wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Tylko u Nas! Układ Gdański nie zapomina! Pierwszy wywiad po...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Fot. Europen People s Party

Najlepsze komentarze:

Richard... Jednego opiekanego właśnie słuchamy. Ale środowisko widać piecze się równiutko. Bywają poprzedni.
JanekWW... Jak sie dowiedzieli kto to naprawde jest to musieli wypuscic.Kazda bajka jest dobra.Ja sie mowi prawde to sie nie jaka.Po miesiacu widzimy te sprawe inaczej.Klamie jak z nut.
jolanta... Dzieją się teraz żeczy coraz gorsze, jeszcze trochę to wyjdziemy wszyscy na ulicę i rozniesiemy wszystkie urzedy, perfidnie rządzących, do tego doprowadzą sami ci rządzący, potworzyły się mafie w rządach i w urzędach to jest nie do zniesienia
Leszek ... Wszystko wyjaśnia Pan Krzysztof Karoń.
Kto z Państwa tego nazwiska jeszcze nie zna - wystarczy je wrzucić na YouTube. Olbrzymia wiedza o mechanizmach społecznych i bezbłędna logika - rozpoznanie rzeczywistości. Dużo do wysłuchania, do nabycia - wiedzy o faktach. Dlatego polecam Krzysztofa Karonia.
Martyna... Czy pan nadal
z układu Gdańskiego czerpie korzyści
Maryla ... Układ gdański,układ wrocławski,tajemnicze zniknięcia młodych dziewczyn.....
Maryla ... Taki Pieczona powinien wyjechać daleko poza granice Polin i wszystko opisać,opowiadać,co wie.Szacunek dla Pieczonej.Prawdziwy twardziel.
Michal ... Nie wygodny się robi kolega dla układów trzymam kciuki za wytrwałości ????
Barabas... Oglądałem film symetria i tam widziałem że tak robili?.Nie no ale wcale bym się nie zdziwił jak ktoś to chciał tym zastraszyć.Albo miała być to zemsta.Ciezki wywiad ??
Arek La... Oj bohater programu bardzo znany w latach 90-tych,na dolnym Wrzeszczu,znany jako "pieczàtka"?,I jego słynny kask na motor....
Kasia M... Szacun dla Twojej pracy i wyników ale zastanawiam się po co się udzielać z tym medialnie i mam jedną odpowiedź. Brakuje Ci Jarku pracy . Policyjnej pracy .Pozdro
Excelsi... Haha Majami i jego opowieści.... To jest drodzy Państwo Nikodem Dyzma polskiej Policji. On więcej przećpał koksu od tych bandziorów co to podobno inwigilował. W Gdańsku na ulicy jest z niego tylko beka.
Spectre... Biały orzeł. Auuuuu
MAREK K... Ta pieczarka to sie chwali czy sie zali.Nie klam UBEKU-nie KLAM.
ziomek ... Wy jeszcze chcecie przelew za wywiad z psem haha
Pawe? s... Administracja na kurkowej podobnie jak cała polska administracja ,zero profesjonalizmu ,wręcz antyprofesjonaliśći ,za krótko pieczonka śiedział by oceniać f-szy penitencjarnych ,ciekawe czy po roku ,na kurkowej też by pochwały im udzielał .Sw są w większośći zaliczani do arcynieetycznych ze wszystkich polskich służb!!!
Pawe? s... Miami święty nie byłeś ,jak Rutkowski ,trafiłeś w końcu tam ,gdzie wysyłałeś wielu posłałeś
RYSZARD... nie uklad gdanski a wszyskie uklady przy miastach wojewodzkich.powiatowych,/tak to jest polska mafia stoi/
Zdzisla... Wszystkich sędziów którzy bawią się w polityków a nie osądzają sprawiedliwie i chodzą na wiece ze świeczkami z totalną opozycją PO PSL SLD zwolnić z pracy i zatrudnić nowych sędziów .
Kerry... Ile ten żydowski aktywista ma lat???? 14 ?????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kke0Y481td0