Wedy i Bogowie Słowian cz. 3 Mariusz Jabłoński Anpol 2019


III Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego Anpol 2019 r. Niezależna Telewizja kontakt : Wspaniali Widzowie i Goście NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR. Dziękujemy! :)

Najlepsze komentarze:

Jacek F... Panie Jablonski Pan interpretuje sfalszowane Vedy ktore byly nalozone przez zaborcow na istoty ludzkie ktore traktowaly siebie na rowno, kobiety mialy taki sam status co meszczyzni, dopiero po nalozeniu Vedanty jako autorytatywnego systemu religijnego hinduizmu, kobiety utracily rownosc z meszczyzna i zostaly zepchniete do pomocnego sluzalstwa i pomocnictwa mezczyznie.Religijne bajeczki dladoroslych ktore Pan tutaj przedstawia nie sa zadna absolutna prawda tylko punktem widzenia i to slabo opartych na znajomosci rzeczy, musze przyznac ze ma Pan odwage, lub jest Pan innaczej zmotywowany moze religijnie, ze robi Pan brutalnie ludziom z mozgu marmelade, to co Pan mowi tutaj to jest jeszcze do zaakceptowania z punktu poszanowania ze kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania , prywatnych wgladow, z punktu znajomosci tematu argumenty Pana sa porazajace i wskazuje na kompletny brak doglebnej wiedzy a juz argumenty w tym stylu ze "jezeli kola mercedesa maja znaczek podobny do pentagramu tzn auto musi byc demoniczne" jak i wiele innych podobnych powiazan retorycznych obraza juz inteligencje przecietnego czlowieka, te obrazy bogow hinduskich tych nowych z sekty niezyjacego Prabuty hari kriszna kosciola agenta pejsow, jest tylko jego interpretacja widzeniem ktory ma utrzymywac falszywy obraz taki ktory Pan powiela reszta tycz roznych starych sekwencji obrazow bogow sa niczym innym ja medytacyjnym arhetypem przedstawiajacych pod postacia samboli (wielorakosc rak przedmioty postawa siedzaca kolory) boskie wlasciwosci nad ktorymi medytuja yogini z roznych szkol i te postacie nie maja nic wspolnego z jakimis isotami z wieloma rekami. Tak samo zenskie bostwaVidia sa niczym innym ja symbolicznym przedstawieniem calego materialnego universum wraz ze wszystkimi subtelnymi swiatami, we wszystkich ich czasach i manifestacjach jako wieczny zenski pierwiastek boski ktory nawet po zniszczeniu tego universum trwa dalej az do manifestacji nastepnego.Arogancja ludzi ktorzy maja katolskiego implanta boga, jest to ze eliminuja wszystko toco nie zgadza sie z ich przekonaniem i nie uznaja zadnej wielorakosci w jednym, probujac narzucic swoje przekonanie innym istotom. To co Pan tu przedstawia jest naginaniem faktow, argumentow do tego aby sie zgadzaly z Pana przekonaniem i przelanie tego na sluchaczy nie znajacych sie na temacie.
millusi... Dziękuję
wie wa... Jak byś dowiedział się co kolwiek o wilkach nie mówię o zwierzętach ,.Ale po co ?
wie wa... og mi adoksza
wie wa... Łabmyc .
Roman... BŁAHAHAAAAAHHAAAAAA ??????????????????????????????????
RYSZARD... trzeba wiedziec co to sa wedy a bogow jst tyle ze nikt nie wie ktory jest jego. ale nie w tym problem problemem jest ze w kazdym z nas jest problem
Leh Wis... Piłsudzki nigdzie nie uderzał - to był zdrajca. Dlaczego pan zakłamuje fakty albo nie zna.
Miros?a... Czyżby Pilsudzki był bohaterem?, uważam że nie proszę sprawdzić prawdziwą historię i nie gadać glupot. Pozdrawiam
BG... Ogrom informacji, duża wiedza
ozmoste... Fajne to zdjęcie z powiększeniem radiatora aluminiowego w scenerii księżycowej :-)
D.Darek... Co to za szit ?????
Arkadiu... 11:00 ...może się przesłyszałem ale jakby nie to chyba nie wypada.
Alex Sa... Czerwona ochrona powinna byc na lewej rece gdzie energia wchodzi ...
Stellar... Panie Mariuszu, niech Pan nie ujawnia sie z osoba - lacznikiem zwanym siebie "Zrodlem" !! Nie zalecam tego szczegolnie wsrod tych pseudo telewizji alternatywnych, gdzie Pan sie ujawnia z gleboka wiedza. Na ten moment jest Pan juz i tak zinfiltrowany znaczaco przez "system", poniewaz wiekszosc zdecydowana tych TV You Tube pośrednio lub bezpośrednio sluzy jako wywiad w aspektach przemiany swiadomosci ludzi, który jest monitorowany tak aby system mogl stworzyc nowe lepsze narzedzia do zniewalania i zarzadzania ludzmi, itp.
Przykładowo takie zloty, spotkania, itp., to generatory, idealne operacyjne rozpoznanie srodowiska, gdzie z nazwiska i imienia lub telefonu identyfikuje się jednostki i w przyszlosci stosuje się na różne sposoby eliminowanie niewygodnych ludzi, ktorzy zbyt duzo posiadaja wiedzy o Prawdzie tego swiata, co nie sluzy zarzadzajacym tym ludziom.
Cykle zagłady, żniw, resetów są stworzone po to, aby w określonym czasie je wywołać, ponieważ jeśli ludzie w szerszej perspektywie widzą już fałsz i kłamstwo w jakim żyją, wtedy jest ten zapalnik do resetów globalnych, np. Dżuma - choroba w objawach jak popromienna, itp. Programowanie ludzi na przebudzenie się na drogę więcej i więcej wiedzy ze strony "Rewersu", co jest obecnie stosowane, powoduje również progress otwarcia cyklu "żniw - ujmując definicją jako dekontaminacyjnych". Ponadto ta atmosfera przyjazni i zainteresowania wsrod "elit" takich telewizji alernatywnych ma w bezposrednim celu wzbudzenie zaufania - metody operacyjne i zbieranie danych o ludziach budzacych sie, a posrednio zarobienie kasy i to sporej, ktora jest tylko dla wybranych przez system, gdzie Pan ma okazje rowniez sie ujawniać lub pozytywnie jeszcze pouczestniczyć.
Nie wiem, czy ludzie zdają sobie sprawę, że również wiele TV alternatywnych jest sponsorowanych, jak i prowadzonych przez osoby zaufane ze strony kleru i to w znaczącym aspekcie. System, politycy, urzednicy i kler to ta sam instytucja - hybrydy, tylko inaczej nazwane.
Zalecam dystans do tych osobistości, poniewaz był czas, że sprawdzalem ich kody sygnatur pol informacji impulsowych, nie tych zewnetrznych ze sztucznych emanacji pol swiadomosci tego wymiaru i nie wychodzi dobrze.
Na koniec powiem tak, że jest niewiele osób, które ujawniają się z wiedzą właściwą, podobnie, jak Pan Mariusz J., ponieważ obecnie dominuje ogromna ilość fałszu w ezoteryce i egzoteryce dalej zatopiona w pryzmacie sztucznej religii, która jest rozpowszechniana na masową ilość, co widać na bieżąco i co Pan Mariusz wskazał.
Pan Mariusz świetnie to ujął w opisach, w swoich wykładach o ikonach religii ziemskich, czy sił demonicznych, itp., ja to nazywam sztucznymi strukturami - konstruktami w warstwach wymiarów atakujących umysł i ciała ludzi, które sa rownież hologramami tworzonymi specjalnie lub przez samych ludzi do celów manipulacji.

