Nowa, najmniejsza planeta karłowata Pasa Planetoid AstroSzort Astrofaza


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NQIRS1fr2acNajlepsze komentarze:

Gender ... Co by było, gdyby wszystkie kamyczki z Pasa Asteroid zbiłyby się w jedną planetę? Czy to by miało jakiś znaczący wpływ na Ziemię?
Gender ... "Po przekroczeniu pewnej wartości masa sprawia, że obiekt zyskuje kulisty kształt". To jak z ludźmi i tyciem XD
DUX... Przy jakim stosunku masowym taki obiekt z chaotycznego kształtu zaczyna przekształcać się w kule ?
Mat... "Bierzemy na tapet" - cieszę się, że ktoś używa poprawnie tego związku
samuraj... Droga Astrofazo ;) Ja mam pytanie z pomiędzy Biologii i Astrolo... Astronautyki... Kosmonautyki? Ja mam dwa pytania jednak:
Pierwsze: Łatwo powiedzieć czym różni się astrologia (która wiadomo nie jest nawet nauką, tylko... dobra nie będę przeklinał) od Kosmologii. A czym różni się Astronautyka, od Kosmonautyki. Astro to gwiazdy, kosmo to przestrzeń, ale łatwo się w tym pogubić, jak to z tym jest?
Drugie pytanie, ważniejsze: Czy są jakieś eksperymenty, lub hipotezy dotyczące zachowania organizmów żywych w kosmosie w warunkach obniżonego ciążenia? Na przykład: Jak rosłyby rośliny na Księżycu, a czy rosną na ISS? Jak rozwijałoby się ciało człowieka urodzonego na Księżycu bądź ISS? Pozdrawiam.
Niedziw... Co sądzisz o tym odkryciu które mówi ze wszechświat jest kulą ?
Oskar W... Skąd bierze się pole magnetyczne Słońca i jego 11-letni cykl aktywności słonecznej?
dawid w... film świetny astrofaza i astrochillaout rządzą bardzo wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć
Ganjama... Bierzemy na tapet - Ooo! Ktoś tu ogląda kanał "Mówiąc inaczej"
S?awomi... Wyjaśnij proszę: wiemy że prędkość światła jest granica i nic nie porusza się szybciej, a ostatnio wyczytałem artykuł o neutrinach i tam napisano, że nwutrina poruszają się szybciej od światła ale w detektorze neutrin zostają one spowolnione przez wodę. Czy jednak prędkość światła nie jest granicą nieprzekraczalną?
Akkarin... Mam takie pytanko odnośnie czarnej dziury:
Zakładając że posiadalibyśmy dostatecznie długi pręt i trzymając go z jednej strony w bezpiecznej odległości, drugą stronę wepchnęlibyśmy pod horyzont zdarzeń to co by się stało, jakbyśmy zaczęli ten pręt wyciągać?
MrFilmi... Jak to dobrze Piotrze że Ty wszystko wiesz za mnie,bo ja sam nie jestem w stanie wszystkiego spamiętać
Cebula ... Mam pytanie Prosze odpowiedz
Skoro Gwiazda zamianie hel i cośtam jeszcze w coś ciąższego czyli żelazo złoto to czy w odpowiednich warunkach z takiej gwiazdy mogła by być wielka żelazna kulka ( pominmy temperarute )
Jarhe... Dzień dobry. Mam pytanie; Ile czasu trwałby rozbłysk supernovej, oraz jak wygladałby cały proces wybuchu z punktu widzenia obserwatora na ziemi?
Dominik... Ciekawe czy w kosmosie mogą istnieć np. Wielkie lewiatan żyjące w próżni jedząc asteroidy lub coś takiego i podróżują między układami słonecznymi wiecie o co chodzi
Domaini... Co jest bez materii? bez materii nie ma czasu, nie ma przestrzeni nie ma wielu innych zależności i stałych fizycznych. To materia nadaje te właściwości, co by się stało gdyby usunąć całą materię? co pozostanie?
Marko G... Najgłupszy film na świecie jaki oglądałem chłopie ty nie masz o niczym pojęcia i się nie znasz
Bartosz... Na początku zeszłego tygodnia mówili o tym w RMF MF :)
Nikodem... Gdyby udało się stworzyć czarną dziurę wielkości piłki golfowej, która by nie wyparowała, a ja bym włożył w nią palec, to mój palec poprostu znalazł by się w środku, czy by mnie wciągnęło w całości?
Vomi... Pytanie do Astrofazy: Czy wg Ciebie, komputer kwantowy i jego moc obliczeniowa dadzą radę rozwikłać Hipotezę Riemanna?
Astrofaza ciekawostki

Astrofaza ciekawostki

Historia kanału Astrofaza zaczyna się w dniu 2014-09-17 03:23:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 612 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 71082234 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 362000 użytkowników.