Poduszka powietrzna Ixon IX Airbg U03 Motosapiens.pl Motosapiens.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dGe085qzmKENajlepsze komentarze:

Dawleb... Mam, używam od maja b.r., bardyo sobie chwalę, nie wychodzę na moto bez niej. Wybierałem pomiedzy Helite i tą, wyabrałem bo ta jest szybsza. Ponadto od nie dawna Held ma ją w ofercie jako Clip on. 6:52 przewiewna to ona do końca nie jest, ale daje rade.
grossib... abonament na: kamizelkę, netflixa, hbo go, disney, amazon prime, patronajty, donejty, chmurę pakietu Office, chmurę pakietu Adobe, do programów typu CAD, youtube premium bez reklam...
:/
MrPadre... Pomysł bardzo dobry i innowacyjny. Ale dla zwykłych motocyklestów zarabiających niewiele to wciąż bardzo drogie rozwiązanie. Może znajdzie się producent który zrobi kamizelkę dla wszystkich. Ponieważ kamizelka ochronna powinna być podstawowym narzędziem ochrony dla każdego użytkownika jednośladu. Tak jak mamy to w samochodach na wyposażeniu standardowym. Pozdrawiam super materiał i bardzo dobrze się was ogląda. :-)
Adam Ka... Świetny pomysł z kolejnym odcinkiem, w którym zaprezentujecie działanie kamizelki. Ciekawe jak duża powierzchnia poduszki, otworzy się i czy z kierunku uderzenia czy może 360' (?) A co z karkiem i szyją? Czekam ze zniecierpliwieniem na testy. (Źyrafka to żyje jeszcze?) ?
Zbignie... Ciekawe rozwiązanie na tor aczkolwiek nie bardzo widzę dobra skuteczność pod ciasną kurtką. Jak dla mnie za skomplikowana do turystycznej jazdy. Aplikacje, przeglądy, włącz/wyłącz, wymiana baterii co 20 godzin... a połamane kończyny czy skręcony kark z lub bez niej. A w zasadzie zwiekszone szanse na poważny uraz bo przy usztywnionym korpusie większa siła pójdzie na szyję i biodra. Coś za coś.
Robert ... Do jakiego sklepu trzeba sie udac zeby Waszego doswiadczenia uzyc przy zakupach?
Kamil G... Cena ok ale abonament w zimę się nie jedzi i 12 euro to sporo 50 zł co miesiąc
D?ozef... Co się stanie gdy kamizelka wybuchnie pod skórzaną ciasną kurtką ?
Tomasz ... Panowie mega ważna rzecz, jak mi się wydaje. Kamizelki żeglarskie ratunkowe samonadmuchiwane mają naboje z określonym terminem ważności, trzeba wymieniać co jakiś czas.

Tu pewnie jest tak samo, czy się nie mylę?
Motosapiens.pl ciekawostki

Motosapiens.pl ciekawostki

Historia kanału Motosapiens.pl zaczyna się w dniu 2011-07-03 00:39:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 336 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4047317 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13200 użytkowników.