Materska Sosnowska: Tusk podjął złą decyzję, że nie będzie...


Gościem Jarosława Kuźniara była Anna Materska Sosnowska. W rozmowie poruszoono m.in. temat Donalda Tuska, który ogłosił, że nie będzie kandydować w wyborach na prezydenta. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

minkhs... Pani Anna powinna kandydowac na Prezydenta - bo wie co jest Konstytucja i wie co jest prawo - moj glos ma.
lovic... Brak konsekwencji u pani doktorki ;). Doktor brzmi dostojniej, to niech będzie męska końcówka hahaha
Ryszard... P??✌️
Pary? A... W mojej opinii premier Tusk dokonał swego czasu świadomego wyboru wycofując się z polskiej polityki na rzecz polityki europejskiej.
W myśl zasady "robiąc to co robisz - dostajesz to co masz" definitywnie przekreślił swoją dalszą polityczną karierę w ojczyźnie.
Tylko tyle i aż tyle.
Grzes K... no i co z tego, ja też na wiele rzeczy się nie zgadam i nic to nie zmienia. co do koalicyjnych rządów to jest zaciemnianie obrazu i możliwość nie realizowania obietnic wyborczych, teraz jest jasno pisiory odpowiadają za wszystko i wyborcy mają jasny przekaz. Jak pisiory czegoś nie dotrzymali i nie mogą zrzucić na koalicjanta. natomiast uginanie się przed brukselą to inny temat, ale można go wykorzystać na korzyść. Następny sztuczny podział kobieta mężczyzna, podział jest kompetencje albo ich brak, Wiedza i praktyka albo jej brak. do tej pory , mimo że uważam to za wstyd dla Polski, to jedynie Kwaśniewski miał praktykę pozwalającą piastować stanowisko prezydenta, ponieważ potrafił zjednać sobie sprzymierzeńców, potrafił pływać w mętnej wodzie , i ukryć swoje braki.
Anna Za... TYLKO TUSK-bo teraz afera goni aferę,nie było tak w wolnej Plsce,nawet jeśli były za PO to jak żłobek wobec szkoły Pisu-nie ma spokoju.W Tuska można wierzyć lub się bać-ale zawsze jest na świeczniku.Szkoda wielka że go nie będzie.
Rafal S... Bal sie porazki i tyle.
Mark Ko... jak kandydatka, to na prezydentkę.
Maria S... Pozdrawiam serdezcnie pania doktor:) jak zwykle wspaniala ,rzeczowa,obiektywna analiza polityczna:) W punkt! Pozdrawia tez stary belfer....
MISTRAL... JEDYNY ROZSADNY KANDYDAT, TO PAN KOSINIAK-KAMYSZ. WYKSZTALCONY, DOBRZE WYCHOWANY, MA LADNA ZONE I CORKE ZOSIE...
Janusz ... Pani Materska jak zwykle logiczna do bólu !
Jan Kra... no i co z tego ze piotrowicz i ta ges to kpina, wystawcie kndydatow, co prawda nie maja szans, ale nie odmrazajcie sobie uszu
Jan Kra... pasy sie zapina bo nie chce zeby korwin mi zabrudzil przednia szybe, w razie zderzenia. niech sie zderza z drzewem. nie zycze sobie ani jemu zeby mi brudzil szybe, kto wie moze jeszcze jego krew z alkoholem
rufnos?... Haj brązowe nosy??
laska L... a ta blondyna do pica
jakub k... Podjął świetną decyzję Tusk, że się wycofał. Ma bardzo duży elektorat negatywny i hejterskiej propagandy PiS mamy już dość. Kidawa-Błońska jest świeżą i nie gromadzi tylu negatywnych emocji. Tusk z Dudą nie ma szans. Zbyt dużo osób przeciwko niemu zagłosuje. Nagle się "fachowców" narobiło, jak ta pani nie wiem od czego.
Piotr P... Gdyby na miesiąc zniknęli Prezydent, wszyscy posłowie i wszyscy senatorowie, to można by nawet nie zauważyć różnicy.
Gerda B... SXUMOWINA
Greg Ga... Jesli Piotrowicz i Pawlowicz czyli najwieksze pisowskie menelstwo zostanie sedziami trybunalu to bedzie znaczylo, ze Polski za ktora umierali nasi przodkowie juz nie ma. Bardziej Polski zniszczyc juz sie chyba nie da.
PROMUJC... Tak mówi Leszek Miler, a jednocześnie Tadeusz Iwiński z SLD mówi, że to dobra decyzja. To ja już nie wiem.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NJX4NCRYP00


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.