JEMY TYLKO JEDZENIE JEDNEGO KRAJU PRZEZ 24H!


Przez 24H jemy TYLKO jedzenie takiego KRAJU, które każdy z nas wylosuje na ogromnej mapie! Kliknij i obejrzyj filmik do końca, BO... dowiesz się co kto musiał zjeść i jaki był tego efekt po całej dobie! _______________________________________________ ZOBACZ TEŻ NASZE PODOBNE FILMY! ► KTO GORZEJ NARYSUJE JEDZENIE JE TO! ► KTO LEPIEJ NARYSUJE RZECZ WYGRYWA JĄ! ► DUŻE vs MAŁE JEDZENIE PRZEZ 24H! KTO OSTATNI ZOSTANIE W WINDZIE ► ► ŻELKOWE vs PRAWDZIWE JEDZENIE PRZEZ 24H! ► KTO OSTATNI PRZESTANIE JEŚĆ JEDZENIE JEDNEGO KOLORU WYGRYWA ______________________________________________ Heeeej! Dzisiaj czeka nas naprawdę ekstremalny i szalony challenge! Wyzwanie polega na tym, że każdy z nas na ślepo wybrał całkowicie losowe miejsce z mapy świata. Mógł być to jakikolwiek kraj! Gdy było już wiadome co kto ma zabawa dopiero się zaczynała! Otóż przez następne 24h każdy z nas musi jeść tylko jedzenie danego, wylosowanego kraju! Dla przykładu... gdy wylosujesz Włochy jesz kuchnię włoską czyli na przykład pizza czy spaghetti. Gdy wylosujesz Polskę... do wyboru masz chociażby kotleta schabowego czy bigos! Po czasie jednak wszystko się komplikuje... ponieważ podczas zabawy można zjeść daną potrawę maksymalnie JEDEN RAZ! Każdy z nas musiał to wytrzymać więc, obejrzyj do końca i zobacz jaki był tego efekt! _______________________________________________ ► Top 5 popularnych filmów tego MIESIĄCA! (cała playlista): _______________________________________________ Codzienne zdjęcia i filmiki z mojego życia Instagram → @vnarf Instagram → @carmelove99 TikTok → @vnarf TikTok → @carmelove99 _______________________________________________ Kontakt w ramach współpracy →

Ostatnio komentowane:


Właśnie wróciłam z księgarni z Metrem. Siadam w domu, odpalam wasz filmik. A Wy je polecacie ?? Zobacz »
A jak mi ocieplali blok w zeszłe lato to ja Pana mrożona kawę zrobiłam i na balkonie sobie pili, w zamian mi jako jedynej w bloku umyli po wszystkim okna i balkon :D Zobacz »
34:24 Nie działa to videło
Fajnie że w końcu odcinek z farmy do firmy
co następne? F1 2020?
pozderki
Zobacz »
Czemu nie dodajesz odc rano?
Zawsze jak wstawałem to pierwsze co robiłem to oglądałem twój odc
Zobacz »
Obiecująca piosenka,- Najcenniejszy Skarb,to Ty.Zadne diamenty,- nigdy!
Oddałbym wszystkie za Ten jedyny Skarb.Moze niedługo przekonam się,jak Paweł Siluk zaspiewa,- Wrócisz Wrócisz!
Zobacz »
Jak ostatnio wszedłem na jakieś forum audiofilskie i zobaczyłem co ludzie wypisują ... to jakaś abstrakcja ! Ja nie mogłem uwierzyć w to, co czytam . Nie mam pojęcia ,czy oni są tak naiwni ,czy tak głupi? Zobacz »
Brot czy nagrasz Spongebob ? Battle for Bikini Bottom Rehydrated?
Gra kosztuje 103 zł w Media Expert na PC
Zobacz »
PRZECIEZ STOLICA TO RUINA TAK TRZASKOWSKI DOPROWADZIL I GUWNA PLYNA WISLA ALBO WYWOZONE PO CALEJ POLSCE BEDZIE SMIERDZIALO I WRYCI TO CO BYLO AMEN Zobacz »
To była szlambadalgbt+ / No jak don fekalio wygra to będzie Biedronia ostatnie słowo oczywiście Wojciecha ? Zobacz »
Czytam te komentarze i zadaje se pytanie co u młodych jest patryiotyzm chyba stracone pokolenie my o tym marzyliśmy przez 50 lat jaki świat se stworzą jak w holandii czy w niemczech ,kurwaa jestem przerażony Zobacz »
Поляки, а что делали ваши предки в 1612году в Московском Кремле? Zobacz »
Jakie zwroty przecież te kamienice były od podstaw budowane po wojnie warszawiacy własnymi rękami odbudowywali niech biorą gruzy Zobacz »
Zdecydowanie ???
POubecja i lewactwo ?to zaraza gorsza od koronowirusa?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Zobacz »
Trzaskowski to słupek wokoło którego przemieszczają się rasowe pieski za jeden dzień go oleją o le Zobacz »
ZA POPSLSLD LEWICA NIE BYLA TAKA TYLKO BRUD SMRUD I UBUSTWO WSZYSTKI BYLO SPRZEDAWANA ZA GROSZE OBCYM TRASKOWSKI BALCEROWICZ TUSK AMEN Zobacz »
Wstęp filmu, pierwsza klasa ??? i tu masz rację, skoro jest słaby plon to mówisz jak jest, a nie wpierasz że sypie 10 ton. Zobacz »
Jej nowy odcinek czekałem na to cały tydzień szkoda że tak częstą są odcinki ale i tak bardzo są fajne bardzo lubię was oglądać Zobacz »
12:26 tak masz racje haha, mega odcineczek! :) Zobacz »
Tradycyjnie pierwsze 0:35 sek pominąć, dopiero normalne nagranie, pozdro Zobacz »
Kto nie daje łapki lutelowi w górę ten zakare będzie pchał skały na wysokom górę. A ci co zostawili będą dobrze u Lutera na odcinku się bawili :D Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vQ8OIK-VuNs


vNARF ciekawostki

vNARF ciekawostki

Historia kanału vNARF zaczyna się w dniu 2013-11-30 09:09:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 547 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 89700789 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 759000 użytkowników.