The Outer Worlds Odcinek 2


Pełne strimki oglądaj na oraz na playliście (Ostrożnie!) Odcinek został zmontowany przez Marcina Playlista: tu znajdziecie MujStacha tu znajdziecie Glamhotha tu znajdziecie Dżeja. Śledzić nas można: to jest małe centrum sterowania światem. obecnie z tego miejsca nadlatują strimy i prowadzone są tam typowo socjalkowe akcji (wpisy, płatne wpisy itd.) kontakt grupa steamowa, też ma powiadomienia to mój intymny twitter a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz. Współpracują z nami twórcy muzyki: Pozdrawiam, m. #TheOuterWorlds #OuterWorlds

Najlepsze komentarze:

Joszkob... Myślałem że gra będzie gorsza. Nie jest to arcydzieło ale daje radę. O wiele lepsze niż Greedfall.
F K... #polewidzenia to już jest ciężkie upośledzenie wonzya xD
Gdyby kiedyś było lepiej to można by to było zrzucić na demencję xD
usemek... Mógłbyś czytać wypowiedzi w dialogach?
Mikele ... nie ma gorszego silnika niż unreal owszem małe wymagania, łatwość itp to są zalety ale jak widze ten silnik to aż mi się kurwa rzygać chce i przypomina mi się jakiś gówno fps. Te postacie jakby je kurwa nasmarował mydłem, świecą się jaskrawe kolory, obrzydliwe już 100x wole nawet fallouta za czasów 3 na silniku bathesdy niż to. Być może to styl graficzny ale po prostu jak widzę unreal to czuje jakbym obcował z gównem typu darmowe fpsy na steamie indie czy coś w tym stylu. Co prawda taki bioszok wykrzesał z niego coś ale generalnie zawsze czułem że to taki obcy silnik, mało plastyczny, zero ingerencji ze strony gracza, masz coś klikasz i tyle z waszej interakcji. A Zwłaszcza te nowsze części unreala.
Micha? ... A mnie to mechaniczne drewno i sztampa zupełnie nie przeszkadza. Podoba mi się to, że już pierwszy dialog rozegrałem zupełnie inaczej.

Gra wydaje się być nieliniowo-liniowa. Pojedyncze wątki mają zupełnie różne metody rozwiązania, ale całość wydaje się i tak nie skręcać. A dialogi, czasami czerstwe, bawią mnie setnie. I tak, nie ma tego przeklikiwania wszystkich dostępnych opcji dialogowych.

I widzę, że warto było grać bez tłumaczenia, bo nieźle mąci w głowie.
Spó?ka... Wprawdzie nie wiem czy można doradzać, ale może by do każdej miniaturki z tej serii dawać w tle coś śmiesznego. W stylu starych memów.
2DL8... Glitche z Ruczaj... Ok nevermind
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3wu4C49a3U8


Strumienie z Ruczaju ciekawostki

Strumienie z Ruczaju ciekawostki

Historia kanału Strumienie z Ruczaju zaczyna się w dniu 2012-06-13 19:18:09.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2628 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35529644 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 86400 użytkowników.