Do USA bez wiz od 11 listopada TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jkWRq7ldkLENajlepsze komentarze:

Jacek W... Dziękujemy ci prezydencie że po 30 latach zostały zniesione wizy
Pain & ... Dzięki Trump dotrzymujesz słowa :)
Robert ... Przez długi czas staraliśmy się o zniesienie wiz i w końcu to mamy.
Stan Tu... Adrianie,ponizyles wszystkich Polakow do roli slugusow wystepujac na konferencji prasowej razem z niejaka Moshbacher,nastepnym razem Amerykanie wysla na konferencje prasowa jakiegos woznego nie z ambasady,tylko z konsulatu i rowniez bedziesz Duda pial z zachwytu.Ilez to razy bedziesz popelnial takie gafy,to jest bardzo smutne i w dodatku wyglada upokarzajaco,moze nie dla ciebie,ale dla Polakow na calym swiecie.
Maciek ... Ciekawe skąd wie że trampek będzie miał drugą kadencję hehehe "obiecał mi że jeszcze przed końcem pierwszej kadencji Polska zostanie włączona do programu bez wizowego " dobre hehe
Beginne... Ale nas zaszczyt kopnął haha dudek wybłagał trumpka i taki dumny z siebie. Jak juz wszystkim wokoło zniesli wizy to i nam w koncu musieli.
Janusz ... O kurwa ale nam łaskę zrobili po 35 latach możemy latać bez wiz hura hura żenada i propaganda
Michal ... I tak najgorsi na lotnisku podczas odprawy są polscy celnicy
Krzyszt... A się podniecil aż zadyszki dostał. Kupuj bilet, leć i nie wracaj
Jacek W... Piękny prezent na dzień niepodległosci dziękujemy panie prezydencie Duda dziękujemy panie prezydencie Trump
Jarosla... Cieszcie sie latwiej was okrasc??
VOYTASN... Mieszkam w USA 25 lat powiem tak tylko 2 tygodnie wizyty do domu Nie ma co się oszukiwać nic ciekawego W Ameryce cie nie spotka chyba ze jestes bogaty Polskie Trole dwoją i się troją w netcie głupoty piszą we wszystkich portalach internetowych Na temat bez wiz do USA nie maja zielonego pojęcia Polonia pomagała i pomaga będzie Polsce wiele sposobów wypowiada się źle Porostu trzeba mieć kasę minimum na bilet $750 dolców plus kasa wydatki jedzenie puls( ubezpieczenie) bez tego Sam szpitalu może być pieklęm w twoich oczach w Ameryce same łózko kosztowac $500-$2000 zależy gdzie jaki stan Najlepiej mieć rodzinie i wsparcie niż znajomych Gorzej z praca kiedy Donald Trump jest przy władzy o pracy nie myślećv W Ameryce wszytko się obcina A Polsce się pomaga to jest duża różnica Powodzenia tym marzą od lat jechać za ocean Tylko nie pluj ja mowie to co widzie na co dzień To jest Ameryka z lat 1988-2007 byla dobrym czasem Dzis kończyła się nie ma co !!! goodbye mówią tu I good luck Nara powodzenia tyle !!!
Jarosla... Ciekawe i
Gerda B... Kosiniak PSL pppiera POLACY LGBT GEJOWANIE I LEZBIJOWANIE dzieci to jest FRAJER ZNISZCZYL POLSKIE ROLNICTWO i od tego czasu rolnictwo nie moze sie dzwignac swinia paszczur cham pcha sie
Gerda B... Witam PANA PREZYDENTA POLSKI i pragne poinformowac ze paszczur kamysz haaaaaaaa od BANDY LEWACKIEJ KLIKI PSL co kosiniak zniszczyl rolnictwo nie dororowna Panu w wyborach gnac teho frajera co poiera LGBT
ODYN... ???
PROMUJC... Wreszcie się udało, będzie można latać wreszcie bez spiny.
Q Bass... Masakra ale se wymyslili wiella polska niepodległa zal
GooglR ... "Do końca Trumpa pierwszej kadencji"?

Za rok, w 2020 wybory i Trump może już nie być prezydentem i co wtedy?

Zresztą, ten program dla Polski jest dostępny około 20-30 lat za późno, nie jest to kraj co tak bardzo imponował w tamtych latach.

Ja mieszkam w Kanadzie, ale około 45 minut od granicy z USA. Dawniej jeździłem do Stanów częściej ale ostatni raz byłem w 2012 roku bo raz... nie ma tam po co jeździć a dwa to nie jest kraj bezpieczny.

Trump stworzył bardzo niespokojną atmosferę w USA, a ilość Amerykanów składających papiery o pobyt stały w Kanadzie wzrosła o 700% I rośnie z roku na rok, i są to rodziny co mają po kilka pokoleń w USA.

Ja osobiście nie mogę się doczekać aż tego wariata usuną albo jego kadencja się po prostu zakączy.

Chciał bym dodać że mówię ściśle co do wiz do USA, bo co do prezydenta Dudy i partii politycznej rządzącej w Polsce to jak bym był w Polsce mieszkańcem to bym na nich głosował ?
Wladysl... Szybko na lotnisko w Europie luz
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.