SKANDAL! Zaszczuta przez OMZRiK i arabskiego lekarza! Czy nagonka na prawicę skończy się tragedią? wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_ov280VZKkENajlepsze komentarze:

Jolanta... To pisał Polak, albo ktoś kto zna bardzo dobrze j. polski. Ośrodek monitorowania..... to oni tworzą takie sprawy. A sądy wydają kapturowe wyroki.
Damian ... Ohydna prowokacja żydowskiego Ośrodka monitorowania zachowań....Te ścierwa gnębią polskich patriotów i nacjonalistów od lat,a wszelkiej maści lewactwo cieszy się z ich postępowania.
Chor??y... Szczerze . Szkoda zachodu - zgłosić do Psiarni - Prokuratora ,chociaż umorzą po miesiącu. Ach,gdyby broń ostra była legalna jak w dawnej Ameryce..
Malgorz... Mieszkancy Swidnicy,,,, wstyd!
Waldema... A co na to nasze bojowe FEMYNYSTKY???
Pierdolone lesbije potrafią tylko szczuć, a jak trzeba się wstawić za dziewczyną, to się zaszyły w kozią pizdę i udają, że ich nie ma.
Pozdr.
Micha? ... Błagam niech ktoś zrobi porządek z tym "OMcyrkiem". Ja się pytam gdzie są Polskie Władze?! Kryminalista siedzi za granicą i kpi z Wymiaru Sprawiedliwości, a Państwo udaje, że nie widzi, z resztą jak zwykle :( Ciężkie czasy nastały...
Inka WS... To nie napisal obcokrajowiec .Na bank pisal Polak.
seb tys... L.G.......BANDA SKU.....
Pianka... Przede wszystkim żaden Arab nie zna takiego słownictwa. to jakiś śmieć nienawidzący Polaków,.
WielkiT... Trzymam kciuki. To są parszywe metody OMZ...+
Ewa Kaw... Prowokacja jakiegoś debila , Arab nawet nie zna takiego słwonictwa itp To prowokator pewnie z ich strony, A tyle zła i nienawiści, nie mówiąc o głupocienie spotkałam nigdzie tyle co tam na ich stronie
Andrzej... przez 4lata dobra zmiana majac wiekszosc w parlamencie nie zdelegalizowala parad zboczencow tego omzrik partie faszi-bolszewicka razem to daje tym srodowiskom mozliwosc szkodzenia POLSCE ILE JESZCZE KADENCJI POTRZEBUJE PIS ZEBY USTAWA DOPROWADZIC SYTUACJE DO PORZADKU PRZECIEZ PRZEZ DOBE POTRAFILI UCHWALIC USTAWE NP IPN NIE PODOBNO BY PIS KTORY RZADZI CHCIAL ZEBY LUDZIE SAMI DOKONALI NA POWYZSZCH SAMOSADU OBY NIE BYLO ZA POZNO DROGI PISIE CZAS NA ZDECYDOWANE DZIALANIE A NIE PRZYGLADANIE SIE
Sylwia ... Pani Kasia doświadczyła na wlasnej skorze co to nagonka,kto mieczem wojuje ...itd.Głos tego naziola jest irutujacy.
Damian ... Gruba czerwona świnia schowała się w norweskim chlewie i rzuca gnojem z daleka z bezpiecznego miejsca. On już i tak do kraju nie wróci więc będzie srał na dystans.
Daniel ... To jakiś żart chyba, nie ma to jak stronniczy "reportaż" wrzucony do stronniczej zindoktrynowanej części
internetu
Olivia ... Jak na mojego czuja, to taki „inteligentnie - obrazowy” tekst, tylko nasz rodak mógł wymyślić.
Krzyszt... Obecny rząd nic nie zrobi z sądami więc kolejne 4 lata będzie działo się podobnie i coraz gorzej .... Żyjemy w jakimś dziwnym kraju przez pomyłkę nazywanym Polską a do wolności to nam jeszcze dużo brakuje ...
Borne S... Przydałoby się też zacytować co odpisała xD Coś mi się zdaje, że trafił swój na swego. Normalny człowiek poszedłby z tym na milicję zamiast odpisywać coś co można byłoby z lubością cytować u Michnika. I jeszcze wyciągać prawnika, który mędzi coś o "etnosie niesłowiańskim". Cyrk.
Przemek... Niestety ale to fakt, że OMZRiK dopuszcza się manipulacji, przekłamań czy pokazywania pół prawdy. Jest również bardzo macno upolityczniony, a założyciel Rafał Gaweł to ekonomiczny oszust skazany prawomocnym wyrokiem, który obecnie ukrywa się w Norwegii przed wymiarem sprawiedliwości. Mam nadzieję że w końcu zostanie deportowany z Norwegii, przynosi wstyd Polonii.
Wies?aw... Pytanie kto kontroluje ta organizacje ?
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.