PLANET ZOO dziś premiera! Pierwsze wrażenia jako manager ZOO!...


Planet Zoo symulator ZOO ❗️ WSPIERAJ! BECOME A MEMBER! ❗️ Donate ❗️ Donate (english): ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ Subskrybuj Humble Bundle i wspieraj schronisko dla zwierząt ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ FB Group: FANPAGE: INSTAGRAM: DISCORD: ♨️ Steam: ... G2A promocje na gry: Wtyczka powiadomień o moich LIVE ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ Chcesz mi coś wysłać? :) Nargi Patrycja Witkowska ul. J. Słowackiego 55/1 60 521 Poznań P.S. To jest skrytka z ograniczonym miejscem, także nie stalkować, nie wysyłać kwiatów i trzy drzwiowych szaf, bo nie będę w stanie tego odebrać :P ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ KOMENDY DŹWIĘKOWE ZA NACHOSY DLA TROLLI Komenda kosztuje 300 nachosów. Nachosy zbieracie za aktywność na chacie / obecność na live. Sprawdź ile masz nachosów za pomocą komendy !nachos. !dumdumdum (dramaalert sound) !fusroda (dragonborn) 500 nachos !hellodark (hello darkness my old friend) !leroy (leroy jenkins) 500 nachos !wasted (gta sound) !trololo (trololo song) !oklaski !alleluja !hjehje ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ KODEKS DZIABACZA... ...czyli regulamin chatu ► Szanuj innych widzów! ► Przestrzegaj netykiety. ► Nie stosuj wulgaryzmów jako przecinka. ► Nie bądź trollem timeout/ban ► Nie poruszaj na chacie tematów prowokacyjnych (np. rasistowskich, politycznych, religijnych, generalnie uważanych za obraźliwe.) ostrzeżenie/timeout ►Nie spojleruj gry timeout a nawet ban na cały okres serii danej gry. ► Sub za sub nie dziękujemy ostrzeżenie/timeout ►Trzymaj się etykiety streamerskiej! Nie reklamuj innych kanałów/streamów, to po prostu świadczy o braku kultury. ► Nie proś o moda. ► Nie proś o rajdy. ► Za podszywanie się pod inne osoby np. youtuberów lub moich widzów ban ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ SUB GOALS 100 11.06.17r. 500 7.07.17r. 1000 1.08.17 r. 2000 4.12.17r. 3000 30.06.18r. 4000 17.12.2018 r. 5000 07.04.2019 r. 10000 ??? ►WSPÓŁPRACA narginargila(at)gmail.com ▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹▹ Music: www.bensound.com Music provided by No Copyright Music: ... Licensed under Creative Commons Attribution 4.0 ... #planetzoo #zootycoon #simgame

Ostatnio komentowane:


7:32
3 na 1 to banda łysego.
Zobacz »
"Twoj obowiązek jako Ruska jest jechanie wroga i pokazywanie dominacji przed rozpoczęciem rundy" - Genialne i jak życiowe :D Zobacz »
Szampan wypity,radosc ogloszona,gratulacje zlozonea a wiec panie prezydencie samych sukcesow❤?❤???????? Zobacz »
Może zaproście prof. dr hab Zibiego Zibowicza Bońka. Niech się mądrzy, nie tylko ładni, też wypowiedzą! Zobacz »
Super, Wygraliśmy ale smutne jest to że prawie połowa narodu głosowała na niemiecko rosyjskich agentów. Zobacz »
Bosak bedzie rozliczał rzad PIS ale glosował na Trzasnietego , proponuje zmiane nazwy partii na LEWAKI i wizyte u Trzakowskiego)) Zobacz »
Trzaskalu przeprowadź się do matki merkelicy ...nienawistny I tubiarzu wypłakać się w fartuszek ...obrońca uciśnionych Trzaskał ....ręce opadają Zobacz »
Te zadowolone uśmieszki dziennikarzy pro-pisowskich muszą być nie do zniesienia dla wyborców berlina i kremla... :) Zobacz »
Fornalski POmiot uważający się za yntylygencje bo komuna nauczyła go czytać i pisać, bardzo zawiedziony ???? Zobacz »
Co to za dane, 13,07,,juz o 12 godzinie byl inny wynik,,,a tu dwie godziny temu,,znow co innego,,jest teraz 13,,,07,godz17,, Zobacz »
Panie redaktorze Sakiewicz to ze w PISie dostawali palpitacji serca w zwiazku z wieczornym wynikiem,to w duzej mierze panska "zasluga" inteligentni wiedza o co chodzi wiec nie bede rozwijal. Zobacz »
do roboty panie Prezydencie, obietnice albo staną się rzeczywistością albo na ulicach Polski sie zagotuje bo mamy pewnych spraw dość Zobacz »
Gratulacje Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie zwycięstwa ?? Zwyciężyła Polska ?? Czołem Wielkiej Polsce ?? Zobacz »
Prawdziwy charakter i polityczna twarz p. Trzaskowskiego i jego partyjnych kompanow jeszcze bardziej jest widzialna w tej skrajnej wyborczej sytuacji. Dalismy rade, jestem dumna?? Zobacz »
Często spotykam dziki w młodniku sosnowym gdzie zbieram maślaki.Odleglosc ok 40-50 metrów i nic się nie dzieje.Zwracam tylko uwagę żeby się do nich nie zbliżać za bardzo. Zobacz »
Wkońcu jest co oglądać 2h jestem na tym yt i nic nie ma i nagle ni z tąd ni z owąd wbija staszek Zobacz »
Po doświadczeniu takich perełek ostatnich lat jak Wiedźmin 3, God of War, czy Red Dead 2 przy grach UbiSoftu towarzyszy mi jedynie uczucie żenady i uśmiech politowania. Ich gry są nudne, nijakie i niedopracowane. Zobacz »
Bolek zrob przywitanie Adama i co powie na stanowisko i jedzcie do mokrzyna czy cos tak inaczej haha :D Zobacz »
mialem identyczna sytuacje w bronowicach xbudowalismy sobir taki zwykly maly tor do treningow to spalone na ognisku butelki i huj i czesc Zobacz »
Tak na serio to nigdy na oczy MTA nie widziałem, ale widzę, że jest totalny kozak, szczególnie ten serwer stunterski Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UU4g58-x3JE


Nargi ciekawostki

Nargi ciekawostki

Historia kanału Nargi zaczyna się w dniu 2017-04-19 21:22:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 700 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 612307 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 7090 użytkowników.