The Legend of Zelda: Links Awakening RECENZJA Nintendo Switch...


Materiał się podobał? Daj łapkę w górę i SUBSKRYBUJ Przed Wami recenzja The Legend of Zelda: Links Awakening w wersji na Nintendo Switch. Gra jest remakeem hitu z pierwszego GameBoya, czyli pierwszej przenośnej Zeldy. Aż trudno uwierzyć, że tak stary tytuł tak dobrze się zestarzał co prawda Nintendo dostarczyło nam w Switchowej wersji kilka małych dodatków i poprawek w sterowaniu, ale całość bazuje tak naprawdę w bardzo dużym stopniu na archaicznej, wydawałoby się, wersji na pierwszego handhelda Big N. Podpakowana oprawa graficzna to oczywistość, ale mechanika w 90% odpowiada pierwotnej edycji z 1993 roku. Oczywiście Links Awakening to nie jest tytuł tego kalibru jak Zelda: Breath of the Wild skala jest mniejsza, ale też nie jest to absolutnie gra krótka czy mało rozbudowana. Osiem głównych dungeonów i spora mapa świata wystarczy Wam spokojnie na 15 20 godzin grania. A czy warto zagrać? Zapraszam do recenzji. [Baron Ski] Materiał się podobał? Daj łapkę w górę i SUBSKRYBUJ Zapraszam do śledzenia OnlyGamesPL w kilku różnych kanałach: OnlyGamesPL na Twitterze: OnlyGames na Facebooku: Portal OnlyGames.pl:

Najlepsze komentarze:

terrork... BaronSki pamiętaj o recenzji Luigi's Mansion 3 ?
Myta83... to była moja pierwsza gierka na game boy-u w jaką grałem w tamtych latach.I kupiłem sobie switch-a specjalnie dla tej gry by przypomnieć sobie stare dobre czasy w nowej osłonie i super.fajnie jak by zrimejkowali (zelda season of ages) też game boy-a. pozdrawiam
Pogadaj... Gry z serii Zelda sa wysmienite, a Link's Awakening to swietny remake i jak kupie kiedys Nintendo Switch to bedzie tytul obowiazkowy, pozdro ?
blackwa... Zakup konieczny! Pytanie: co sądzisz o nowym ''Mario & Sonic: Tokyo 2020''? - wygląda to świetnie, choć na stronach Metacritic zdania co do gry są mocno podzielone.
3dh... 1:31 Momentami obraz jest rozmazany tak, że aż oczy bolą. Poza tym jest ok.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RWlm_9dyWys


onlygamespl ciekawostki

onlygamespl ciekawostki

Historia kanału onlygamespl zaczyna się w dniu 2008-09-27 12:22:13.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 435 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3648300 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 11000 użytkowników.