Byliśmy w środku Wielkiej Piramidy w Gizie zapis wideo J. Zagórskiego niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jmElLP9Mel0Najlepsze komentarze:

Helena ... Patrza ! Widza ! A nie lapia ze wybudowane przez napoleona jak wesole miasteczko w las vegas
Helena ... Ale baba w okularkach :)))) super pasuje na mieszkanke tego miejsca ,,,, przerazajaca
Bernard... Bezcenny filmik dziękuję ,a co do piramidy to na oko widać że to nie grobowiec będzie pisana nowa historia prędzej czy puźniej pozdrowienia
L&M Blu... dzięki dobry człowieku za video ❤
DomineM... Paul Horn to muzyk, który nagrywał w najdziwniejszych miejscach na ziemi. W 1977 roku nagrał (nielegalnie) album "Inside The Great Piramid" dokładnie wewnątrz Wielkiej Piramidy. Wszystkim, których interesuje Piramida, radzę zapoznać się z tą niezwykłą muzyką, jest to coś zupełnie niesamowitego. Polecam!
Sprzeda... Co to za zj. Eby ciągle powtarzają. Wyrzuciłbym ich z tej piramidy albo wziął kasę i nie wpuścił do środka. Idioci
Urbex Z... Jeżeli to rzeczywiście pozostałość po prawdziwym grobowcu, to nie powinno to być wcale dotykane przez turystów oficjalnych ani żadnych innych łakomych pseudo naukowców - powinno to być traktowane na równi z eksponatem muzealnym 1 klasy i dotykanie tego zabronione już nie mówiąc o wchodzeniu - to po prostu brak elementarnej kultury!
ps. w komnacie królowej zrobili jakiś składzik budowlany? Co to w ogóle jest, jakaś kpina?!
Robert ... Tam musiala byc jakas winda czy cos takiego te przejscia jedne sa dla czlowieka inne nie. O cos tu chodzi. W tej budowli czegos brakuje. Zostalo zrabowane albo znoszczone albo schowame.
Peter S... Wkórwiająca ta sekta,i ich wycie.
Marcin ... Ta sztuczna warstwa to ślady łatania dziur po cennych i zrabowanych przedmiotach, tak uważam. W tak solidnych ścianach jaka kolwiek "szpachla" lub uszkodzenia ścian jest spowodowane rabunkiem lub celowo niszczone z jakiegoś powodu... Czyżby ktoś, coś chciał by ukryć?
Tau... Wielka piramida ma mega uzdrowicielskie właściwości. Mi od samego oglądania filmu odciski z pięt zniknęły.
marzenk... Byłam, widzialam. Takuch wyjców nawiedzonych nie było, cale szczęście. Korytarze bardzo niskie, śliskie kamienie i bardzo bardzo gorąco. Pot doslownie spływa. Jakoś środek komory wrazenia wielkiego nie robi. Jakies malowidla na scianie wysoko były i kompletnie nic więcej. Pomieszczenie małe, od razu mozna się zorientować, ze musi byc cos ponad. Nigdzie nie wolno wejść ani podejrzeć dalej. Kilka czarnych korytarzy zastawionych, przejscie zakazane. I tyle. Piramida ogromna z zewnątrza a pomieszczenie krolowej to klita. Prawdziwe wrazenie robi Sfinks i taka chyba świątynia obok, cala z kolumn, gdzie nie staniesz to idealnie rowno sie ukladają i szeptem echo slychac. Nie pamiętam jak sie to miejsce nazywa.
Christo... Specjalnie nie zabrali Zalewskiego bo by wszystkich przycmiewał wiedzą
Siestrz... Zagórski kładzie się do pojemnika na chemikalia w elektrowni ???
Bushcra... 14:00 co to za nawoływanie? Brzmi strasznie.
grubyet... filmowy chaos
Miro NN... Panie Januszu Zagorski. Czy nie ma pan obaw przed konsekwencjami umieszczenia nagrania na Youtube swoich nielegalnie zdobytych materialow ? Moze pan zostac pozwany do sadu przez panstwo egipskie i Polski sad pana nie obroni. Co pan na to ?
Strefan... Bezczelne!!!! Szkoda ze dr Franca Z. z Wami nie bylo!!!
Dawid R... Egipcjanie to dobrze swojego kraju teraz nie potrafią ogarnąć a co dopiero ciąć te kamienie tak równo taki szmat czasu temu :) ktoś tu był przed nami.
Wojciec... Ja tam muszę pojechać nie ma bata magia tęgo świata
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.