Prezes SPRZEDAŁ akcje swojej firmy przed PREMIERĄ GRY! Dlaczego?


: Dlaczego prezes Ci Games sprzedał akcje swojej firmy tuż przed premierą gry? Oprócz tego komentarz do kilku spółek. Piszcie swoje pytania w komentarzach! ➕ ✅ Dołącz do VETO: Tylko dla patronów zniżki i unikalne treści Tutaj: albo poprzez zakupy na dochód jest przeznaczony na budowę kanału VETO! Twojej codziennej dawki wolności! A widziałeś ten odcinek? (WARTO!) Dla zasięgów napisz komentarz (jakie masz zdanie w temacie odcinka?) Masz jakieś pytania/pomysły/prośby? Pisz śmiało! Na kanale zobaczycie wszystko co jest związane z tematami wolnościowymi i samodoskonaleniem. Wszystko co wzbudzi w nas wolnych ludzi i wspomoże nasz rozwój. Zapraszam do współpracy, obserwowania i do hejtowania :)

Najlepsze komentarze:

Gentlem... Powinien Pan wiedzieć, że oceny gry nie mają wpływu na sprzedaż! Jest ogrom tytułów ze świetnymi ocenami a bardzo nikłą sprzedaż. Dziwne że Pan o tym nie wie.
?ukasz ... Granie na dużych spółkach? To proszę o dane historyczne za ostanie 20, 15 10 i 5 lat ile dał zarobić WIG20?
Gal Ano... na szybko naprawić, powiedz to bethesdzie z swoim fallout 76
Aneroit... Ale to jest bardzo częsta praktyka. Zawsze się sprzedaje przed premierą bo po premierze jest spadek. Pozdrawiam
RAV X... Fajny odcinek. Nie za długi a konkretny.
Piotr B... Movie Games, the beast inside. 86% pozytywów, kurs zareagował adekwatnie? spadki przez premierą, lekkie wzrosty po premierze, poprawa oceń w późniejszym etapie ale spadek kursu
humer95... CI games robiło kultowe crapy
Dawid W... Zasada o której mówisz w 9:06 to "kupuj plotki, sprzedawaj fakty"
klosuu... Czy po podwyżce prądu w styczniu spółki energetyczne nie zjadą? Wiec z ich zakupem nie lepiej by było poczekać do 10 stycznia? Tudzież do czasu az pierwsze rachunki przyjdą poczta i zacxnie się krzyk?
Jakub P... Prezes CIgames nie sprzedawał na podbitce tylko za 0,99. Akcje poszły na 1,20.
Cezary ... Dobry materiał, ale... SUPERKRYZYS jest przed nami a nie za nami. Jestem w stanie wyobrazić sobie pompowanie dodrukiem i luźnym kredytem indeksów - szczególnie tych za którymi stoją silne drukarki. Inwestycyjnie to nie jest jednak zachęcająca sytuacja o czym mówię konkretnie w filmie WZROSTY czy SPADKI.
Pawel Z... @longterm może będzie zaraz skupować bo spadnie do dołu ?
Marek A... Wg. mnie lepiej na VETO niż na inwestorzy.tv. Zamiast odpowiadać na pytania narzucone w komentarzach, opowiadasz o ciekawych rzeczach co od razu przekłada się na odbiór i jakość.
Lindorm... Przydatny filmik jak zawsze. Więcej !!!!
Niks... World War 3 nie miał jeszcze premiery, jest tylko we wczesnym dostępie.
MrMisiu... trzymam CIG od paru lat, szambo jakich mało zresztą w ogóle jak wszystkie spółki oprócz wig20
Urszula... A gorący temat OZE ? Cisza.To nowa perspektywiczna branża na kilka lat.
wawaldi... Jaki dolek na gieldzie ,jak gielda nie ruszyla sie od 13 lat?Zagranica (SPEKULA) szybko wchodzi 15:05 i jeszcze szybciej WYCHODZI..
kami re... longterm sprzedales sie za pare groszy a Twoje rady to sa takie ogoniki i warte mniej niz nic. Rzuc moneta, bedzie tak samo
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jeq58XseS3Q


VETO ciekawostki

VETO ciekawostki

Historia kanału VETO zaczyna się w dniu 2012-07-09 19:42:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 706 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50341291 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 381000 użytkowników.