Starsza Pani potrzebuje pomocy.Żyje w straszliwych warunkach.


(Pomagasz udostępniając) Pani Natalia ma 86 lat, mieszka w chałupce z 45 letnim synem.Utrzymuje się z krusowskiej emerytury.Syn jest jej jedyną rodziną i opiekunem. Mężczyzna sam wybudował obok lepianki malutki domek 7*7 m. Sam gołymi rękoma wzniósł drewnianą konstrukcję dachu.Zajęło mu to 4 lata. Babunia płacze „ jakbym chciała te ostatnie urodziny spędzić w cieple” ( Ur 25.12) PayPal (z dopiskiem dla Pani Natalii) Numer rachunku bankowego do wpłaty na rzecz Pani Natalii to Fundacja Zbigniewa Stonogi Warszawa PL 54 1090 1841 0000 0001 3164 9631 dla zagranicy Kod BIC Santander Bank Polska: WBKPPLPP PL 54 1090 1841 0000 0001 3164 9631 z dopiskiem dla Pani Natalii Kochani Fundacja Zbigniewa Stonogi opłaciła już dziś pokrycie dachu 7000 zł Potrzebujemy pilnie wszystkiego do wykończenia domu. Piec CO który obsłuży 50m.2 6 okien 120*120, drzwi wejściowych, 4 drzwi wewnętrznych. Potrzebujemy kpl materiałów do wykonania instalacji elektrycznej w domku 50 m.2. Potrzebujemy kpl materiałów do wykonania CO w tym 4 grzejników. Potrzebujemy urządzeń do łazienki, mebli i sprzętu AGD RTV ( w ostatnim etapie) Kontakt do rodziny za pośrednictwem koordynatora Szlachetnej Paczki Pani Beata Kołodziej tel 577 000 369 tam ustalisz sposób dostarczenia darów.

Ostatnio komentowane:


kador kiedy fs19 na modach na mapie felsbrun??? bo jak będzie to kup plis MASSEYA FERGUSONA 8740S jest na modhubie.Leci sub do Ciebie mordo i pozdrawiam? Zobacz »
Ja jestem ciekawa ike bylo na liczniku???jak bylam w Polsce jechalismy samochodem strasznie szybko a i tak wszyscy nas wymijali??dla mnie 60 mph to szenstwo? Zobacz »
Nice set ? CHECK OUT MY HOUSE MIXES ???? https://youtu.be/2iDbAtkag0g Zobacz »
Taka prawda jest taka że żaden rząd nie chce taki zmian... Bo by się okazało że Polacy godnie żyją i polityków zaczęli by traktować jak swoich pracowników a nie jak nietykalną kastę... Zobacz »
" Bedziecie braty, albo baty"......" Dla Tilli idą duszę, albo poczują w zyci kusze" Zobacz »
Kozak akcja z awp na początku, po prostu niewiarygodne
Pozdrawiam serdecznie
/tradeoffer/new/?partner=446197828&token=1hiWCmfE
Zobacz »
Może odcinek o rozmaitych dziwacznych gadach morskich z triasu Chin, jak Atopodentatus, ale również wiele innych form? Zobacz »
6:48
Ljay źle powiedziałeś w tym momencie. Zasady są po to żeby je łamać.
xD
Zobacz »
To można jeszcze zrobić aktualizację z Win7 na 10 ? Mieli to swego czasu jakoś zblokować. O ile dobrze pamiętam swego czasu Microsoft dawał czas na upgrade do końca któregoś roku. Zobacz »
Widzicie Mateuszek o nas się troszczy nie zrobił 10 min i nie musieliśmy oglądać dodatkowych reklam ? Zobacz »
Co najpierw mleko potem płatki czy płatki i potem mleko bo kolega mówi że najpierw mleko a ja że najpierw płatki jak myślicie kto ma rację? Zobacz »
„Wegetarian bardzo łatwo wykarmić. Tylko trzeba pamiętać, żeby pięć razy do dnia ich przepalikować. Inaczej trawę w promieniu łańcucha do gołej ziemi wyżrą!” Zobacz »
Kolejny raz Motobanda pokazuję że potrafi z całego nawału motocykli wyłuskać takie fajne perełki jak ta tutaj. Zobacz »
Cześć ariowit fajnie premiera na twoim kanale bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie ariowit ?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️?️ Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu super premiera na twoim kanale bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie loki kisski i besoski dla ciebie ariowit ??? Zobacz »
Lehu! Jak wymieniasz ze zrzutu perki to ustaw sobie tez na broni „w pełni naładowane” tym sposobem będziesz miał full ammo na falu , a nie 20 pestek ;) Zobacz »
Nie znam żadnej osoby, która mówi np. "złame, kąpe", a mieszkam w Kielcach od urodzenia. Pozdro. Zobacz »
#Pomysł - USA vs WIELKA BRYTANIA Zobacz »
Przecież to tak jest że drugie miejsce z grupy E gra z pierwszym miejscem w grupie F i odwrotnie. Czyli Polska - Francja i Hiszpania - Portugalia Zobacz »
0:30 mówi o przeszczepie włosów Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=K7jB9CKDUjg


Zbigniew Stonoga ciekawostki

Zbigniew Stonoga ciekawostki

Historia kanału Zbigniew Stonoga zaczyna się w dniu 2012-01-02 01:28:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 207 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29021927 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 299000 użytkowników.