niech boli, tnij! Fiipek : Kochałem tylko raz chciałem po klubach lać ziomalą whisky oblepiony złotem jak na klipach Fifty mieć najlepszą laskę w całym liceum gdy przemierzałem korytarz bez celu hej, zostawałem na noc, to co bolało, to co wkur*** sąsiad pijany darł ryja za ścianą a ja przez te rapy się kłóciłem z mamą i nie mów że wierzysz jeszcze tu w miłość gdy rzeczywistość jest tak jaj Black Mirror mój charakter nosze w tuszu pod skóra w wersach za które niektórzy naplują nie wmówisz mi że fejm mnie pozmieniał ze lepsze życie to pajacera wciąż bardziej kocham bloki niż branżę gdzie jedyne co musisz to trzymać gardę nie wiem skąd przychodzi wena nie mam już zakompleksienia wciąż mi przewijają temat, ze im daje wiarę teraz rap jest dla mnie jak narkotyk, w branży, gdzie są same prochy jak nie pisze tracę kolor, tak jak szerzy ludzie w koło

Najlepsze komentarze:

BraKe... Zapraszam na moj instagram: ;) https://www.instagram.com/marek.brake/?hl=pl
duhN... nie kurwa w nic juz nie wierze
Paulina... ❤ z jakich filmów to sa sceny?
Inna O.... Dzisiejszy świat jest tak popi..szonyze trudno wierzyć w cokolwiek_,, a już na pewno w miłość. W filmach wygląda ona pięknie.
Kipy w ... ten sampel to z jakiej nuty?
Natalia... Więcej TEEN WOLF !!!! ?❤️?
Agusiq... Jaki jest tytuł piosenki Filipka?
malvsze... Tak bardzo tesknie..
kamila ... Sztos ?
Nilton ... descobrindo o leste europeu! parabéns
Karola ... Nieźle!! Więcej takich nut!! ♥️♥️Zna ktoś tytuły filmów? ;D ?
Kasia C... Cudownie tego słuchać miód na moje uszy ?????❤️
Lunatic... Piękność ??
Blask A... Ja wierze....
Jestem ... Mi coraz trudniej uwierzyć w miłość...
aniolek... Mega Blend!!
Magdale... Kolejny raz zabrakło mi słów.. Więc poprostu się wsłucham.. To jest tak piękne.. Ehh ♥️
Jan Kow... Jak mam gorszy moment w życiu to zawsze wpisuje w yt " brake ". Nie lubię gościa, bardzo go nie lubię. Dołuje mnie. Ale z drugiej strony, kocham go jak brata. Za tą genialną twórczość.
Jacek C... ???
I.L.C M... Po prostu cudo ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EQeLVbj1fbk


BraKe ciekawostki

BraKe ciekawostki

Historia kanału BraKe zaczyna się w dniu 2010-07-02 16:03:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 310 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 353611984 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 538000 użytkowników.