CZY MACIEREWICZ WRACA DO GRY? Semeniuk: To nie powrót, Macierewicz nigdy z gry nie wypadł Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KBNrjUS0o_ANajlepsze komentarze:

Mariusz... Jak sobie przypomnę kiedy Wałęsa jako prezydent poganiał go do archiwum po teczkę TW BOLEK którą on mu przyniósł jak przysłowiowy Burek w zębach to mój szacunek dla tego człowieka gaśnie . Wszystkim by lizał buty aby tylko utrzymać się przy korycie . Całe życie w polityce i żadnej odpowiedzialnej funkcji w rządzie .
Beata M... Macierewicz to kultura polityczna to jak mówi co mówi ktoś czyli gość. życzę zdrowia i wytrwałości. Pani Pawłowicz też zacna osoba.Swietny wybór.
ADAM ZW... MOTYKA TO TAKI KAMELEON, ARBUZIK W ŚRODKU CZERWONY NA ZEWNĄTRZ ZIELONY.
ADAM ZW... ZJEDNOCZONE STRONNICTWO LUDOWE DO LIKWIDACJI.
ADAM ZW... Miłosz Motyka ZJEDNOCZONE STRONNICTWO LUDOWE UDAJE POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE. ZSL 1949 - 1989/1990 - DO DZISIAJ UDAJĄ PSL.
ADAM ZW... POGONIMY PO, N, ZSL-PSL, PZPR-SLD, WIOSNE BIEDRONIA, TERAZ, RAZEM, ZIELONYCH, KOD, OBYWATELE RP, DINOZAURY I MAMUTY. NAJWYŻSZY CZAS SKOŃCZYĆ Z REPUBLIKĄ OKRĄGŁEGO STOŁU!!!
Wies?aw... Antoni Zjednoczona Prawica uprzątnie lewacki chlew popaprancy spłyną do szamba tam gdzie jest ich miejsce płatni zdrajcy pachołki obcych rządów
Lone Wo... A kiedy Antek przeprosi za KOR. Dal się rozegrać żydokomunie jak małe dziecko. Poza tym wciąż ciąży na nim podejrzenie o związki z masonerią.
Jacek S... Komuchów przegonić, a tu Piotrowicz do TK !!!!
Jacek S... Maciarewicz mógł zrobić więcej ...
Jacek S... Korwin powinien być marszałkiem seniorem....
Gerda B... Siemioniakpeowski smiec POZNISZCZYL ARMIE KRAJOWĄ A kosiniak zniszczyl ROLNICTWO W POLSCE I DO DZI ROLNICTWO NIE MOZE SIE PODNIEC GNAC TYCH SMIECI Z POLITYKI LEWACTWOPO PSL SLD
Tomek L... Nie głosować Rodacy na kandydatów prezydenckich z bandy czworga i z lewicy !
Roman P... Brawo Panie Macierewicz
Bernade... Czy to jest problem wraca czy nie wraca? Zajmnijcie się problemem alkoholizmu posłów! Jak można podczas przerwy w pracy pić piwo? Czy to nie jest karalne czy już wszystko w chlewie jest dozwolone! Dlaczego przeciętny Kowalski został by zdrowo ukarany Jezeli nikt z tym nie zrobi porzadku to tej stał się nie tylko chlewm ale i knajpą barem A gdzie alkomat a porządkowi ? Wezcie się za porzadki bo to jest hańba !?
Jolanta... Brawo, Pani Olgo!!!!
P.s. Szczekaczka ten Pan Motyka , oj!
Jagoda ... Kobieto a kim ty jesteś pisowska szmato opowiadasz glupoty bronisz tego oszolpma Macierewicza
Jagoda ... W pis są wszyscy krysztaliczni Macierewicz Banasi do okradania Polaków przecież to są oszolomy
Klara K... Pan Motyka powinien przed wypowiedziami wziąć środki na spowolnienie...taka skakanka,,,,zero klasy , zero spokoju , buzia klepie...klepie...klepie...
Alicja ... Ten Motyka z PSL, to taka kłapaczka, klepie,klepie i klepie tą gębą i nic więcej, nic mądrego, same kłamstwa jak niedouczony.!!!!!!
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.