Wizy do USA zniesione! Kaja Godek o przemyśle aborcyjnym w Stanach, filmie Nieplanowane i polityce! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LKF_uM8P0nENajlepsze komentarze:

Antoni ... Ale łaska. Powinno być jak w unii. Bez formalności.
superio... Niech Pani wraca do Konfederacji, ten zgnitek korwin jego zaloge ku++w gerontofilskich ukrainskich rosyjskich "wolnosciowych" i tych frontowych karierowiczow u naradowcow niech Pani wytrzama dla dobrej sprawy.
u narodowcow szereg dobrych ludzi i oczywiscie jest jeszcze Pan Braun!
Piotr P... 12:43 "aresztowanie fraciszkanów, którzy się modlili pod kliniką aborcyjną"
Ja rozumiem aresztowanie za przywiązanie się łańcuchem w klinice, które przez kilka godzin uniemożliwało dokonanie aborcji, ale za modlitwę?
Jeśli takie rzeczy się dzieją, to Stany są krajem totalitarnym.
Piotr P... 8:15 "macie zabić tyle i tyle dzieci"
ciekawe czy w domu pogrzebowym się mówi "macie w przyszłym roku pochować tylu i tylu ludzi"
Piotr P... Chyba nie mógłbym pójść do łóżka z kobietą, która popiera aborcję. Jeszcze bym jej zrobił dziecko i byłbym współwinnym zamordowania tego dziecka.
Piotr P... Szkoda że pani Kaja nie dostała się do Sejmu.
Sam głosowałem na PSL, bo nie podoba mi się obrażanie mniejszości narodowych, seksualnych i niepełnosprawnych.
Natomiast pani Kaja zawsze mogłaby głosować według własnego sumienia albo nawet opuścić koło Konfederacji.
Gwiazda... Pod namioty to lepiej na Mazury pojechać ,nie do płonącego własnie Usa,wiem -mocno sie hajcuje ,widzialem ,na necie tez jest, zlewaczona Australia też i Kanada,slowo klucz-FIRE ..Słowo -klucz TYCH CZASÓW ..
maciej ... Po co zapraszacie byle jakie osoby do programu? Ta kobieta jest nikim. Znana przez chwilę dzięki powiązaniu z Konfederacją...
darek75... Co na to Ojciec Tadeusz ? Za życiem czy może bardziej za dotacjami ?
darek75... Trzeba umieć grać zespołowo,
Kerina ... USA-dekadencki kraj , nie warty moich odwiedzin, POLECAM!
MarekzA... Powiedzenie "bez wizy" jest bardzo mylące... i w rzeczywistości nie jest prawdą. Różnica polega teraz na tym, że zamiast ubiegać się o wizę (na 6 miesięcy) w ambasadzie USA przed wyjazdem, otrzymasz wizę w paszporcie (na 3 miesiące) na granicy lub na lotnisku w USA. Ale, podobnie jak poprzednio, nadal mogą odmówić wydania wizy 'na granicy / lotnisku', w którym momencie będziesz musiał natychmiast wrócić do Polski! W przeciwieństwie do tego, co wielu ludzi myśli, "Program zniesienia wiz" w cale nie stanowi gwarancji wjazdu.
GregorJ... Niech Pani Kaja wraca do Konfederacji bo nie po to na nią głosowałem, żeby nie było w niej takich osób. Im bardziej się dzielicie tym mniej mam ochotę na was głosować. A głos mogę oddać tylko jeden!
Maria A... Moja mama chorowała w ciąży. Przez kilka miesięcy leżała w łóżku. Była ateistką ale nie brała pod uwagę aborcji. Miałam mieć porażenie mózgowe i co, żyję. Pragnienie, aby dziecko się urodziło nie jest wyłącznie kwestią wiary. Moja mama była ateistką i nie dokonała aborcji. Pokochała mnie od początku. Wiedziała, że jestem, że żyję i już.
Anna St... Pani Godek powiedziała ze prawo określa co jest dobre a co złe wiec z tego rozumowania przesłanką eugeniczna jest dobra bo jest dozwolona prawnie. I skoro uznaje Pani ze pikieta środowisk pro life pod klinikami jest ok bo oni przedstawiają swoje poglądy i próbują przekonać ludzi to znaczy ze pikiety pro aborcyjne pod kościołami tez byłyby ok bo też są przedstawianiem poglądów i próba przekonania ludzi do własnych poglądów. Co do sytuacji finansowej to zapraszam do szpitala i hospicjum gdzie są leczone chore dzieci i zobaczy Pani jaka jest sytuacja finansowa tych rodzin gdzie jeden rodzic nie może pracować a koszty leczenia tych dzieci w dużej mierze spoczywa na rodzinie. Uznaje ze nie można komuś nakazać aborcji ale fałszowanie wizerunku rodziny z chorymi dziećmi jako szczęśliwej idyli tez jest nie w porządku
Kazimie... GODEK przestań pluć na KONFEDERACJE !!!!! pozdrawiam
Krzyszt... film jest na cda
Tad Roz... Mimo , że wizy zniesione ale po wylądowaniu na lotnisku mogą niektóre osoby zawrócić do Polski . Tak też było w Kanadzie , że po przyjeździe cofnięto pod zarzutem , ze osoba chce pracować. Jak będzie w praktyce zobaczymy.
Izabela... Denerwuje tylko to, że Pani Godek podczas rozmowy nie patrzy ani na redaktora, ani w kamerę
Anna Ba... Rydzyk niech da milionow dla samotnych matek !
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.