CZY DEWELOPERZY WYKARCZUJĄ WARSZAWĘ?


CZY DEWELOPERZY WYKARCZUJĄ WARSZAWĘ? Maciej Wolny rozmawia z Janem Strzeżkiem, Porozumienie, Marianem Okręglickim, Sawa Apartments i Beatą Jóźwik, mieszkanką Starych Babic.

Najlepsze komentarze:

Maciej ... Deweloperzy razem z PO Gronkiewicz-Waltz i Trzaskowskim zniszczyli i niszczą nam miasto. Walczmy z tym bo niedługo udusimy się w betonie i spalinach bez słońca. Lech Kaczyński jedyny Prezydent Warszawy z Czystymi Rękami zablokował tym bandytom wszystkie inwestycje. Najlepszy Prezydent Miasta po 89r. Niech Żyje Jego Pamięć.
Bo?odia... Artur zlecił podpalenje chali bo ma udziały. Lewizna sprawa dla. CBA
Andrzej... Oby udało się zbudować tam osiedle. Na pewno będzie ładne. Nienawidzę jak ktoś próbuje rozporządzać nie swoją własnością.
Ania Go... Jak to jego własność? Czy może ma jeziora w swoim posiadaniu również??? ????Dobrze, że mówi się o tym teraz!!! Rząd powinien zabronić deweloperowi, Zabijania „płuc miasta”!tylko dlatego, by osiągnął w tym swoje korzyści majątkowe! Poroniony pomysł! Prześwietlić tego człowieka , ile takich przekrętów juz zrobił poprzednio??? Powinna się ta sprawą, nim ruszy z „kopyta”, zająć ABW!!! Zgroza, co się wyprawia wszędzie tam, gdzie prezydentami lub wójtami są ludzie z PO!!! Jest oczywiste, że będzie nieuczciwa gra na niekorzyść ludzi mieszkających tam!
Rafa? W... Tu oczywiście "ekolodzy" nie protestują, lewicowe władze Warszawy są OK z wycinką (ale w propagandzie będą pisać o "zielonej" Warszawie)...banda złodziei, korupcji i oszołomstwa to jest lewica-ekolodzy-trzaskowski.
Las Bem... Jak może być ideą dewelopera niewycinanie żadnych drzew, skoro część już wyciął a wiele drzew rośnie na bunkrach, które uważa za tereny budowlane? Do tej pory też deweloper mówił o 160 podpisach; teraz jest już kilkaset. Niech powie o kilku milionach, co sobie będzie żałował! Facet kłamie nieustannie i liczy na nieograniczoną głupotę ludzi, który wszystko "kupią". Odnośnie tego, co prowadzący mówi o "satanistycznych grupach odprawiających rytuały", to chyba sam jest masonem i je odprawia. Zbieraliśmy tam też śmieci i nie znaleźliśmy ANI JEDNEJ strzykawki. Rzekomo grożące zawaleniem bunkry budowano tak, żeby wytrzymały BOMBARDOWANIE, a nie tylko upływ dwudziestu paru lat czasu. Może wyburzymy bunkry w Międzyrzeckim Rejonie Umocnionym ze stanowiskami nietoperzy, bo one też grożą zawaleniem? Proponuję po prostu analizę niezależnego eksperta budowlanego i się skończą te idiotyzmy. Poza tym, część bunkrów ma wartość zabytkową - filar z mozaiką i najpóźniejsze znane nam użycie blanków do celów obronnych. A przypuszczanie prowadzącego program, że deweloper, który tyle razy już kłamał, dotrzyma słowa, jest po prostu śmieszne. Ten facet powie prawdę tylko, jeśli się pomyli.
Anna G... Pan Marian Okręglicki podczas dyskusji dotyka okolic twarzy. Specjaliści od mowy ciała mówią jednoznacznie-taka osoba kłamie.
Pawel J... To mieszkańca odkupia od właściciela ten teren za 10 baniek i tyle! Mieszkańcy się martwią bo psy nie będą miały gdzie srac i tyle....
kostek ... oczywiście że to zrobią a żeby było śmiesznie to te kurwy zielone nic z tym nie zrobią o nie będzie rozkazu z czerwonego dowództwa
Bo?odia... Warszawie wszyscy. Biorom nawet. Parkingowy
PROMUJC... Gdzie są Zieloni i ekolodzy?
Pawe? P... Budowa bloków z drogami szkoły itd. między dwiema częściami rezerwatu Łosiowe Błota w jego bezpośredniej otulinie, w środku Lasy Bemowskiego, to jest REKORD POLSKI w kategorii "Pomysły Deweloperów"
Wies?aw... ekoterorysci dostali kasę i wszystko resztę mają w d+++e płatni zdrajcy pachołki obcych rządów
Marcin ... Był przetarg nikt inny nie chciał kupić gdzie problem. Jeśli okoliczni mieszkańcy chcieli tam mieć kawałek pola było zrobić zrzutę i stanąć do przetargu. Jak nadal chcą tam kawałek pola to dogadać się z deweloperem i odkupić. Gość sprzeda jak dostanie cenę równą zyskowi z inwestycji po co czekać jak od razu można zysk skasować. Myślę że za kwotę 50 - 100 mil zł spokojnie sprzeda. Polskie cwaniactwo ludzie chcą mieć drzewa i parki koło domu na koszt kogo innego. Jak chcesz drzewo posadź na swojej działce a nie zmuszaj sąsiada żeby robił z działki park.
stanisl... A gdzie sa zieloni z protestami?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qqJzbeyOxa4


Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.