Stanisław Michalkiewicz Q&A52, pytania i odpowiedzi: pan...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Stanisław Michalkiewicz Q&A#52, pytania i odpowiedzi: pan Baczyński się słucha! o tym, kto stoi za pismem "Polityka", o wypowiedzi pana Jacka Bartosiaka w sprawie stosunków Polski i USA, o swojej ocenie postaci Stanisława Augusta Poniatowskiego, o tym, czy Pierwsza Rzeczpospolita była monarchią, o tym, czy Polska dalej będzie wierzyła w sojusze po działaniach USA z Kurdami w Syrii, o synodzie "amazońskim" i tym co się dzieje z papieżem Benedyktem XVI, o nieproszonych poradach dla koła Konfederacji w nowej kadencji sejmu, aby zwrócili na siebie uwagę i przyciągnęli nowe głosy w przyszłych wyborach, o tym, czy świat tym razem zareagowałby z oburzeniem i nie zgodził się na potencjalne zagarnięcie Polski przez Żydów i po co im drugie państwo, o tym, czy to ładnie zmieniać partie po wejściu do Sejmu, jak się chce, o tym, czy obecna polska Konstytucja (tzw. konstytucja Kwaśniewskiego) jest dla Polski dobra Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczwideoblog #Michalkiewiczwideofelieton #Michalkiewiczkanał #TVASME #DobraZmiana #MyślącPolska #PolskaDlaCiebie #DobryCzasDlaPL #Konfederacja #patriotyzm #KonstytucjaDlaRzeczpospolitej #KościółKatolicki

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ ?
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ ?

Nowych widzów naszego kanału zachęcamy do kliknięcia w "dzwoneczek", jeśli chcą Państwo dostawać powiadomienia o naszych nowych nagraniach! Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Artur A... ???
Czarek ... z całym szacunkiem, ale pierwszym elekcyjnym królem Polski był Jagiełło
SamuelX... No oplacilo sie w ch...j te wybieranie krola....
Fako Ma... Kdz
Jutro w... Co to za ? z USA HR943 nowa ustawa dla Polski na koniec 2019r
Marcin ... I jak tu się dziwić na 'antysemityzm'?
FilipKw... Szanowny Panie Stanisławie. Czy zna pan Wiktora Suworowa i co sądzi pan o jego książkach z serii "Lodołamacz"? Pozdrawiam.
tomasz ... jak nie antysemici to świerzb XD
Wanda L... Platforma afery
Wanda L... Korwin pośmiewisko
mandary... Panie Michalkiewicz, co z pana felietonami w Radio Maryja?, bez pana jakoś tam zrobiło się miałko.
Andrzej... Jak moze Polska zadac korzysci z przynaleznosci do NATO, kiedy prezydent Trump kaze jeszcze placic za ochrone jakis procent BNP? To podobnie jak niegdys mafia pruszkowska wymuszala za rzekoma ochrone.
t???... Perfekt?
Katarzy... Szanowny Panie Stanisławie!Wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia,110!lat życia☺
Heidi K... ?
Wesley ... Nie mam pejsbuka.
W jaki sposób mogę zadać pytanie?
Z szacunkiem Wieslaw.
Wojciec... Panie Stanisławie chciałbym kiedyś z panem "wypić i zakąsić". No ostatecznie mogę zrezygnować z zakąszania ? Oczywiście ja stawiam
jazu... ⚘???????
Mateusz... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Pana Stanisława. Wolnościowy Głos Rozsądku w sieci!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wrDVpUMLdvc


asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.