5G jest szkodliwe? Ubolewam nad lękiem przed promieniowaniem elektromagnetycznym | Onet Rano WIEM Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0V3b9wE3rMsNajlepsze komentarze:

ROB ROB... Nie ubolewaj yebnij w swoim ogródku,szczególnie jak masz dzieci ,rozumiem że się zgadzasz !!!Już jadę kopać fundamenty ?
Pablo v... Wychodzi u nas brak wiedzy w kwestii nowych technologii. Przydałaby się jakaś kampania edukacyjna, z informacjami o wpływie sieci mobilnych i promieniowania elektromagnetycznego na człowieka. Bez tego ludzie wypisują jakieś bzdety o kontroli umysłów i rakotwórczym działaniu.
vlodek-... Jak wejdzie 5G to pisiorom jeszcze łatwiej będzie kontrolować masy, bo te "ciemne" - staną się jeszcze ciemniejsze.


Ps. Czy eksperymenty na ludziach nie są zabronione (!?)
Yre Neu... Przed 4G też straszyli że będzie niebezpieczne, co się okazało sieć jest całkowicie bezpieczna, tak samo będzie z 5G.
finger... Lobbysta, który z głupkowatym uśmiechem na twarzy wmawia ludziom, że promieniowanie elektromagnetyczne jest obojętne na organizm człowieka. Nikt tego nie wie, ponieważ nie posiadamy rzetelnych badań w tym zakresie. Rząd i firmy telekomunikacyjne nie są zainteresowane takimi badaniami, bo to nie leży w ich interesie. Z kolei organizacje pozarządowe nie mają stosownych funduszy. Tak naprawdę sieć 5G będzie dużym eksperymentem przeprowadzonym na ludziach i dopiero w przyszłości na własnej skórze dowiemy się o jego wynikach. Na koniec chciałbym odnieść się do przykładu kuchenki mikrofalowej. Pan lobbysta zapomniał o dość istotnej kwestii, czyli o tym, że w falach promieniowania elektromagnetycznego pochodzącego z sieci 5G będziemy kąpać się 24/h.
PROMUJC... A czym będzie 6G? Podobno już się na d tym pracuje.
INFOS 2... propaganda...
Zibonek... Prezes firmy, która już w nazwie ma emisję promieniowania ma być wiarygodny? Przepisy przepisami, ale kontrola tych norm nie istnieje. Na dzień dzisiejszy 99 proc. stacji bazowych telefonii komórkowych nie podlega ocenie. Opieramy się na danych przekazywanych przez operatorów. Tak samo jest w stosunku do państwowego systemu monitoringu, realizowanego przez Wojewódzkie Inspekcje Ochrony Środowiska - to fikcja. W dużych miastach to jest po 15 punktów pomiarowych, w województwach to jest po 25 punktów wcale niereprezentatywnych dla danego terenu"
Dawid K... 5G won z Gliwic !!
Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.