Wstawaki 366 Noworoczny Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cV6JqCyfwfkNajlepsze komentarze:

Hanna M... Serdecznie pozdrawiam dobrego ksiedza
misolou... jej. Polecam wszystkich razem z modlącymi się w dzisiejszej Eucharystii.? Bóg zapłać! ♥️
abbsnn ... jej. Polecam wszystkich razem z modlącymi się w dzisiejszej Eucharystii.? Bóg zapłać! ♥️
Ma?gorz... ?❤?❤?❤
Beata M... Święte słowa ???????????????????????????????????
Tomek_P... Target żeby zkillić- plus tysiąc lików od nerdów gamingowych ;)))
Ewelina... Witam, ojcze jakie jest twoje stanowisko w sprawie Synodu amazońskiego i sytuacji z paciamama wniesiona przez biskupów do kościoła tuz pod ołtarz?????
Kat Daf... Ojcze Adamie, uwielbiam Twoje metafory ❤
Mam pytanie, dojrzewa póki co i zadam je pod Q&A. Z Bogiem.
Aska _A... Hmm postanowienie noworoczne to oglądać Szustaka do ostatniego dnia istnienia świata ?♥️?kochani wszystkiego co najlepsze dla was i światłości Ducha Świętego na każdy dzień i błogosławienstwa♥️♥️?a Ojczulek niech nadal głosi do nas słowo i nie przestaje♥️♥️????
Junkman... Nie trafiłem tutaj z przypadku... :) luksus materiał!
Biblia ... Wszystkiego najlepszego w nowym roku! :) Bóg zapłać i serdecznie pozdrawiamy!
ZIBI... Co ja tu robię XD
Marta F... 15 godz po Twoim wpisie mam nadzieje że jesteś szczęśliwą mamą Szczęść Wam Boże
Justyna... Ja też dziś zaliczyłam porodowkę. Rozalia jest już z nami od 13:20
Bart Do... Miałem sen w których Bóg otworzył mi oczy

Na to bagno cywilizacji w którym zło się panoszy

Tkwimy w nim powoli się zanurzając,

Telewizją, teoriami, kłamstwem nasiąkając

I niespodziewanie zło nas w nie pochwyta

Zaciągnie nas na samo dno gdzie światłość nie dotyka

Pogrąży nas w chaosie i strachu

by na swym statku nas zniewolić.

Będzie nas goniło

gdy w resztkach świadomości płynąc pod prąd jej umkniemy

Lecz nie martw się, ratunek nadchodzi,

Z bezpiecznego brzegu na twój ratunek

Ruszą nadzy bohaterowie, uzbrojeni jedynie w hełmy

Chroniące zanurzoną w boskiej prawdzie ich głowę.

Jednak jeśli im nie zaufasz i w szaleńczym pędzie

nie będziesz mógł się zdecydować.

Walka z rwącym nurtem życia nieuchronnie cię pokona.
Sabinka... W tym moim grzechu dziś przyszedł do mnie mój Jezus... Jestem zdezorientowana
Krzyszt... Bezmyślnie? Staram się nie. Za zgodą kierownika duchowego rozpoczynam post Daniela ?
mateusz... Witam mam pytanie czy przeczytał ktoś taką książkę Anastazjia Władimir Megre ??
Edyta K... Ojcze Adasiu .....dziękuję za mądre nauczanie ,za mądre słowa......dzięki Tobie, każde słowo zostaje w nas,zostaje przemyślane....to tak jak kropelka uderzająca w skałę ...zawsze coś wydrąży :) ...dzięki serdeczne za Twoje nauczanie ...z Bogiem :)
Bart Do... Od kilku lat otrzymuję sny, które po spisaniu tworzą przerażający ale też pełen nadziei obraz tego co chce nam powiedzieć Bóg. Sny te otwierają mi oczy na to w jakim świecie żyję, gdzie czyhają na nas w nim zagrożenia i gdzie powinienem szukać ratunku. 

Sny zaczynają się od obrazu bagna cywilizacji, w którym zło zastawiło na nas swe pułapki którymi chce nas zniewolić. Zepsucie moralne, kłamstwa, przemoc, uzależnienia, jeżeli w nie wpadniemy, ratunku możemy szukać w kościele, w jego sakramentach i prawdzie którą musimy się uzbroić, by oprzeć się atakom zła.

Żyjemy w świecie w którym obowiązują zasady stworzone przez szatana. Chrystus pokazuje nam jak je pokonać, zdobywając kontrolę nad sobą, by obowiązywały nas prawa królestwa Bożego, w którym nie ma chorób, śmierci a my jesteśmy w stanie zapanować nawet nad prawami fizyki. Niestety droga do tej wolności prowadzi przez krzyż. 

Bóg pokazuje nam że jeżeli oczyścimy się z grzechów i wyrzekniemy się agresji, to będziemy mogli wejść z nim w bliską relację, w wyniku której spłynie na nas boża łaska i otworzą nam się oczy na królestwo boże które jest wokół nas. 