Obudzonych właściwie na ziemi jest garstka, może 0,03% i nie ujawniają się, ponieważ czas obecnego mentalu i interpretacji rzeczywistości wielowarstwowej jest dopiero w drodze do celu i właściwe otwarcie nastąpi nie wcześniej, jak za około ponad 200 lat linearnych ziemi.
Dlaczego taki czas ?, z powodu wstecznego stanu mentalności i też ponad pętlą czas ma jakby wymiar postrzegania struktury twórczej ekspansji przykładowo 25 lat ziemskich, to jedna nanosekunda funkcji życiowych człowieka portalu biologicznego skompresowania w warstwach przenikania horyzontalnie ram tworczych.
Ponadto ciekawe jest to zdjęcie z tym księżycem, który się nie przemieszcza, czyli zacięcie oprogramowania hologramu i jak to zjawisko ma się do teorii, że planety są okrągłe i kosmos istnieje w formie takiej, jak nam przekazują nieliczni ludzie uwarunkowani do tego celu, aby rozpowszechniać nieprawdziwe dane o rzeczywistej formie wygadu - oglądu wymiaru tej "Pętli'.
Pan J. Zagórski dopóścił takie info do publicznego przekazu, co kłóci się z jego wypowiedziami w takim właśnie aspekcie postrzegania Świata, jak dominujący obecnie.
Pozdrawiam Was w rdzeniu Zródłą Jedno.
splashr... Niech ktoś tego gościa podeśle do jakiegoś psychiatry, bo stracił kontakt z rzeczywistością.
polemer... nie piłsudski bo on uciekł !!!
Maria K... Przestan chlopie siac propagande ze to Pilsudski opracowl i przeprowadzil bitwe Warszawska w 1920 r, strategie zaröwno obrony jak i bitwy opracowal i przeprowadzil Gereral Rozwadowski , Pilsudzki wogöle nie bral udzialu w bitwie , ani nia nie dowodzil.
Maria W... Piludzki to był sadysta i powolny w podejmowaniu decyzji..
Niezasłużone zachwyty..
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FwwRHqOSjqg


niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.