Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Staszek iGRAszkowski ciekawostki

Historia kanału Staszek iGRAszkowski zaczyna się w dniu 2014-05-20 18:42:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4003 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 43311202 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 108000 użytkowników.

INDIE vs AAA PoGRAduchy z widzami na żywo! 1 | Zapis LIVE


Czołem ludziska! Witamy serdecznie na POGRADUCHACH Z WIDZAMI, gdzie razem z Corle będziemy NA ŻYWO rozmawiać z Wami na wszelakie interesujące tematy okołogrowe! Kanał Corle: Temat dzisiejszego spotkania: INDIE vs AAA. Czym się różnią? Co znaczą? Gdzie jest granica pomiędzy grą niezależną a premium? | PLAN LIVEA*: | 21:00 22:15 : PoGRAduchy! | 22:15 22:30 : Q&A ♦♦♦♦♦ REGULAMIN POGRADUCH ♦♦♦♦♦ Zadajemy pytania tylko na temat związany z poGRAduchami; Wszelkie inne pytania można do nas kierować na ostatnie 15 minut streama, w panelu Q&A Treści donejtów podczas dyskusji głównej NIE BĘDĄ czytane, nie mają priorytetu nad czatem Regulamin czatu obowiązuje ten sam, co przy zwykłych liveach Szybkie FAQ: Czy będzie zapis poGRAduch? Tak. Czy można sugerować tematy kolejnych spotkań? Tak, ale w komentarzach pod zapisem, nie podczas streama. Kiedy kolejne poGRAduchy? Chwilowo będą to bardzo zmienne terminy, gdyż taki teraz jest czas. Jeśli formuła Wam się spodoba, gdzieś od grudnia ustalimy stały dzień i godzinę spotkań ;) Kto Was narysował? Anonimuska, wielkie dzięki! ♥ ===== JAK WESPRZEĆ KANAŁ? ===== ► Napiwek: (w złotówkach, na rozwój kanału) ► Wsparcie: (brak trybu zwolnionego, specjalny kolor, unikatowa odznaka, dodatkowe emotki na czacie, poGRAdanka tylko dla wspierających, DODATKOWE MATERIAŁY WIDEO i inne!) ► Patronite: (bonusy, dodatkowe materiały) Napiwki są oczywiście nieobowiązkowe chodzi przede wszystkim o to, byś dobrze bawił/a się razem z nami na streamie! ♦♦♦♦♦ REGULAMIN LIVEA I DONEJTÓW ♦♦♦♦♦ Pod groźbą timeouta / bana zabrania się: Spamowania (w tym pisania w kółko tego samego i rzucania non stop sucharów) Wklejania linków, łańcuszków, miliona emotek itp. Wulgaryzmów, obrażania, chamstwa SPOILERÓW (do czegokolwiek, nie tylko gier) Odliczania do początku LIVEa jak i pytania o jego koniec Bezsensownych pytań (typu "Kiedy odcinek z...", "Do której live?", "Pokażesz twarz?", "Co mnie ominęło?") Kaleczenia języka polskiego (nagminne błędy ortograficzne i gramatyczne) Proszenia o pozdrowienie / moderatora Nieśmiesznych / głupich / łamiących zasady dobrego smaku żartów Używania niestandardowych dźwięków i syntezatora mowy dla donejtów (takie będą ignorowane) WAŻNE!!! Zanim zadasz pytanie: ► ♠ LIVE FAQ ♠ Czy zapis LIVE będzie upubliczniony? Tak. Zapis z LIVE jest ZAWSZE. Wyjątkiem są poGRAdanki. Najczęściej wrzucany po 1 2 dniach. Do której LIVE? Plan jest rozpisany powyżej. Czy dostanę moda? Nie. Moderatorów dobieram sam i tylko wśród osób, którym ufam. WIELKA PJONA! ___ ► Sprawdź harmonoGRAm: ► Kup koszulkę: ✔ Subskrybuj: ✔ Facebook:

Najlepsze komentarze:

Dawid03... Twoje pomylenie twórcy Undertale z FNAFem było bezcenne :v.
Walta T... Super pomysł. Bardzo fajnie się tego słucha.

Moja propozycja: pogadajcie może o historii gier. Ale takiej własnej. Od jakich gier zaczynaliście, na jakim sprzęcie. Jak się rozwijało to hobby i jak doprowadziło do powstania kanałów na YouTube.

Swoją drogą możecie się spotykać nawet bez konkretnego tematu. Mi tam się świetnie słucha waszego gadulenia w końcówce 12 godzinnego live u Corle.

Parę razy już do tego wracałem

Pjona i oby jak najczęściej.
Adidudu... Temat do odcinka-gry teraz vs gry kiedyś
cosiek... Moze na nastepnym takim live teorie i wrazenia z sally face (tego 5 sezonu po premierze jak tak kiedys nagrasz)
Zireael... Super forma mimo że na live mnie nie było słucham sobie teraz jako podcast.
Tymeg... Bardzo się fajnie was słuchało i zadawało pytania ;)
SzaroBu... A więc to Anonimuskę muszę winić o zniszczenie mi nieludzkiego wizerunku Staszka >:(
GamyGam... Jako trzeci temat podcastu zapodałbym właśnie częściowo poruszony fakt o miniaturach i spoilerach.
Gabriel... Chciałbym zaproponować temat "z jakich elementów składa się dobra gra" z perspektywy gracza, programisty i kuratora
Mszczic... Mi się takie pobadają strumyki ale każdy temat to "czysta rzeka" można się rozwodzić nad daną rzeczą i tak wyjdą trzy strony medalu, ewentualnie w czwórkę takie livy , np: Staszek, Corle, Szynka, Arlinka każdy prawdopodobnie z was by miał swoją opinie np: na temat epika,
oraz odpowiadając na twoje pytanie zadane pod prawie końcówkę live: Ja oglądam i gram a w dodatku czasem popatruje niecodzienne rozwiązania jak gdzieś utknę np tak jak w noita czy w Supraland i w Autonauts. Powiem więcej pomiędzy grami indyczymi oraz triple nazwał bym je grami: MidGames ale to tylko moja opinia
Kacper ... Może kinematografia i lub jedzonko w oleju w knajpach włoskich pozdro dla kumatych
Anna... Super forma do porannej kawy. ? Doperio zaczęłam słuchać, ale mam jedną uwagę: na telefonach słabo widać wypowiedzi na czacie, może warto powiększyć czcionkę? ;)
Marysia... Mam nadzieję, że jak zluzują się premiery to pograduchy wejdą na stałe ❤ Może na którym spotkaniu omówicie w jaki sposób zmieniały się kategorie gier? W sensie, w jaką stronę idą np. dzisiejsze horrrory w stosunku do tego co było kiedyś.
Cameo... 18:03 Do Lama Moments xD
#bezkomentarzaalezlamą

A na temat pograduchy: granie w gry vs oglądanie let's play-i
Staszek... Pod tym filmem (ale nie tym komentarzem!) zapraszam do zostawiania sugestii kolejnych tematów na PoGRAduchy ;)
Drugim tematem (z trzech planowanych na start) na 99% będzie: "Epic Games Store - szkodzi czy wspiera?"
Czekamy na Wasze pomysły!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TM8yEdyugdE