ATAK BAKUGANÓW!!! Nowość BAKUGAN Battle Planet


Sprawdź inne fajne filmy: Facebook Zabawy Mistrzów: ▼ ▼ ▼▼ ▼ ▼ ▼ KLIKNIJ PO WIĘCEJ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼ ▼▼ ▼ ★ Instagram: ★ GRUPA dołącz: ★ CHALLENGE: Euzebiusz ma 11 lat, wybrał sobie ten pseudonim zainspirowany książką "Mikołajek" i właśnie tu, na swoim kanale przedstawia ciekawe zabawy i najlepsze zabawki zawsze po polsku. Subskrybuj aby nie umknęły Ci nasze filmy. Jest to niezwykły video blog bo jednocześnie dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Znajdziecie tu pomysły na fajną zabawę bo recenzujemy super zabawi, gry i książki, czyli wszystko co bawi i rozwija. Zawsze śmiesznie i na luzie! =) #Bakugan #Figurki #Prezenty

Ostatnio komentowane:


Witam no gratulacje ,ale zacnie pozdrawiam wino lane się polało i nawet nie bolało , zmęczona ekipa była ale na browar podskoczyła ?? Zobacz »
Patryk nie martw się że komuś się nie podoba twój film , jest ekstra i dobrze że się przed nami otwierasz buziaki papryk ❤️ Zobacz »
Wielki obiekt, wielkie możliwości i... wielkie oczekiwania w związku z tym od drużyny. Presja duża, ale na Legii jest zawsze duża presja wyniku. Trzymam kciuki Panowie za kolejnego mistrza w nadchodzącym sezonie. Zobacz »
Taaaakie kozackie miasto! Po tym wnioskuje, ze pracujesz jako architekt + jeszcze budynki minecraft, szok. SZACUN Zobacz »
Czyli jak dobrze rozumiem na tierach IV-IX obligacji za osiągi niet? Kolejny cios dla graczy F2P którzy unikają nierentownych gier na dychach? Zobacz »
Jezuu, wszystkie komentarze to "Kiedy co się słucha w Mielcu"?
Czemu akurat to miasto????
Zobacz »
Czy wiadomo coś o nowych transferach? Wiadomo że potrzeba cierpliwości, ale czy rozmowy są w ogóle prowadzone? Zobacz »
1:55 Ja pamiętam jak SG nagrywałeś hah Nostalgia Zobacz »
Bardzo dobra piosenka, wszystkie słuchałem od 4 lat, chociaż teraz troche przestałem, ale teraz akurat tak trafiłem :D dalej rób co robisz, to jest niesamowite i myśle że powinieneś być bardziej popularny. Zobacz »
"Biorę udział w konkursie"
"Android"
"Mam prawię 12.000"
Bardzo chciałbym wygrać
Zobacz »
Mam jedno spostrzeżenie, bo akurat mój mały kroton odżył od kiedy zaczęłam go regularnie zraszać. Pozdrawiam! ? Zobacz »
Sure, let's cancel 42113 because of its associations with war but not comment that we already screwed up with 10226 (Sopwith Camel)... LEGO is being weird, man. Zobacz »
Uwielbiam pyłki!! :)
Ostatnio szaleję z kameleonami i efektami lustra :) Może to byłoby dobry temat na któryś odcinek?
Zobacz »
Lody Panda, chipsy Ruffles o smaku kurczaka, lizak Hip (taki czekoladowy), krem na chleb Snickers (to już opcja premium była) i takie lizaki z gumą w środku :D Zobacz »
To jak wyłapać kto mówi prawdę a kto kłamie każdy uważa że mwi prawdę t naprawdę jest trudne Zobacz »
Za oppo dziękuję i inne wynalazki syf Trojany z chin
ps.
Jak kupować to tylko Samsung lub Apple a nawet LG i Sony
Zobacz »
@leesoo 13:35 popatrz na minimapę z tego filmu i jeszcze raz się zastanów Zobacz »
Gdyby cyndanine and happines było z Polski to na końcu pojawił by się sprężynowy czarodziej z lippy and Messi Zobacz »
Najlepsze filmy są u was National Geographic ale filmy z rekinami są najlepsze ale takie też fajne Zobacz »
Każdy szanujący się gospodarz trzyma swojego konia pod dachem xD wiem coś o tym! :D Alee wpada w ucho SZTOOS! Hmmm... i pomyśleć że zaczęło się od jednego chwytaka zamówionego przez kuriera :) ??? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=E-Ur5VKYLpA


Zabawy Mistrzów ciekawostki

Zabawy Mistrzów ciekawostki

Historia kanału Zabawy Mistrzów zaczyna się w dniu 2013-08-18 20:40:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 469 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 48610391 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 106000 użytkowników.