Niech pan Braun inwokuje Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Niech pan Braun inwokuje "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!" wykład Stanisława Michalkiewicza "Polska po wyborach", wygłoszony na spotkaniu w Kutnie 04.11.2019 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczwykłady #Michalkiewiczkanał #TVASME #STOProszczeniom #niedlaroszczeń #niedlaroszczen #stop447 #stopantipolonism #antypolonizm #antipolonism #polonofobia #Polakożerstwo #DobraZmiana #MyślącPolska #Konfederacja #SojuszLewicyDemokratycznej #PlatformaObywatelska #PolskieStronnictwoLudowe #ZjednoczonaPrawica #PrawoISprawiedliwość #wyboryprezydenckie2020 #wyboryparlamentarne2019 #DonaldTusk

Ostatnio komentowane:


Ufo szaraki to jest prawda kosmici obserwujom nas bo kosmici nas stworzyli ale kosmici nie rosumiejom sportu i gier Zobacz »
Hej czy ktoś z was widzów juniorskiego powie mi jak sterować na laptopie bo ja gram na tablecie powiedzcie mi pllllllis Zobacz »
Fajnie że zmieniłeś poziom na klasę Światową bo od razu lepiej to wygląda ;) i ogląda się to z przyjemnością Poziom Legendarnym jest bardzo trudny według mnie . Zobacz »
Nie ma nic lepszego jak rodzinny wypad z synem po ogromne ryby
Pozdrawiam Ciebie Wojciech oraz młodego a także całą redakcje WŚ
Zobacz »
Nazywanie kogoś drugim tym czy tamtym to szczyt debilizmu. Wywieranie niepotrzebnej presji na młodzikach i objaw ograniczenia językowego osoby mówiącej takie bzdury ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️ Zobacz »
6:09 I'm your mother
Xdddd
Edit: A jednak nie
Zobacz »
ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZASZ SWOJE GŁOSY I ZAPRASZAM NA IG: kura_workout DO BRANIA UDZIAŁU W GŁOSOWANIU ! :D Zobacz »
Jeśli jest ktoś chętny to proszę zapraszać, oferuje codzienne gifty
5112 1225 9890
7071 1363 2201
Zobacz »
1:46 A tutaj znajduje się Feno w swoim naturalnym środowisku robiąc wygibasy w amfe-
mące bez koszulki
Zobacz »
Jesli jeszcze nie probowales , to sprobuj odpalic OBSa jako administrator . Wtedy OBS ma wiekszy priorytet nad gra i to moze byc przyczyna tych lagow w cutscenkach ! Pozdrawiam Zobacz »
Dawaj Szpila napluj w twarz teraz każdej osobie, która napisała coś na ciebie w internecie. Taki challenge. Zobacz »
Niestety widać było w innych walkach,że Kamil nie trzyma ciosu, myślałem że popracuje coś nad defensywą . Zobacz »
5:16 zombiak z tyłu odpala drs i jest szybszy Zobacz »
jestem spokojny ale coś we mnie pęka jak pokonanie tego robota z olejem wystarczy jedynie użyć bańki namierzającej a ty tego nie rozumiesz
ps.nie przeszłeś całego cmentarzyska
Zobacz »
Po zwiastunie myślałam, że to będzie parodia innych horrorów, ale niestety się myliłam. Współczuję wszystkim co oglądali i mam nadzieję, że NFZ zrefundował Wam wizytę u specjalisty ✌✌❤❤ Zobacz »
Morphe zerwało właśnie umowę z Jefree Cosmetics , dodali również że prócz współpracy przy danej kolekcji , Jefree absolutnie nie miał żadnych udziałów . Zobacz »
JEZU ale szkoda że mnie nie było na live ? i o wiele większe szkoda że daleko od siebie jesteście ?, i czemu przeprowadzasz się ciąglę? Zobacz »
"To Koniec Minecraft Domu" "Lufer Nie Rób Tego!" Ja dopiero zaczęłam serie??????!!!! Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5bW-uNHJ52E


asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.