Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.

CZY UDA SIĘ OSĄDZIĆ MICHNIKA?


CZY UDA SIĘ OSĄDZIĆ MICHNIKA? Gośćmi Marka Pyzy są dr Piotr Gontarczyk, historyk, Instytut Pamięci Narodowej oraz Jacek Pawłowicz, dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL.

Najlepsze komentarze:

Juga... Tego zbrodniarza trzeba ściągnąć i wybatorzyć. A i także drugiego szkodnika z gazety żydowskiej ktory działał i działa na szkodę Polski.
monika... A Bierut czy pozniej Jaruzelski spoczywaja na powazkach ha ha ha ha i o czy my tu mowimy ? Jacek Pawlowicz w studio twierdzi , ze nie trzeba zbrodniarza michnika wsadzac ....starczy ze przyjedzie i powie przepraszam ha ha ha , kurwa contu jest grane , i ten pajac w studio jest prawicowcem ?
Bogdan ... Postawić zbrodniarza przed sądem
Elcia B... Pamiętam tę euforie kiedy pierwszy raz przekazano list gończy do Szwecji, jakie to wtedy pienie z radości nie było. A przecież było wiadomo że tamten kraj go nie odda. Teraz przeniósł sie do domu opieki gdzie jakaś dwudziestolatka (być może i z Polski) będzie podcierać mu tyłek, a inna przebierać, poić i karmić dziadziusia. I MÓWIE WAM TEN STAN SIE NIE ZMIENI DOPÓKI PIERWSZY ZDRAJCA BOLEK JEST NIEOSĄDZONY.
Andrzej... Leppera powiesili a jego mają trudności?
Big Lit... Szwedzi uwazaja ze komunizm jest ok. Tak samo jak Francuzi :((((
Marcus ... Osobiście z chęcią zwiazalbym dwóch michnikow drutem kolczastym z Izraela a potem....hopla do Bałtyka. Na pohybel skurwielom czerwonym.
jan nie... Jedna prosta i oczywista sprawa - żaden kraj nie wyda swojego obywatela bo to może stworzyć precedens. Koniec i kropka. I może w końcu to pojmijcie. A nie, jest jeden taki kraj, który chciał wydać swojego obywatela - Polska Polańskiego. Ale mówmy tutaj o polskim grajdołku :)
Comanda... Wy pajace nie rozumiecie czym był komunizm, jeśli mylicie komunizm ze stalinizmem!
Tomek L... PO . PIS , SLD . PSL to banda czworga i nikogo nie wsadzą do paki . Wg zasady - my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych . Nie głosować teraz na ich prezydentów !
Gaheris... Polskie podziemie antykomunistyczne zwalczali i mordowali głównie syjoniści i to oni teraz mówią, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. KIEDY ZMIENIĄ SIĘ PODRĘCZNIKI W SZKOŁACH NA TE MÓWIĄCE O PRAWDZIWEJ HISTORII? Szanuję historię Grecji, Rzymu, Patagonii, ludów mongolskich, Tybetu, RPA, historię opowiadającą o podbojach Corteza i wiele, wiele innych, ale za mało w polskich szkołach uczy się historii Polski i za mało się mówi o niezłomności naszych bohaterów. Później wychodzą takie kwiatki, że radni zmieniają nazwę ulicy z Fieldorfa-Nila na jedności komunistycznej (jedność robotnicza= tyle co jedność komunistyczna za tamtych ponurych czasów). Najpierw historia Polski (szczególnie ta współczesna, czyli np. Opowieści o Bolku).Jak się dobrze ogarnie historię własnego kraju to wtedy można iść dalej i poznawać piękną historię bliższych lub dalszych ludów naszego wspaniałego i kolorowego świata.
Marek H... Szwecja to kraj lewacki bronią tego zawszonego żyda.
Wies?aw... powinien zginąć jak każdy bandyta który osądzał Polskich Patriotów
Will Sm... Nie ścigać tylko poprostu zabić skurwiela-ps podawajcie prawdziwe nazwisko i narodowość :)
gregor ... Nie. Bo polskie państwo to gówniane państwo teoretyczne. Nadal.
kostek ... Prawo dla ludzi prawych a dla takich zwyrodnialców KULA W ŁEB !
pg PG,u... Michnik i reszta falszywych sedziow do PUCHY!!!
pg PG,u... POLSKA musi miec bombe atomowa azeby muc kazdemu frajerowi zajebac w ryj!!!
GTRobin... Dawniej były specjalne grupy które czyściły świat od takich ścierw.
Gaheris... Zwykły watażka przytargałby michnika ( bo nie należy się koorwie nazwisko z wielkiej litery) za 20- 30 tysięcy euro do Polski. PiS ma ciągle z tym problemy i nie wie co ma zrobić. Co za nieporadna partia. Szlag mnie trafia . Dajcie mi kasę to michnik za tydzień będzie przed polskim sądem nieudacznicy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2Nc4oZSfteY