50 Zagrajmy w Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska Targuj się!


Bądź na bieżąco z nowymi materiałami, wspierając przy tym mój kanał: → ← ╔═════════════════════════════════════ ║Wbijaj na facebooka: ║ ║Poczta: ║ ║Koszulki: ║ ║Instagram: ║ ║Wasze propozycje: ╚═════════════════════════════════════ 1. Gdzie upolowany? Kanały miejskie ( 2) W katakumbach (0) Poza miastem a)A konkretnie? W lasach (0) W okolicach jeziora ( 1) W górach Kredowych (+1) W opuszczonej kopalni (+2) To nieistotne ( 1) 2. To Wy upolowaliście? Tak (+1) Nie (0) 3. Jak został zabity? Zasadzka (0) Magia (+1) Broń biała (0) SAVE: H80xSLIa!2NjKwnKLeonNYs7_osIinEyzazuMJsMPZbameEnip50

Ostatnio komentowane:


Plastikowe walizki na wyjazdy, szczególnie samolotem, to nie najlepszy pomysł. Często widzę jak ludzie odbierając bagaż mają je połamane, bo wiadomo jak obsługa się z nimi obchodzi :/ Zobacz »
Mam prośbę nie chodzi o filmik tylko mógłbyś albo ktokolwiek dałby radę mi napisać wszystkie czołgi które można było dostać z maratonów? Byłbym wdzięczny Zobacz »
Też mam? nawet asa, nawet poola. https://wotreplays.eu/site/5495759#stats Zobacz »
Pierwszy
Listopada xd
Zobacz »
wreszczie stunty nie mogłem się doczekać tego odcinku i jeszcze brakuje mi odcinka 3 motorówki vs samochód podwodny Zobacz »
Odrazu jak zauwarzylem menu ja : ( w myslach ) dlaczego on wybral akurat najstraszniejszą cześć niech nastepna do bedzie dating with siren head Zobacz »
Większy smutek można było poczuć w momencie, kiedy to Mati powiedział, że jego drogi z Psycho Couple się rozchodzą, niż kiedy oni płakali xD Zobacz »
jasnowidz co wydarzy się do końca roku
https://youtu.be/5NStP72SsSw
Zobacz »
Powiem tak jeżeli macie zbroję z mrówek to one was nie atakują a żołędzie zbierajcie. A i musicie iść do fioletowego światła przy drzewie Zobacz »
13:51 no, szyby w aucie poszły, 50zł mało, chyba musisz paulince dołożyć kilka stówek na naprawę tego xd Zobacz »
Bardzo uspokaja i aż mnie doprowadziło do łez ?. Naprawdę pięknie. Super kojarzy mi się z wakacjami, nie wiem dlaczego ?. Super jest, pozdrawiam ? Zobacz »
Oglądałem cię jak miałem 7 lat teras mam 11 i wbadłem bo mi się przypomniało mi się że taki kanał istnieje i miło oglądać Zobacz »
8:34 te małe jajka w maszynie nazywają sie jajka przepiórcze Zobacz »
What about R ulting you before you use E? Does she change the target to your spirit? Or her ult is cancelled due to its original target is invulnerable? Zobacz »
Pomysł na TROLL: bierzesz skin doknesa a nik Dloknes. I udawaj doknesa który nie umie ortografia i tytuł:DOKNES TROLL NA WIDZU! | Minecraft EXTREME Zobacz »
Pozdrawiam okna nie zamykaj bo się ugotujesz a słychać ciebie jak na tę warunki całkiem nieźle Zobacz »
tritsus mam powalony pomysł na odcinek z peryłki losujecie ile macie wypić ostrego sosu tabasco scorpion elo super odcineczek Zobacz »
W Polsce nikt nic nie opanowywał .
Zwyczajnie było multum zachorowań zwłaszcza grudnia/ Stycznia / lutego .
Teraz tylko wykrywa się tam gdzie nic z tym nie robiono .
Szpitale pozamykane itp
Zobacz »
ŻAbki na osiedlach , Biedronki blisko szkól i Lidle = z licencjami na sprzedaż alkoholu + każda kawiarnia blokowiskowa sprzedaje alkohol na osiedlach..Ustawa sobie, a brak rozwiązan w pobliżu nawet szkół. Zobacz »
Maciek ponosi Cię, jaką zmniejszyć liczbe testów? Niby w jaki sposób, pojechali do szpitali zakaznych w calej polsce i kazali nie testować? No proooszę Cię.... Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sNQ-pYBhzBo


Demonicskyers ciekawostki

Demonicskyers ciekawostki

Historia kanału Demonicskyers zaczyna się w dniu 2010-11-04 22:51:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2664 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4837278 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18400 użytkowników.