STARY PRYK NAWIJA O MODERN WARFARE. CZAS SIĘ DOSTOSOWAĆ? ; yoshi7901


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HTBL8T28xF4Najlepsze komentarze:

Crazy N... "Wróg przy autobusie" na pikadyly ? a tam kurwa 7 autobusów ?
Juggens... pierwszym codem byl mw ale nie gralem tam multi a multi pierwsze to black ops 2
Skid... Occlusion to jest otoczenie jeśli dobrze pamietam
Dejmien... Też uważam, że pikadyły(zabawnie to wymawiasz coś ala Włoch) to najgorsza mapa.
(Jestem od COD2 internetowe kafejki pierwsze klany itp.)
Mike Os... Panie Marcinie. Po pierwsze zgadzam się w 100% z tym co mówisz i rozumiem problemy tej gry, a teraz dlaczego mi się to podoba. Jako niedzielny gracz mw2 dostawalem w ciry bo nie nadążalem za tempem tej gry, a tutaj odpalam, poluje na kamperow zajmuje ich miejscowke, gość wraca i jeb kula w łeb. Inni sie zbierają i już mam 4 kille. Teoche pochodzę, czas mija i wygrywam hehe 2 godzinki i wracam za tydzień. Dla takich graczy jak ja myślę że gierka spoko a ze lubie wygrywać; tylko ja, to odgrywam deathmech. Jest fun jak pakuje serie w gościa, dźwięki itd dla mnie bomba. Bo4 byl dla mnie porażka bo nie umiałem tak długo ładować serii celnie zanim gość padnie. Dla mnie ta gierka to trochr upośledzony mw2 i ja to kupuję. Tylko mapy są ciulowe moim zdaniem.
Adam654... To może jakiś materiał z mw2?
Webbere... Szanuje
Ponury ... Leci łapa w górę za Apacza :D Prawie jak Medal of Honor Warfighter
Pawe? T... Jak na razie to wydawca triumfuje i ten model rozgrywki przetrwa. Twoja opinia i innych nic nie zmienia. Wyniki na Twichu świadczą, że to się graczą podoba.
FpsMedi... Świetnie przedstawione. Sytuacja z wczoraj mapa St. Petrograd dominacja, zagarniamy punk A jest już zdobyty. Wybiegam w kierunku bramy w kształcie łuku padam. Oglądam kill cam, Niemiec zza rogu strzela z shootgun-a, o którym wspomniałeś. Zasięg niebotyczny miałem wrażenie, że taki jak moje mp5 na maksymalnym lvl-u. Miny przeciwpancerne skaczą dookoła i odnawiające się wyposażenie co 30 sekund osacza jak emeryci z filmu walka o karpia który krąży na youtubach. Póki co jeszcze czerpię fun z tej części i sytuacji jakie mają miejsce. Pozdrawiam grandpafish
dawidj2... Najlepszy cod 2 multi super serwery które stały cały cały czas z mnóstwem modów piękne czasy
Pawe? K... Wczoraj w trybie KC zwycięska drużyna miała 18 pkt ?
TURBO... Co do broni to zgadzam się z Tobą w 100 procentach, te dwie bronie to jakiś koszmar, rzadko kiedy widać inne na serwerach.. mogłem dodać jeszcze ludzi którzy biegają z tarczą balistyczna i rzucają nożem, no tragedia jakaś!!!!
Animalp... Zgadza sie,pamietam ciężka naukę na multiplayer jak się od nadów ginęło,ciezka nauka ale ile frajdy.Teraz uczą ale jak w szkole wszystko na tacy.
Bardzo dobry materiał.
Tutaj serio rush już odpada.
Też mam już kilka wiosen i ja się nie spinam,mi sie super gra w 2v2 i próbuje w sd.
MTarnos... Cieszę się że nie tylko ja mam wyczochrane na świat wirtualny...
Pozdro
WladcaD... Mnie sie podoba Londynska mapa, lubie ja :)
kabotyn... Ja jestem Battlefield'owcem z krwi i kości, rzadko kiedy mam do czynienia z Call od Duty, ale po ograniu bety multi to dla mnie DRAMAT! Wydawało mi się, ze CoD to "Run and gun", ale takiej ilości kamperiady, siedzenia przy ścianie, przy oknie, wszelkiej maści osłonach dawno nie widziałemw w grach multiplayer. Nawet ostatnio Kromka o tym wspominał, w jednym ze swoich materiałów. Nowy Cod ma fantastyczny gunplay, swietnie czuć broń, animacje biegania na wysokim poziomie, ale ten TIME TO KILL oraz ślimacze tempo rozgrywki (jeszcze raz przypomian, gram w BF; Bf4 jest o wiele szybszy), to gwóżdz do trumny, dla mnie oczywście. Zresztą powyższy filmik Yoshiego pokazuje, ze defensywa oraz kamperka w kluczowych punktach mapy, to klucz do sukcesu w tej grze. Sorry, ale ja tego nie kupuje.
Kingfi$... hahaha Właśnie spotkałem takiego gościa M4A1 przesada 725, podwójny claymore.... echhh Ewidentnie znalazł swoje SAFETY PLACE
Falcon ... :D Ja wiedziałem od początku że Piccadily, ponieważ tam spawny są tak bezsensowne i są bugi choćby że przez autobus widać ciało jak się schowasz na chwilę tam konsolę zawiesza.
Mieczys... Szkoda ze to nie jest taki cod 4 na sterydach było by miodzio
yoshi7901 ciekawostki

yoshi7901 ciekawostki

Historia kanału yoshi7901 zaczyna się w dniu 2009-09-04 11:25:34.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1308 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8765935 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 52100 użytkowników.