Bóg uczy nas o swoim królestwie budującym jedność z całym stworzeniem, ze wspólnotą, opartą na bezinteresownej służbie i miłości. Boże królestwo jest odwrotnością świata w którym historia jest pisana przez ludzi podbijających i niewolących innych ludzi dla swojej chwały i pieniędzy. 

Niestety jego królestwo pięknego życia i przyrody jest niszczone dla szybkiego zysku, a ludzie przemienili je w śmietnisko materializmu i okropnej architektury.

Najgorsze jednak jest zepsucie moralne w którym jesteśmy nawet zdolni do wyrzucania do śmieci niechcianych dzieci.

Bóg chce zmienić ten  zdegenerowany obraz świata i człowieczeństwa, w którym dochodzi do pijaństwa, rozpadu rodzin i bezwzględnego wyzysku, w którym serca stworzone do miłości i cieszenia się życiem wykrwawiają się w gonitwie za pieniądzem i ambicją. Bóg pragnie ratować swoje dzieci, pogrążone w depresji życia pełnego presji, pustki i powierzchowności.

Bóg ostrzega nas przed niszczącym dla tradycyjnego obrazu rodziny, wpływu popkultury, pornografii, i horroru który jak szarańcza zalewa świat siejąc spustoszenie w naszej podświadomości zamieniając ludzi w okropne kreatury zdolne do najstraszniejszych okropności. 

Jestesmy zniewoleni w naszej cywilizacji która nas wciąga w swoją depresję i degenerację jak rwąca rzeka. Jedynym wyjściem jest powrót do harmonii z naturą w której odnajdziemy

właściwe warunki życia i rozwoju. 

Bóg porusza również kwestie nieśmiertelności, której nie szukamy już w religii a w technologii. 

Przypomina nam że kiedy jesteśmy w rozpaczy nie możemy zapominać o tym że Jezus jest przy nas, dysponując potężną mocą swej światłości, która może nas wyprowadzić nawet z najgłębszych ciemności.

Bòg pokazuje nam że jesteśmy jego częścią tak jak liście są częścią drzewa. 

Przychodzi do nas pod postacią całego kosmosu, który każdego dnia pragnie dla nas tego co najlepsze.

Zaprasza nas do tego byśmy walcząc z depresją cieszyli się miłością w rozwoju ciała, umysłu i ducha. 

Zaprasza nas do tego byśmy odnajdywali radość w dzieleniu się z innymi pięknem naszej relacji z Bogiem, relacji która jest stałym gruntem wśród wzburzonych nurtów rzeki życia. 

Pragnie abyśmy budowali życie wokół kościoła, wspólnoty, ciesząc się muzyką i radością wypływają z miłości do siebie nawzajem i do Boga. 

Ważną wskazówką jest to żebyśmy trenowali się na ciele i duchu poprzez sport, szczególnie ważny w rozwoju młodzieży, 

oraz abyśmy pilnie przygotowywali się do egzaminów które niesie ze sobą życie, nie tracąc czasu na głupoty, aby uniknąć zaskoczenia w momencie kiedy spadnie na nas czas próby. 

Egzaminami tymi są okresy ogromnego napięcia i strachu spowodowanego przez szatana w postaci kryzysów ekonomicznych, ekologicznych czy życiowych, w czasie zapowiedzianego końca świata. W czasie tych kryzysów z człowieka wyłania się jego prawdziwa natura. Kryzysy w czasie których okazuje się czy mamy oparcie we wspólnocie, rodzinie, czy ufamy Bogu, czy znamy Biblię, słowo Boże które przeprowadzi nas przez kłamstwa szatana, który chce nas zwieść z drogi zbawienia i życia. 

Bóg poświęca dużo uwagi kwestiom Polski, która zmieniła się bardzo od czasów braterskiej pracy na roli. Nowoczesna Polska jest zamieszkała przez ludzi pochłoniętych manią kupowania, która odciąga ich od kwestii duchowych. Są to ludzie agresywni, szukający wojny ze wszystkimi sąsiadami. 

Pokazuje nam że w obliczu zbliżających się konfliktów musimy działać jak zgrana drużyna, współpracująca na drodze do wygranej. 

W sprawie kontaktów ze wschodem, z obcymi kulturami powinniśmy pamiętać że nasze antagonizmy wynikają z manipulacji która szczuje nas przeciwko sobie nawzajem, doprowadzając nas do nienawiść i wojny. 

W naszych relacjach powinniśmy się kierować miłością i otwartością na to że możemy się od siebie dużo nauczyć mimo naszej odmienności. 

Co do sztuki Bóg pokazuje nam że płynie z niej ciemność, która ogarnia nas jak zaraza i jedyne co możemy zrobić by się przed tym bronić to patriotyzm i poczucie tożsamości stojące w obronie tradycyjnych wartości które oprą się wyśmiewaniu religijności i świętości
Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3070 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 280269329 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 604000 użytkowników.