Star Wars Fallen Order nadchodzi Rock Play


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IA5tEAxXcMENajlepsze komentarze:

Bon Bon... nie mogę się doczekać tej gry, napewno będę ją u ciebie oglądał Rock, i może kupię
MC.POLI... Rock Play lubię twoje filmy z gier
Spider ... No i gitara otwieram piwko myślę co tu obejrzeć, a tu dzidzia daję filmik. Dziena !
MUSHU??... Też nie mogę się doczekać. Łudzę się że będzie to dobra gra, ale niestety jest od EA. Będzie nagrywane oczywiście. ?
Askaj Y... Ta dziewczyna z avengers to Camala Kann albo Cann xd jest inhuman ale nie miesza się do królewskiego rodu przejęła przydomek Ms marvel po dzisiejszej cap marvel czyli Danvers którą uwielbia jak innych bohaterów jej moce przebudził terigen czyli coś co przebudza moce u osób z genem inhuman robiono to w królestwie ale terigen w pewien sposób się wydostał i zamienił się w chmurę terigenu w inhuman przypadkowych ludzi z owym genem w inhuman a mutantów zabijał Camala mieszkała na ziemi i dostała chmurą bo ta przelatywała przebudzając gen ktury dał jej moce. Polecam komiksy za humor i za interakcje z MS M i innymi super hero (komiksy z nią to young avengers ms marvel)
Bia?y W... Fajny odcinek
vuyek 7... Latte Go z aromatyczną pianką.
vuyek 7... Gier...co...wa...nie...
Piotr... Rudy Jedi
SkowroN... Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego czy poczekać na wyjście tej części czy kupić sobie battlefront 2 ? Jak ktoś ma jakiś artykuł na ten temat to może podesłać
Andrzej... Kto mieczem wojuje ten od kuli ginie
Simon E... Ten wstęp xD Kocham Ciebie rock <3
Adam St... Obecnie mam sporo czasu wiec postanowiłem obejrzeć u pana na kanale jakąś starą serie i padło na Assassin’s Creed Odyssey. W początkowych odcinkach nawiązał pan ciekawą dyskusje na temat mechanik coraz to nowszych assassin’ów i zgadzam się z panem że dwie ostatnie części były ciekawe jednak zarazem niepokojące. Jestem nieco młodszym widzem i pamietam jak za dzieciaka byłem oczarowany pierwszymi częściami assassina. Pierwsze odsłony były dla mnie czymś niesamowitym i niespotykanym dotychczas przez co twórcy zyskali moją sympatie. Jednak jak pokazują coraz to dalsze odsłony twórcom brakuje koncepcji i żeby nie powiedzieć podrabiają powiem że wzorują się na bestsellerach (mam na myśli głównie wiedźmina). Jak tak dalej pójdzie to po fenomenie cyberpunka (bo nikt innego scenariusza się nie spodziewa) może kolejną odsłonę assassina zobaczymy w futurystycznej przyszłości znowu ze zmienioną mechaniką. Chciałbym poznać pana zdanie na temat przyszłości owej serii w jakiejś rozmowie. Pozdrawiam ?
Teo Los... Witam wszystkich bardzo serdecznie, pozdrawiam. Remigiuszu jak zawsze świetny odcinek❤️było by mi bardzo miło gdybyś zobaczył ten komentarz;))
Mariusz... Nie ma to jak prywatnie pograć w gierkę na którą się czeka :)
Bart?om... Jak niewiesz rok to do tego z czasem czyli eko podkładka głos w polskiej wersji językowej w lolu bedoes
Daniel ... ja czekam na jedi fallen order będę grał na pc
Tomek K... Dobry wieczór to zwiastunowo przeglądowy wieczór :)
Rock Play ciekawostki

Rock Play ciekawostki

Historia kanału Rock Play zaczyna się w dniu 2011-07-16 06:56:15.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4348 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94016761 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 413000 użytkowników.