Pani Natalia żyje w ubóstwie.Poyrzebuje naszej pomocy


(Pomagasz udostępniając) Pani Natalia ma 86 lat, mieszka w chałupce z 45 letnim synem.Utrzymuje się z krusowskiej emerytury.Syn jest jej jedyną rodziną i opiekunem. Mężczyzna sam wybudował obok lepianki malutki domek 7*7 m. Sam gołymi rękoma wzniósł drewnianą konstrukcję dachu.Zajęło mu to 4 lata. Babunia płacze „ jakbym chciała te ostatnie urodziny spędzić w cieple” ( Ur 25.12) PayPal (z dopiskiem dla Pani Natalii) Numer rachunku bankowego do wpłaty na rzecz Pani Natalii to Fundacja Zbigniewa Stonogi Warszawa PL 38 1090 1841 0000 0001 3383 3389 dla zagranicy Kod BIC Santander Bank Polska: WBKPPLPP PL 38 1090 1841 0000 0001 3383 3389 z dopiskiem dla Pani Natalii Kochani Fundacja Zbigniewa Stonogi opłaciła już dziś pokrycie dachu 7000 zł Potrzebujemy pilnie wszystkiego do wykończenia domu. Piec CO który obsłuży 50m.2 6 okien 120*120, drzwi wejściowych, 4 drzwi wewnętrznych. Potrzebujemy kpl materiałów do wykonania instalacji elektrycznej w domku 50 m.2. Potrzebujemy kpl materiałów do wykonania CO w tym 4 grzejników. Potrzebujemy urządzeń do łazienki, mebli i sprzętu AGD RTV ( w ostatnim etapie) Kontakt do rodziny za pośrednictwem koordynatora Szlachetnej Paczki Pani Beata Kołodziej tel 577 000 369 tam ustalisz sposób dostarczenia darów.

Ostatnio komentowane:


3:25 błod orto chyba miało być lubię a nie ludzie xD Zobacz »
Z jednej strony Pietrzak przetrwał z Soldiciem bez przygotowania, z drugiej został znokautowany przez Szymona Duszę 1,5 roku wcześniej. Zobacz »
Jedna z moich ulubionych gier i seri!!!Pozdrowionka Undec <3 ~~Teoretyczkaa
Zobacz »
Jeju Maćku uwielbiam tą serię i twoją mimikę hahah <3
Edit. Spokojnie nie kłóćcie się, to tylko gra.
Zobacz »
Brawo Maciek. Zamiast uciekać od tego pana to się patrzysz na ugięcie i jak innych zjada. A później czemu mnie je. Zobacz »
Oglądaj "Hotel Paradise" w Playerze: https://player.pl/playerplus/hotel-paradise Zobacz »
Już chyba słyszałam jej głos. Jest piękna. A nazwę słyszę po raz pierwszy. Dzięki temu kanałowi poznaję świat ptaków. Dziękuje i pozdrawiam ?...? Zobacz »
dlaczego nie mówi ze czas eksploatacji elektrowni jądrowej jest rowny czasowi jej dezaktywacji gdzie składować tego problemu nikt nie rozwiazał smieszne co pan mówi Zobacz »
WIELKI SZACUNEK DLA WIEDZY, INTELIGENCJI I SPOSOBU WYRAŻANIA SIĘ KRZYSZTOFA BOSAKA❤️???????❤️❤️❤️❤️❤️ Zobacz »
Panowie przecież sejm zagłosował przeciw odrzuceniu alt 447 przez 229 posłów pisu , wieć cały pis jest za spłatą 400mld dolarów ! Zobacz »
Marcin nie podniecaj się.Jesteście publiczni,to musicie się tego spodziewać.Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Zobacz »
Ja ostatnio zrobiłem sobie właśnie takie cold bru na bazie Pi Lo Chun ale chyba za dużo liści nasypałem bo wyszło dość gorzkie i ściągające. Zobacz »
[W3]
-ninja możesz zamienić na banana farm
-spike factory
-super monkey

Spodobało się?
/kliknij.
Zobacz »
Smoka mogłeś zabić przez to, że scraftuesz kryształ endu i postawisz go od razu na wejściu do endu wtedy smok sie zbuguje i otworzy się portal :) Zobacz »
Piękne te włoski❤️Mam pytanko: na jakie studia się wybierasz po skończonym liceum? Pozdrawiam, miłych wakacji życzę✨??? Zobacz »
Chciałem napisać kreatywny komentarz ale nie mam pomysłu dlatego opowiem żart... NIE żart hahaha Zobacz »
04:23 Kij tam! Sprzedaje mieszkanie i lece :D Zobacz »
Watch Dogs 3 wyglada niesamowicie wg mnie. Lubie swiaty ktore sa futurystyczne, ale z umiarem, wlasnie jak w opisywanej grze :) Zobacz »
Hi Iwona, such ever, amazing video, it's a pleasure towath as it's your work. Many thanks to do these videos. Congrats. Thanks and regards. Zobacz »
Wciagneła mnie ta seria jak dobry serial zostawiam łapke i czekam z niecierpliwoscia na nastepny odcinek Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=e-4tvro65UA


Zbigniew Stonoga ciekawostki

Zbigniew Stonoga ciekawostki

Historia kanału Zbigniew Stonoga zaczyna się w dniu 2012-01-02 01:28:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 207 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 29021927 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 299000 użytkowników.