Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.

MÓWI SIĘ...JACEK SOBALA MACIEREWICZ MARSZAŁKIEM SENIOREM, TUSK...


MÓWI SIĘ...(JACEK SOBALA) MACIEREWICZ MARSZAŁKIEM SENIOREM, TUSK NIE WRÓCI NA BIAŁYM KONIU! Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

kangaro... Swietny telefon z Krakowa Sobala zglupial. A facet ma 100% racji Kaczynsk jest zwyczajnym bandyta, klamca i lapowkarzem.
Felicja... Lapowki lapowki lapowki pan Kaczynski to jest chore drogi panie .Te klamstwa sa powtarzane sto razy zeby ludzie uwierzyli .Pan z Krakowa nasluchal sie klamstwa i powtarza ze pan Kaczynski bral lapowki .
Felicja... Panu Kaczynskiemu nie sa potrzebne lapuwki iz to jest skromny czlowiek i zyje skromnie drogi panie A w tefaeny ktoz jeszcze wierzy .
Felicja... Afery pisu to pikus z porownaniem innych.Do pana z Krakowa pan Kaczynski i tak byl bardzo grzeczny .Po smierci brata w zalobie pan Kaczynski byl .A tu krzyki w sejmie pozdrow brata to trzeba miec stalowe nerwy zeby to wytrzymac .
Benedik... Ten duren z krakowa to lewacki gnojek-tfuj dziadu-tfuj.Wina PIS jest ze Tusk jeszcze nie siedzi w kryminale a jest za co.Ta cala mafia PO-KO,PSL,SLD to sa antypolskie lewackie organizacje terrorystyczno-zlodziejsko-korupcyjne.
OTUA ZE... Tego Michała z krakowskiego przedmieścia dupczy majchrowski
Jolanta... Pan z Krakowa to super uczeń p. Noumana - dzielny p.Mazurek tez z nim swgo czasu nie poradził.....hahaha
GTRobin... Hahahahaha ta świnia TuSSk jak zwykle stchórzył, bo nie miałby szans nawet pokonać Biedronia w pierwszej turze i zająłby ostatnie miejsce. Po drugie w dupie ma jakąś swołocz z KOD-u, UB-ywateli RP. Będzie jeździł po Polsce i błagał o poparcie jakiejś komuchowskiej swołoczy i ich pomiotu bo tylko tacy na niego głosują - on ma 30000 zł miesięcznie + dodatki. Więc wypiął się słusznie na Targowice i donosicieli.
Elisabe... WOLNOSC TO POLSKA ODZYSKALA DZIEKI WALECZNEJ ARMI CZERWONEJ A NIE DZIEKI KRYJACYM SIE PO LASACH BANDA!! RZYGAC SIE CHCE NA TA NA NOWO PISANA KLAMLIWA HISTORIE!!
marta f... Pan Michał z krakówka był fajnym przerywnikiem :)
Jolaa L... Krakowiaczek jeden nie miał klepek siedem. Pogadał sobie z tzw. pusttej głowy.
Robert ... Wyznawcy po jak i wyznawcy pis to sekty :)
antylem... Michał z Krakowa...Medycyna notuje takie przypadki ("antypisizm", czyli wścieklizna POlityczna).
IwonaMa... Moze to pan Michal z Tuskow.
Rados?a... Michał, idiota z Krakowa....
Rabbit ... Ten człowiek Michał to po jakimś spidzie chyba jak wszystkie platfus przecież ich się słuchać nie da żadnej merytoryki tylko gada cały czas to samo no i takie właśnie bez mózgi są wyborami platformy
Konrad ... Chciałbym zrozumieć, dlaczego wszystkie lewaki są tak agresywni, jak ten Pan Michał z Krakowa. Każdy lewak wrzesczy i nie dopuszcza do siebie myśli (???), że ktoś może mieć inny niż on (ona) światopogląd. Ale lewak ma pełne usta truizmów o "tolerancji", równouprawnieniu" itd, itp. Chłopie, opamiętaj się... żyj i daj żyć innym. No, chyba, że jesteś biedroniowo-śmiszkowym egzemplarzem, to daj rzyć innym (po śląsku "rzyć", to dupa)
jarek r... Pisiaki to maja nasrane w tych swoich jebnietych glowach
obserwa... Ten ciołek z Krakowa to czysty przykład zrycia bereta przez goovnianą gazetę.
Grace J... còż to za nawiedzony z Krakowa?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=k9HdYNcf7Ow