Grzechu 40 ciekawostki

Grzechu 40 ciekawostki

Historia kanału Grzechu 40 zaczyna się w dniu 2015-09-22 19:10:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1608 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 15745371 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 45200 użytkowników.

W plutonie raźniej 165G Joker


Hej ludziska! Witam was serdecznie w kolejnym odcinku naszych słynnych plutonów w dobrze wam znanym tytule. Powiecie miniatura nietypowa? Ano nietypowa odpowiem. Ale i wątek będzie nietypowy bowiem zacznę tu opowiadać o moich wrażeniach z równie nietypowego filmu jaki ostatnio oglądałem. Jesteście ciekawi co myślę o Jokerze? Zapraszam do oglądania. I... polecam zobaczyć ten film. Serio. Jeśli chcesz wesprzeć kanał, link do Patronite: Numer konta dla dotacji bezpośrednich: 51 1050 1272 1000 0097 0967 7455 A oto link do oficjalnego fanpage kanału:

Ostatnio komentowane:


Pierdolenie kocopołów przez większość materiału niezrozumiałych dla 90 procent użytkowników poparte ruszającymi się cyferkami w notatniku... Zobacz »
Czekam na twoja #brzytka16 Damian Zobacz »
Zalecam wyciąć moment podawania hasła. Nawet widoczna sama ilość znaków dużo uproszcza proces łamania hasła gdyby ktoś miał pomysł na próbę przejęcia Twojego konta ;) Zobacz »
Nieźle siada ? Wierzę bardzo w ciebie mam nadzieję że Twoja twórczość się rozwinie bo masz mega talent! Pozdro RZE! ? Zobacz »
Czemu taka smutna muzyka w tle???
Dajcie coś bardziej wesołego


Edit: potem jest już lepiej
Zobacz »
Co ta dziewczyna miała w głowie przychodząc do niego w takim stroju... Ale by się zdziwiła, gdyby V ją zastał i zaraz zadzwonił na policję, przecież to jest przestępstwo xD Zobacz »
komentarz dla twórcy filmu + lajk ku chwale i na pohybel algorytmom youtuba,niech Ci wirtualny stwórca w subach wynagrodzi Zobacz »
Ośka rób takie jointy, bo to jest naprawdę przekozackie. Onar - minus za to, że za krótko zajebiście nawinąłeś. Zobacz »
„Chcę AirPodsy” SUPER film Blowek!!!!! XD Rób więcej odcinków z testowaniem lifehacków z tiktoka? Zobacz »
Mi przykro Nexe ponieważ ta książka którą Nexe wyrzucił to była zwykła książka zenczantowana a nie mending poza tym to lokaj się pomylił i przez przypadek wrzucił mending
:"(
Zobacz »
Czyli na kogo w końcu zagłosujesz ? Konfederacja? Ps jak będziesz robił serie z nowego dlc do eu zrób w starym formacie będzie sporo nowych mechanik fajnie było by się poduczyć Zobacz »
za honor 5 xiaomi 4 moge dac 150 ale za mediatech nigdy -- jak na ""markę"" mediatech to produkt bardzo drogi Zobacz »
Moim zdaniem dobry pomysł do nawiązania jakiejś relacji między panem a widzami. I super ze można coś wygrać. Oczywiście wszystkim życzę powodzenia! Zobacz »
Roman, jak ja Cie kurwa szanuje, jak bedziesz ledwo mowil ze starości, to twoj glos i nawijka bedzie wziąz nie do podjebania... Zw ide odsłuchać dobre dziewczyny Zobacz »
ale gówno jak ty mozesz piosenki innym ludziom oceniać na "chujowe" jak sam jesteś jakimś wykrętem Zobacz »
staroc z nowym procesorem za horendalna kasę , moj chinski telefon noname za 400 zloty tak wyglada i poza procesorem ma to samo w srodku Zobacz »
Fajnie tylko że nikt ich nie nominował a rzucają nominacjami i teraz psujcie tą zabawę bo nie jest ona dla was. Zobacz »
Jeszcze trochę tego zapuszczania zarostu, a Saker będzie wyglądał jak Żebrowski w roli Skrzetuskiego ;) Zobacz »
Ja od 4 lat tak gram jebane Orange ale co z tego jak na 4 sekundę wywali neta jak później mam 1500 pinga Xd Zobacz »
2:10 Bartra nie był blisko
Pozdro dla kumatych
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Q-e8p93CmFw