AKTUALIZACJA MOJEJ STRONY WWW


Stwórz swoją stronę ► Odwiedź moją stronę ► Nie mogłem poprzestać na poprzednim filmiku, tylko po przeczytaniu wielu komentarzy, postanowiłem odświeżyć, to co zrobiłem we współpracy z wix.com! Tym razem skupiłem się na odchudzeniu strony i ładniejszemu ustawieniu wszystkich funkcji. Największą zmianę przeszła przede wszystkim strona główna, która z poprzedniej topornej, zamieniła się w lekkiego bloga, bym mógł tam umieszczać więcej rzeczy, niż jestem w stanie normalnie w opisie. Czyli dodatkowe screeny, zdjęcia i tak dalej ^^! Oprócz tego wszystkie socialki podrzuciłem na osobne podstrony, by ich czas ładowania wspólnie nie wpływał na czas ładowania strony, przez co nawet w rankingu strona będzie zawsze trochę wyżej ustawiana, ze względu na lepszą optymalizację. To bardziej po to, żeby był dodatkowy content w jednym miejscu, zamiast zapraszania kogoś do przeglądania tylko mojego instagrama na stronie. Ładnie to moim zdaniem wygląda :D! Uzupełniłem także tabelkę z moim sprzętem, żeby było w niej więcej elementów z których korzystam do realizowania swoich video i do pracy! Oraz pozostała zakładka LIVE, bo w końcu jak całe ukryte stanowisko zostanie skończone, to rozpoczną się transmisje ^^ Pozdrawiam i zachęcam Was do dzielenia się swoimi kreacjami w komentarzach, z chęcią sam zaczerpnę więcej inspiracji i może uzupełnię stronę o coś jeszcze :)? Jak teraz oceniacie, jest lepiej ^^? Wasz, Ziemniak! Jeśli podoba Ci się moja twórczość, to tutaj możesz mi pomóc: ► Poprzedni odcinek: ► _ FANPAGE: INSTAGRAM: SNAP:

Najlepsze komentarze:

Ziemnia... Puściłem sobie posta na blogu xD Ale to brzmi, z takimi przemyśleniami "jutubowymi", dajcie mi znać, czy przygotować więcej tego typu tekstów, troszeczkę jak to wygląda od poszewki :)!
Najdero... ? Kartoflu kozacka stronka
tomecze... incognito?hehe
Edhek... Geniusz stwozono strone na ktorej mozna twozyc strony.
JEsterC... Zajmuję się Front-End'em (nie profesjonalnie, tylko hobby'stycznie) i jak widzę wix'a, to krew mnie zalewa, a tym bardziej te strony na wordpress'ie etc.
Rex1200... ty sprzedaj mi kompa Ziemniak po masz ich dużo jakiś Gejmingowy
Scratch... Jak ziemniak powiedziałeś wix.com usłyszałem xkom
kacpero... Mi się nie chce robić strony
Error40... dodaj opcje powiadomien na stronie
piterso... Cześć Ziemniak, pytałem się wcześniej w jakimś filmie jaki mikrofon krawatowy polecasz, lecz nie odpowiedziałeś. Mam pytanie co polecasz albo jakiego sam używasz? Gram w diablo i streamuje trochę. Obecnie używam słuchawek ale jakośc mikrofonu to tragedia a dobry mikrofon to koszt 500zl+ a szkoda mi na to obecnie finansów że tak powiem. Chciałbym właśnie coś podpiąć do koszulki i mieć spokój...
QuBotek... Powinieneś stworzyć weŕsje tej strony na telefon!
Develop... U mnie jest różnie :)

Klasyczny HTML i CSS jest bardzo dobry, choć takie serwisy znacznie usprawniają pracę.
Istnieją też programy typu Dreamweaver od Adobe (który niestety mi słabo chodzi) i Bootstrap Studio, z których od niedawna zacząłem korzystać i chyba na długo nie przestanę :p
Kamil B... gRATULACJE Z OKAZJI 700K SUBÓW
LankerS... Ziemniak kiedy bendzie odcineki z fotelami??????
MsHitem... Są na tej stronie krzesła
szybki ... Mam pytanie nie na temat filmu jaką kartę do 150zl do dell optiplex 7010 procesor i3 3220 3.3ghz 8gb ram ddr3 z góry dzięki :)
Karol K... Ta reklamujesz jakieś edytory WYSiWYG i muwisz profesjonalne, pamiętaj że taka strona będzie się dłużej ładować niż napisana przez człowieka.
SHABIQ1... To ty masz stronę? ?
Kuba Pl... rób jakieś fajne challenge
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=U9tFQ3KUTyU


Ziemniak ciekawostki

Ziemniak ciekawostki

Historia kanału Ziemniak zaczyna się w dniu 2014-05-24 23:09:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 586 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 119559840 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 740000 użytkowników.