Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1218 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3497706 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21400 użytkowników.

Morderca jest wśród nas Lucy Foley | KONKURS | książka stworzona...


Klimatyczny dreszczowiec psychologiczno obyczajowy stworzony na jesienno zimowe wieczory "Morderca jest wśród nas" Lucy Foley! #WBBINGO: REGULAMIN KONKURSU: Organizator: Olga Kowalska i Wydawnictwo FILIA. Konkurs trwa: Od 8 listopada 2019 do 5 grudnia 2019 do godz. 23:59. Zwycięzcy: Zwycięzca zostanie wybrany po 5 grudnia 2019. Uczestnikiem konkursu zostaje osoba udzielająca odpowiedzi na pytanie konkursowe, w formie pisemnej, w komentarzach pod tekstem. Koszt nadania nagród ponosi organizator. Termin zgłaszania się po nagrodę to 10 dni od podania wyników konkursu, po którym to terminie zwycięzca automatycznie zrzeka się nagrody w przypadku niepodania swoich danych do wysyłki. Nie wysyłam nagród poza granice RP. Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj. Film powstał we współpracy z Wydawnictwem FILIA.

Najlepsze komentarze:

Wielki ... KONKURS ZAKOŃCZONY! Gratulacje dla Anny Zebra! :)
Sylwia ... "Cmętarz zwieżąt" Kinga
Moja ulubiona pozycja jesienno -zimowa. Dzięki tej książce dawno temu zakochałam się w prozie Kinga. Tego kota chyba nigdy nie zapomnę :)
"I nie było już nikogo" Christie - można spróbować w jesienny wieczór rozwiązać tę zagadkę, ale myślę, że i tak nikt na to nie wpadnie :))
Aleksan... "Dom sióstr" Charlotte Link - tu wszytsko jest takie tajemnicze. Miejsce - północnaAanglia, odludne torfowiska, a wśród nich zapomniany dom dwóch sióstr. Czas - Boże Narodzenie, ale nie to z amerykańskich filmów rozświetlone milionem kolorowych światełek, zdecydowanie nie, to Boże Narodzenie okaże się bardzo mroczne, bo zimowa zawierucha odetnie dom od świata. I do tego mroczne tajemnice i zagubieni w swojej rzeczywistości bohaterowie, ci teraźniejsi i Ci z przeszłości. Nic tylko z filiżanką aromatycznej herbaty i ksiażką w rece zawinąć się w koc i chłonąć tą powieść, a przy tym czuć drobny dreszczyk na plecach.
Agata K... Polecam O północy w Czarnobylu super książka.
MORGAN ... Seria z Olivierem von Bodesteinem i Pią Kirchhoff autorstwa Nele Neuhaus
Linda B... Polecam Czarny dom-Stephena Kinga,Istota zła-Luca D'Andrea, Yrsa Sigurdardottir-np. Statek śmierci i wiele innych.
Marysia... Idealna książka na jesienne wieczory to klasyka literatury i "Dracula" Stokera! ?
Wiola... Na leniwe, długie wieczory najlepsza będzie książka pełna dynamizmu i nieprzewidywalności. W tym przypadku z czystym sumieniem polecam "Pasażera na gapę" Adriana Bednarka, która tak pochłania czytelnika, że żaden wieczór nie będzie nudny i długi ?
ka tocz... Polecam "Polskie morderczynie" Katarzyny Bondy. Ta książka długo zostaje w głowie. Może nie do końca łapie się na pytanie konkursowe ale jest to moje pierwsze skojarzenie
Anna Ze... W zeszłym roku właśnie w porze okołojesiennej, zaczytałam sie w trylogii Zygmunta Miłoszewskiego o prokuratorze Szackim. A na koniec, jakby tego było mało, obejrzałam filmy nakręcone na ich podstawie. Swoją drogą, jak to jest że gdy pogoda nie dopisuje, to zamiast sięgać po lektury poprawiające nastrój, często wolimy iść w te mroczne strony zaczytania... Pozdrawiam! :)
MrTomah... Moim najukochańszym typem na takie jesienne wieczory byłoby Misery Stephena Kinga, ale czy mogę polecić coś komuś kto zna to bardzo dobrze? Jednak żadna książka nigdy nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Minimalna ilość postaci i rosnące napięcie to to co pozwala zanurzyć się bez opamiętania w historii
kasis w... 'Szczelina' koniecznie, czytałam w zeszłym roku zimą I ciarki na plecach mam do tej pory.
ma rek... Mnich - Matthew Gregory Lewis. Gotycka powieść najlepsza na pożną jesień :)
Klaudia... Poleciłabym "13 powodów" Jaya Ashera. Odnajdziemy w niej wiele tajemnicy, sekretów, niewyjaśnionych sytuacji.
patka... Myślę, że najlepszą opcją na jesienne zaczytanie będzie powieść fantasy, która może przenieść nas w zupełnie inny świat. Idealną powieścią wydaje mi się „Zakon Drzewa Pomarańczy” Samanthy Shannon. Ten opasły tom zapewnił mi rozrywkę na kilka wieczorów, które spędziłam pod kocykiem i z kubkiem herbaty w ręku. Świetni bohaterowie, królewskie intrygi i oczywiście smoki sprawdziły się znakomicie na jesienną nudę ??
Ula Ber... Przyznaję, że mam zamiar polecić książkę, której sama nie czytałam, ale gdy ujrzałam tytuł, od razu pomyślałam o Tobie. Chodzi o książkę „Gdzie jest Olga?” Danki Braun. Być może jesienna aura sprawi, że książkę będziesz przeplatać gęsto drzemkami, ale możliwe, że jednak zachwyci i nam o tym opowiesz. Tak przy okazji czytelniczych drzemek może warto z końcem roku pomyśleć o odcinku, w którym wymienisz te lektury, przy których przysypiałaś lub których z jakichś powodów nie ukończyłaś.
bernste... kiedy można spodziewać się wyników konkursów? ?
Konrado... Uważam, że świetnym wyborem na jesienne wieczory będzie książka '' Antyterroryści '' autorstwa Janusza Schwertnera i Mateusz Baczyńskiego, w trakcie której czytania jestem. Barwne i zimne, pełne dreszczy opisy akcji polskich służb specjalnych przeciwko zorganizowanym grupom przestępczym, a w tym m.i.n wyjątkowo brutalna akcja w Magdalence. Gorąca atmosfera w trakcie starcia, wielkie przyjaźnie i wiele zaskoczeń. To jest to, co warto przeczytać. Czasem warto w kroczyć w zimny, ale krwisty i okrutny realny świat. W sam raz na jesienne wieczory :)
Jagna C... Poleciłabym Ci Miejsce egzekucji, ale już czytałaś ? To może Pępowina Majgull Axelsson: małe szwedzkie miasteczko, mała grupa jego mieszkańców która zmuszona jest schronić się razem w jednym miejscu podczas szalejącego sztormu. Siedzą w pułapce bez wyjścia, czekają na ratunek a w międzyczasie z tego stresu i przerażenia na wierzch wyłażą demony przeszłości, mroczne tajemnice, ukryte emocje. A jak Axelsson pisze o kobietach! Ach! Zachęcam do przeczytania bardzo bardzo ???
pati 11... Widzę, że szykuje się "świąteczna" powieść, może troszkę w nietypowym klimacie jak na ten magiczny czas haha ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HyCYN4rbCvQ