ISAMU OSTRO WKURZONY NA BIURO PODRÓŻY!! czuje się oszukany


⚡ Serwer xLajtHC.pl startuje już 8 listopada o godzinie 18:00. ⚡ Adres serwera: xLajtHC.pl ⚡ Tryb serwera: Wojny gildii w Minecraft (MediumHC) ⚡ Strona serwera: ⚡ Wersja gry: BlazingPack 1.8.8 ⚡ Strona klienta: ⚡ TS3 serwera: ts.xlajthc.pl ⚡ Fanpage serwera: ⚡ Discord serwera: CHCESZ WIĘCEJ?! CZYTAJ OPIS !! BIZNESY/WSPÓŁPRACA: BUSINESSES / COOPERATION: SUBSKRYBUJ KANAŁ I NIE ZAPOMNIJ O ZAZNACZENIU DZWONECZKA ( ) ISAMU OSTRO WKURZONY NA BIURO PODRÓŻY!! *czuje się oszukany* WSPOMÓŻ MÓJ KANAŁ BY MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ !! Z GÓRY DZIĘKI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ ! ;) KONTAKT/INSTAGRAM: wallthisofficial Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc. Ktokolwiek będzie chciał umieścić ten filmik na swoim kanale, powinien wcześniej skontaktować się ze mną oraz umieścić odpowiednią informację tj. link do źródła (kanału), mój url kanału jak i bezpośrednio shota. #isamu #oszukany

Ostatnio komentowane:


Szkoda tylko, że ratownicy są zajęci rozmową, a nie czuwają nad bezpieczeństwem osób w wodzie. Filmik, jak zawsze super! Pozdrawiam :) Zobacz »
nie wiedziałem że takie rzeczy są na mazurach żródełka miłości zawsze Mazury kojarzyły mi się z amfiteatrem i Górami Zobacz »
Byłem nie raz, bo akurat stamtąd pochodzę. Nie często można zobaczyć swoje rodzinne miasto na takim dużym kanale. Pozdrawiam. :-) Zobacz »
Hej koshi mi znalezienie diaxów zajmuje co najmniej 30 min szacun dla ciebie... A będzie dziś live? Zobacz »
Może kiedyś jakieś konkursy wydałeś? Nwm oglądam od momentu jak pokazywałeś tw stanowisko (w starym domu) z 3 lata, ale mnie nie pamiętasz bo ciągle zmieniam nicki :D Zobacz »
jak nie masz "poproś o dołączenie do rodziny" w przyjaznych to jak naciśniesz shift i na sima to będzie "dodaj do rodziny", tak jak np są tam modyfikuj potrzeby do uszczęśliwiania :D Zobacz »
Super odcinek. Dobrze posłuchać jak i czym dbać o swoje ciuchy/kask. Byłoby czadowo jakbyście zrobili osobny odcinek o tym, jak myć i dbać o sam motocykl. Zobacz »
To jest tak, że w Anglii są snake a w Polsce? żmija to teraz Queen of the rak atencjuszka to teraz wymyślmy nazwę dla tej byłej stuu Zobacz »
Ile ty żeś wtedy przegrał pieniędzy na tym kontrakcie normalnie jakżem zobaczył ten napis Lost to aż mi się ciepło zrobiło Zobacz »
Nie chce nikogo obrażać ale plis zrób dziecko Roksany Węgiel i Frizza,Vlognikoltv i Filip Zabielski
Prosze Slajk?
Zobacz »
Nosey, spozniłes się bo juz shrederem gram od dawna i tym buildem platynka wleciała. A tak na serio to shrederem i w TFT zacząłem grać po poprzednim filmie z tego buildu ;) Zobacz »
101 napraw było naprawdę dużo bardziej przydatne A tutaj widać że niektóre gadżety są pokazywane na siłę. Kto za powrotem 101 napraw łapka w górę ? Zobacz »
Senna najnowsza bohaterka w lolu afelios najnowszy bohater w lolu a teraz lilia najnowsza bohaterka w League of Legends Zobacz »
Nowa fotka dzisiaj na insta wjechała zapraszam moje malutkie kubiczki! https://www.instagram.com/qbik1910/ Zobacz »
Jak jest dolna granica głosowania, to powinna być górna
kandydowania tak samo
dla przykładu tyle samo co od dołu, to od średniego wieku śmierci odjąć i mamy górną granicę
Zobacz »
Do której klasy bendziesz szedł/szła?
4-8-wyżej Like?
1-3 kom ?
(PS.Jeśli to nie kłopot zajrzyj na mój kanał i zostaw subkaa i napisz pod tym kom "gotowe" A dam ci 3 subiki)
Zobacz »
these cars are not fun to grind for but i got those 3 cars 12 days ago... congrats for getting all 3 Zobacz »
Maciasty mam pytanie... Jeżeli ktoś użyje kodu promocyjnego to ile osoba która go stworzyła dostaje hajsu? Czy jak to działa? Zobacz »
Ja mam telefon Samsung Galaxy A30s napisałem e-mail i nie dostałem bo pisało że już zkożystałem z oferty a nawet mi kodu nie wysłali a mam konto Zobacz »
fajnie by było, jakbyś testy w lolu robił na customie z 9 botami a nie na tutorialu, bo na tutorialu brakuje 2 linii i jest 3 razy mniej minionow Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-6F4lTiQ4Is


WallThis ciekawostki

WallThis ciekawostki

Historia kanału WallThis zaczyna się w dniu 2009-06-12 15:27:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 201 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51310535 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 151000 użytkowników.