Wojciech Jędrzejewski OP do 13 latka z Bełchatowa Maskacjusz TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lUgQDJTusZENajlepsze komentarze:

Babcia ... Drogi Młodzieńcze z Bełchatowa... A ta Droga jest pełna zagadek i zaskakujących sytuacji, to Jest dopiero Przygoda! Ruszaj!!!
Lenovo ... Byłem na. Mszy. Świętej a nie na. Mszy ok? Bo i satanisci mają msze
Maniaka... Chłopak się pogubił, zrobił coś czego później będzie żałował i coś co pewnie będzie się za nim ciągnęło jeszcze długo, z różnych względów. Wiem, poniekąd z czego to może wynikać i jakie może mieć motywacje. W końcu w internecie są strony, które dają dokładne instrukcje w jakim celu to robić i jak. Profanacja ma przynieść określone korzyści. I nawet nie chodzi tu o jakieś czarne msze tylko bardziej o totalne pogubienie duchowe, które ma swój wyraz w takich czynach. Szukanie alternatywy do Boga, mroczny, niby bardziej fajny świat. Tak, też kiedyś byłam po tej "ciemnej" stronie mocy i dużo mnie to kosztowało. Niestety też mam za sobą podobne doświadczenia z czego naprawdę nie jestem dumna więc bardzo chłopakowi współczuję. Poniekąd też widzę, że być może moje działania i moje "mądrości", które rozpowszechniałam w takim środowisku do tego doprowadziły. Ale trudno, szkoda tylko chłopaka i tej niepotrzebnie przesadzonej reakcji.
Eli SA... Wspaniała reakcja !?❤??
Dziękuję za takiego kapłana ???❤?
TheMall... Bardzo to ładne wszystko, zakłada,że się chłopak chwilowo pogubił.... Niestety moze byc tez inna wersja. To się zdarzyło w Halloween. W ten dzien odprawiane sa czarne msze, profanowane hostie i byc moze młodzian chciała ją wynieść na handel.Albo sam sprofanować. W kościele był bez rodziców, obecnie 13 letni chłopcy raczej nie przychodzą na msze z własnej chęci, bez rodziców. Jego rodzice praktykują? Oni nie, a on tak? Zdumiewające! ;)To troszkę inne czasy niż ojciec Wojciech kiedy miał 13 lat. Jeśli jednak Ojciec ma rację i to tylko chwila nastoletniej głupoty to ok.
Barbara... Dzięki, dzięki!
Ewa Sey... dziekuje ojcze
Katarzy... A nie przyszło wam do głowy że to mogła być zwykła ciekawość?
Jak pierwszy raz usłyszałam o „ ciele Chrystusa” to też pierwszy odruch to wypluć i zobaczyć jak to wygląda
Dorota ... ?
Szar Ja... ?
Krystyn... Ojcze Jędrzeju jesteś wielki. Bóg zapłać.
Alicja ... Ja mieszkam w Bełchatowie i byłam na tej mszy ✌️?
Joanna ... ooo cudownie! dziękuję za napisy :)
Kszysz ... Kto, wbrew woli osoby powołanej do opieki lub nadzoru, uprowadza lub zatrzymuje małoletniego poniżej lat 15 albo osobę nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Mario B... Może i pedagogicznie ksiądz chciał dóbrze, tylko gdzie w tym jest Pan Jezus. Dużo słów o chłopaku, który zrobił świadomie lub nie coś złego. Dopuścił się obiektywnie profanacji Najświętszego Sakramentu. I wina jest również tutaj księdza, gdyż patrząc jak ludzie przyjmują Komunię św. na podstawie durnowatych przepisów biskupów, dziwactwa w prezbiterium w postaci tańców, flag, częstej samowoli ksiezy w zakresie sprawowania świętej liturgii... Można mnożyć przykłady... Czy ksiądz przekona tego młodego człowieka do szacunku dla tej Wielkiej Tajemnicy Wiary... Ostatnie wyczyny kościelnych hierarchów na tzw. synodach w zakresie nauczania raczej tego człowieka do chęci pójścia drogą Chrystusa... No i ta szalona poprawność... Przykro słuchać...
Roman C... Jest wyciągnięta ręka dobrem zło zwyciężającą - super. Mam nadzieję że gdyby ta ręka została teraz opluta i pogryziona to nazwie rzeczy po imieniu i nie będzie inkulturować bezczeszczenia sakramentu.
Anna Ke... Nareszcie.Czekałam na taki komentarz rozwazny i z chrzescijanskim przesłaniem.Ojcze jesteś wyjatkowym kaplanem.Dobrze że jesteś.
Sylwia ... Ksiądz chyba czegoś ne czai. Kościół , Msza Św. wiara katolicka jest w dzisiejszych czasach przedmiotem kpin. Chłopiec zrobił sobie poprostu żart z sakramentu i pewnie śmieje się do dziś. To nie jest jakieś tam zbłądzenie tylko kpienie z sakramentu. Śmieszy mnie to jak piszą o tym chłopcu jakby to był jakiś dwu latek i nie wiedział co robi. On bardzo dobrze wiedział. Ja 13 lat miałam 14 lat temu ale były pewne zasady których się trzymano. Dzieci rozmawiają przed maszą świętą w kościele, jeszcze gorzej jest przed Różańcem albo Majowymi. Głośne rozmowy śmiechy czasem nawet przeklęństwa. Gdzie w tym wszystkim są księża? NIe wiem co ojciec by zemną zrobił gdybym ja się tak zachowywała i miałby racje. To do czego w końcu jest kościół do modlitwy dla ludzi czy do zabawy da smarkaczy? Nie podoba się komuś niech nie przychodzi i tyle
Weronik... I tak powinna wyglądać reakcja na to, co się wydarzyło. ? ?
Maskacjusz TV ciekawostki

Maskacjusz TV ciekawostki

Historia kanału Maskacjusz TV zaczyna się w dniu 2010-10-20 17:24:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 16318 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67374804 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 84500 użytkowników.