DZIENNIKARSKI POKER SAKIEWICZ FOGIEL OPOZYCJA PŁACZE: TUSK NIE BĘDZIE STARTOWAŁ NA PREZYDENTA Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5iJysYXMXCoNajlepsze komentarze:

Mieczys... Z "Przedwczesnego Świtu" : w kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.
Na polską politykę historyczną wpływ ma : ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Narzędziem okazuje się być EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Co Polski również dotyczy to proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
Luca Br... spasiewicz michniku pseudo prawicy
cichy ... Problem opozycji jest wielki , teraz zostały im same miernoty lub postacie rodem z mapet show . Ruchali się z komuchami , ż tęczowa biedronka , Ą teraz mają wytrzestrzone Oczy . Trochę obciach . Czas na młodych bo te typki bez polotu . Dużo chcą od Polaków ale sami nic ż siebie nie wycisna . Darmozjady polityczne .
penetru... Sakwa zawsze głosuje na Poroszenkę.
Jerry C... Tusk to cwaniak, on zawsze doskonale wie co robi. widocznie wykalkulował że nie opłaca mu się ewentualna przegrana. zastanawiam się tylko jak przeżyją to jego wyznawcy, a to spora część narodu (a przede wszystkim elyty)
Andrzej... Tusk jest bystry i zauważył że jest miernotą -- i to jest na jego plus prawie jak pięćset plus
GTRobin... arek kowalik halooo - Aruś - wiem że tu jesteś folksdojcza świnio - halooo. A może coś zamawiasz z Porno Sklepiku dotowanego przez Trzaskiego :):):):) Aruś !!!!
Johann ... Setki, a moze tysiace komentarzy i dyskusji na temat Tuska - zdrajcy Narodu Polskiego. Nalezy radzic w jaki sposob postawic zdrajce przed Trybunalem Stanu i wsadzic za kratki, a nie dyskutowac czy moze zostac Prezydentem RP.
Jacek S... Sakiewicz to jednak ukrainiec.
Bogdan ... Ambicją tuska jest lizać niemiecką dupę
Bogdan ... Niemiec tusk na prezydenta gdzie z tym ryjem rudy gadzie
Bogdan ... Tusk za cienki na Dude
Bogdan ... Tusk ty tchórzu
Robert ... sakiewicz ty żydowski pomiocie
Tomasz ... Sakiewicz -lajdaku, daje lapke w dol w ciemno
Jolaa L... Ale teraz jest czar trój par tzn. Tusek i Kosiniak Kamysz
Gerda B... Ludzie co wy pierdolicie bo trudno nazwac mowa tusk jest zdrajca POLSKI oszustem i pod WYMIAR STANU i worowadzic ustawe ze zlodzieja zdrajca oszustom koniec polityki nawet oslem poslem a nie puerdolenie
Gerda B... Wiele osob to tylko zaraza LEWACKA PEOWSKA PŁACZE TO SAMO CO tusk
Roman J... Przecież Sakiewicz powie, co mu każą, albo co uzna, że mu się opłaci. Łapa w dół i spadam.
RaV Lo... Szkoda że nie będzie startował. Jestem ciekaw jak by się bronił przed prawdą o sobie gdyby konfrontował się z kandydatem Konfederacji
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.