MÓWI SIĘ...JACEK SOBALA MACIEREWICZ MARSZAŁKIEM SENIOREM, TUSK NIE WRÓCI NA BIAŁYM KONIU! Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=k9HdYNcf7OwNajlepsze komentarze:

kangaro... Swietny telefon z Krakowa Sobala zglupial. A facet ma 100% racji Kaczynsk jest zwyczajnym bandyta, klamca i lapowkarzem.
Felicja... Lapowki lapowki lapowki pan Kaczynski to jest chore drogi panie .Te klamstwa sa powtarzane sto razy zeby ludzie uwierzyli .Pan z Krakowa nasluchal sie klamstwa i powtarza ze pan Kaczynski bral lapowki .
Felicja... Panu Kaczynskiemu nie sa potrzebne lapuwki iz to jest skromny czlowiek i zyje skromnie drogi panie A w tefaeny ktoz jeszcze wierzy .
Felicja... Afery pisu to pikus z porownaniem innych.Do pana z Krakowa pan Kaczynski i tak byl bardzo grzeczny .Po smierci brata w zalobie pan Kaczynski byl .A tu krzyki w sejmie pozdrow brata to trzeba miec stalowe nerwy zeby to wytrzymac .
Benedik... Ten duren z krakowa to lewacki gnojek-tfuj dziadu-tfuj.Wina PIS jest ze Tusk jeszcze nie siedzi w kryminale a jest za co.Ta cala mafia PO-KO,PSL,SLD to sa antypolskie lewackie organizacje terrorystyczno-zlodziejsko-korupcyjne.
OTUA ZE... Tego Michała z krakowskiego przedmieścia dupczy majchrowski
Jolanta... Pan z Krakowa to super uczeń p. Noumana - dzielny p.Mazurek tez z nim swgo czasu nie poradził.....hahaha
GTRobin... Hahahahaha ta świnia TuSSk jak zwykle stchórzył, bo nie miałby szans nawet pokonać Biedronia w pierwszej turze i zająłby ostatnie miejsce. Po drugie w dupie ma jakąś swołocz z KOD-u, UB-ywateli RP. Będzie jeździł po Polsce i błagał o poparcie jakiejś komuchowskiej swołoczy i ich pomiotu bo tylko tacy na niego głosują - on ma 30000 zł miesięcznie + dodatki. Więc wypiął się słusznie na Targowice i donosicieli.
Elisabe... WOLNOSC TO POLSKA ODZYSKALA DZIEKI WALECZNEJ ARMI CZERWONEJ A NIE DZIEKI KRYJACYM SIE PO LASACH BANDA!! RZYGAC SIE CHCE NA TA NA NOWO PISANA KLAMLIWA HISTORIE!!
marta f... Pan Michał z krakówka był fajnym przerywnikiem :)
Jolaa L... Krakowiaczek jeden nie miał klepek siedem. Pogadał sobie z tzw. pusttej głowy.
Robert ... Wyznawcy po jak i wyznawcy pis to sekty :)
antylem... Michał z Krakowa...Medycyna notuje takie przypadki ("antypisizm", czyli wścieklizna POlityczna).
IwonaMa... Moze to pan Michal z Tuskow.
Rados?a... Michał, idiota z Krakowa....
Rabbit ... Ten człowiek Michał to po jakimś spidzie chyba jak wszystkie platfus przecież ich się słuchać nie da żadnej merytoryki tylko gada cały czas to samo no i takie właśnie bez mózgi są wyborami platformy
Konrad ... Chciałbym zrozumieć, dlaczego wszystkie lewaki są tak agresywni, jak ten Pan Michał z Krakowa. Każdy lewak wrzesczy i nie dopuszcza do siebie myśli (???), że ktoś może mieć inny niż on (ona) światopogląd. Ale lewak ma pełne usta truizmów o "tolerancji", równouprawnieniu" itd, itp. Chłopie, opamiętaj się... żyj i daj żyć innym. No, chyba, że jesteś biedroniowo-śmiszkowym egzemplarzem, to daj rzyć innym (po śląsku "rzyć", to dupa)
jarek r... Pisiaki to maja nasrane w tych swoich jebnietych glowach
obserwa... Ten ciołek z Krakowa to czysty przykład zrycia bereta przez goovnianą gazetę.
Grace J... còż to za nawiedzony z Krakowa?
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.