Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Mocni w Duchu - Jezuici TV ciekawostki

Historia kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV zaczyna się w dniu 2013-10-18 11:45:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2549 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35237864 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 118000 użytkowników.

Jadwiga | s. Ewa Godzińska CHR 06 ZOOM na Świętych


►►3 minuty z Loyoli: ►►Duch w wielkim mieście: ►►Lubisz muzykę Mocnych w Duchu? Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal... Jesteśmy na wszystkich serwisach streamingowych. Stwórz z nami swoją ulubioną playlistę! ►►ZOOM to zdanie ze Słowa + krótki komentarz + zadanie na cały dzień. Codziennie, w lipcu i sierpniu z samego rana! ►►Jeśli podobają ci się nasze materiały to możesz nasz wesprzeć. Wejdź na stronę: A jeśli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, to skorzystaj z linków poniżej. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać.

Najlepsze komentarze:

Mariolu... Święta Jadwigo Andegaweńska módl się za nami.????
Halina ... Sw. Jadwigo uproś nam u Boga taka odwagę dawania siebie innym i pomagaj zwłaszcza tym co mają trudności w relacjach z innymi.Amen.❤️❤️❤️??
Marek K... A czy wiesz , że Jadwiga nie tylko fundowała opiekę zdrowotną ale zasadniczo w niej uczestniczyła choiażby w Bieczu , przez krótki czas Miasta Królewskiego , fundując pierwszy Szpital w Polsce stale utrzymywany i dotowany przez Państwo Polskie , gdzie wiele czasu nie tylko przemodliła , ale czynnie opiekowała się chorymi i nie tylko bo szpitale były także domami schronienia dla biednych ,opuszczonych i głodnych ...
Dorota ... Moja święta ♥️♥️♥️
Sandra ...
Inga Po... Siostro dziękuję. Piękne zadanie:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aj3ffWg6y_4