CZY UDA SIĘ OSĄDZIĆ MICHNIKA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2Nc4oZSfteYNajlepsze komentarze:

Juga... Tego zbrodniarza trzeba ściągnąć i wybatorzyć. A i także drugiego szkodnika z gazety żydowskiej ktory działał i działa na szkodę Polski.
monika... A Bierut czy pozniej Jaruzelski spoczywaja na powazkach ha ha ha ha i o czy my tu mowimy ? Jacek Pawlowicz w studio twierdzi , ze nie trzeba zbrodniarza michnika wsadzac ....starczy ze przyjedzie i powie przepraszam ha ha ha , kurwa contu jest grane , i ten pajac w studio jest prawicowcem ?
Bogdan ... Postawić zbrodniarza przed sądem
Elcia B... Pamiętam tę euforie kiedy pierwszy raz przekazano list gończy do Szwecji, jakie to wtedy pienie z radości nie było. A przecież było wiadomo że tamten kraj go nie odda. Teraz przeniósł sie do domu opieki gdzie jakaś dwudziestolatka (być może i z Polski) będzie podcierać mu tyłek, a inna przebierać, poić i karmić dziadziusia. I MÓWIE WAM TEN STAN SIE NIE ZMIENI DOPÓKI PIERWSZY ZDRAJCA BOLEK JEST NIEOSĄDZONY.
Andrzej... Leppera powiesili a jego mają trudności?
Big Lit... Szwedzi uwazaja ze komunizm jest ok. Tak samo jak Francuzi :((((
Marcus ... Osobiście z chęcią zwiazalbym dwóch michnikow drutem kolczastym z Izraela a potem....hopla do Bałtyka. Na pohybel skurwielom czerwonym.
jan nie... Jedna prosta i oczywista sprawa - żaden kraj nie wyda swojego obywatela bo to może stworzyć precedens. Koniec i kropka. I może w końcu to pojmijcie. A nie, jest jeden taki kraj, który chciał wydać swojego obywatela - Polska Polańskiego. Ale mówmy tutaj o polskim grajdołku :)
Comanda... Wy pajace nie rozumiecie czym był komunizm, jeśli mylicie komunizm ze stalinizmem!
Tomek L... PO . PIS , SLD . PSL to banda czworga i nikogo nie wsadzą do paki . Wg zasady - my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych . Nie głosować teraz na ich prezydentów !
Gaheris... Polskie podziemie antykomunistyczne zwalczali i mordowali głównie syjoniści i to oni teraz mówią, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. KIEDY ZMIENIĄ SIĘ PODRĘCZNIKI W SZKOŁACH NA TE MÓWIĄCE O PRAWDZIWEJ HISTORII? Szanuję historię Grecji, Rzymu, Patagonii, ludów mongolskich, Tybetu, RPA, historię opowiadającą o podbojach Corteza i wiele, wiele innych, ale za mało w polskich szkołach uczy się historii Polski i za mało się mówi o niezłomności naszych bohaterów. Później wychodzą takie kwiatki, że radni zmieniają nazwę ulicy z Fieldorfa-Nila na jedności komunistycznej (jedność robotnicza= tyle co jedność komunistyczna za tamtych ponurych czasów). Najpierw historia Polski (szczególnie ta współczesna, czyli np. Opowieści o Bolku).Jak się dobrze ogarnie historię własnego kraju to wtedy można iść dalej i poznawać piękną historię bliższych lub dalszych ludów naszego wspaniałego i kolorowego świata.
Marek H... Szwecja to kraj lewacki bronią tego zawszonego żyda.
Wies?aw... powinien zginąć jak każdy bandyta który osądzał Polskich Patriotów
Will Sm... Nie ścigać tylko poprostu zabić skurwiela-ps podawajcie prawdziwe nazwisko i narodowość :)
gregor ... Nie. Bo polskie państwo to gówniane państwo teoretyczne. Nadal.
kostek ... Prawo dla ludzi prawych a dla takich zwyrodnialców KULA W ŁEB !
pg PG,u... Michnik i reszta falszywych sedziow do PUCHY!!!
pg PG,u... POLSKA musi miec bombe atomowa azeby muc kazdemu frajerowi zajebac w ryj!!!
GTRobin... Dawniej były specjalne grupy które czyściły świat od takich ścierw.
Gaheris... Zwykły watażka przytargałby michnika ( bo nie należy się koorwie nazwisko z wielkiej litery) za 20- 30 tysięcy euro do Polski. PiS ma ciągle z tym problemy i nie wie co ma zrobić. Co za nieporadna partia. Szlag mnie trafia . Dajcie mi kasę to michnik za tydzień będzie przed polskim sądem nieudacznicy.
pan>
Sprawdź »
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.