4 rodzaje zaangażowania w sklepie online jak je wykorzystać?...


Poradnik ten przyda się wszystkim obecnym i przyszłym sprzedawcom internetowym. Wyróżniamy zaangażowanie kontekstowe, ukierunkowane, racjonalne oraz emocjonalne. SPRAWDŹ JAK WYKORZYSTAĆ to do podniesienia SPRZEDAŻY! Materiał kręcony był w Restauracji NATA, 1 Maja 13b, Libiąż PROWADZĄCY KANAŁ: Facebook: @jakub_zuk (JAKUB ŻUK) @bardyt93 (BARTOSZ DYTKOWICZ) INTRO MUZYCZNE: RX PRODUKCJA (RX PROD.) Instagram: @rxprodukcja Facebook: OPRAWA GRAFICZNA: Instagram: OPIS ODCINKA: 1. Zaangażowanie kontekstowe – musimy zrobić przyzwyczajenia klientów i okoliczności, w których dokonują zakupu. Do analizy tego można wykorzystać archiwalne dane na temat zakupów w sklepie internetowym, miejscu i czasie transakcji. Poprzez taką analizę można na przykład wysłać klientowi specjalne vouchery na produkty, które już kiedyś kupił, a są z kategorii produktów, po które klient sięgnie kolejny raz, ponieważ ulegają zużyciu itd. , a jeśli nawet nie dokonał ostatecznie zakupu, można wysłać mu taki voucher przypominający, że kiedyś porzucił koszyk. 2. Zaangażowanie ukierunkowane na wygodę – polega na ułatwieniu klientowi zrobienia zakupów. Potrzebna do tego będzie ponownie historia transakacji w naszym sklepie internetowym. Amazon poleca klientom produkty na podstawie ich poprzednich wyszukiwań. Posiada także przycisk „zamów ponownie” w historii zamówień. 3. Zaangażowanie racjonalne – mowa tutaj o opiniach zarówno w sklepie internetowym, jak i tych zamieszczonych na zewnętrznych stronach internetowych np. forach dyskusyjnych. 4. Zaangażowanie emocjonalne Publikowanie ciekawych lub zabawnych treści może sprawić, że klienci zaczną postrzegać Twój biznes jako coś więcej niż tylko markę, m.in. dzięki możliwości interakcji.

Ostatnio komentowane:


jak nie masz "poproś o dołączenie do rodziny" w przyjaznych to jak naciśniesz shift i na sima to będzie "dodaj do rodziny", tak jak np są tam modyfikuj potrzeby do uszczęśliwiania :D Zobacz »
Super odcinek. Dobrze posłuchać jak i czym dbać o swoje ciuchy/kask. Byłoby czadowo jakbyście zrobili osobny odcinek o tym, jak myć i dbać o sam motocykl. Zobacz »
To jest tak, że w Anglii są snake a w Polsce? żmija to teraz Queen of the rak atencjuszka to teraz wymyślmy nazwę dla tej byłej stuu Zobacz »
Ile ty żeś wtedy przegrał pieniędzy na tym kontrakcie normalnie jakżem zobaczył ten napis Lost to aż mi się ciepło zrobiło Zobacz »
Nie chce nikogo obrażać ale plis zrób dziecko Roksany Węgiel i Frizza,Vlognikoltv i Filip Zabielski
Prosze Slajk?
Zobacz »
Nosey, spozniłes się bo juz shrederem gram od dawna i tym buildem platynka wleciała. A tak na serio to shrederem i w TFT zacząłem grać po poprzednim filmie z tego buildu ;) Zobacz »
101 napraw było naprawdę dużo bardziej przydatne A tutaj widać że niektóre gadżety są pokazywane na siłę. Kto za powrotem 101 napraw łapka w górę ? Zobacz »
Senna najnowsza bohaterka w lolu afelios najnowszy bohater w lolu a teraz lilia najnowsza bohaterka w League of Legends Zobacz »
Nowa fotka dzisiaj na insta wjechała zapraszam moje malutkie kubiczki! https://www.instagram.com/qbik1910/ Zobacz »
Jak jest dolna granica głosowania, to powinna być górna
kandydowania tak samo
dla przykładu tyle samo co od dołu, to od średniego wieku śmierci odjąć i mamy górną granicę
Zobacz »
Do której klasy bendziesz szedł/szła?
4-8-wyżej Like?
1-3 kom ?
(PS.Jeśli to nie kłopot zajrzyj na mój kanał i zostaw subkaa i napisz pod tym kom "gotowe" A dam ci 3 subiki)
Zobacz »
these cars are not fun to grind for but i got those 3 cars 12 days ago... congrats for getting all 3 Zobacz »
Maciasty mam pytanie... Jeżeli ktoś użyje kodu promocyjnego to ile osoba która go stworzyła dostaje hajsu? Czy jak to działa? Zobacz »
Ja mam telefon Samsung Galaxy A30s napisałem e-mail i nie dostałem bo pisało że już zkożystałem z oferty a nawet mi kodu nie wysłali a mam konto Zobacz »
fajnie by było, jakbyś testy w lolu robił na customie z 9 botami a nie na tutorialu, bo na tutorialu brakuje 2 linii i jest 3 razy mniej minionow Zobacz »
Hej Maciuś dziś są moje urodziny cola i chipsy zaraz zjedzone i wkońcu ta seriaaa i to w moje urodziny ????? Zobacz »
W ciemno klasycznie like trzeba dać... Poświęcenie czasu = like :) pozdrawiam serdecznie i więcej warzona byliby miło :) Zobacz »
Kiedyś miałem bardzo słabego laptopa i grałem na nim w Assassin's Creed 2 na 15 fps'ach albo niżej a i tak skończyłem grę na 100% więc trochę się uodporniłem na lagi xd Zobacz »
5:03 zawsze do wieży na biomie śnieżnym możesz wykorzystać bloki z stardustu Zobacz »
Dałem sobie radę, bo oglądam zaległe serie. Detroit: Become Human zaliczone - świetna seria!

P.S. Czy serie z Life is Strange 2 oraz Little Nightmares są ukończone? Czy zawieszone?
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-x92-1MdpVM


PełnaMoc TV ciekawostki

PełnaMoc TV ciekawostki

Historia kanału PełnaMoc TV zaczyna się w dniu 2018-10-07 14:23:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 197 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 61577 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 572 użytkowników.